ריסוס


ריסוס לבית נגד מזיקים


ריסוס ירוק נגד חרקיםריסוס הדברה ירוקה נגד חרקים  ריסוס לבית בצורה אחראית

ריסוס לבית פרטי או לדירה, שיש בהם ילדים קטנים, מחייבים זהירות יתרה תוך כדי הבנה שילד קטן יכול להגיע לכל מיני מקומות שלכאורה נדמה שאין לנו מה לחפש בהם. ילד קטן יכול לשים בתוך הפה כל מיני דברים שלא אמורים להיכנס לפה, לכן חשוב מאוד להקפיד שאף אחד מהדברים הללו לא יבוא במגע עם חומרי הדברה כאשר הם מרוססים בבית. בכל מקרה - ריסוס בתוך השטח הפנימי של הבית, חייב להיעשות על ידי תרכובת חומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, שאינו מהווה סיכון של ממש במקרה של מגע וחשיפה ישירה עם החומר. ריסוס הדברה לבית צריך להיעשות באופן מקיף שמכסה את כל מקומות המסתור בהם מזיקים עלולים להתחבא, או שדרכם הם עלולים להיכנס אל תוך הבית, אך יחד עם זאת בצורה אחראית והקפדה על כללי בטיחות מחמירים.

לפני שמרססים חומרי הדברה במרחב, מדביר מקצועי יבחן את השטח ורק לאחר בדיקה כללית הוא יחל בביצוע העבודה. בדיקת השטח תכלול את גג הרעפים, פינות נסתרות בחצר, נקודות אסטרטגיות להדברה באזור המטבח, את השטח ההיקפי שמחוץ לבית, ואת כל המקומות שעלולים להוות מקור להיווצרות מזיקים. ריסוס לדירה או לבניין מגורים, יחייב התייחסות לפתחי ביוב ואזורים רגישים כמו חדר המדרגות, חדר הזבל המשותף, פתחי פיר המעלית, כל נקודות האינסטלציה של מערכת הביוב המרכזית, וכל נקודה נוספת שבה עלולים לקנן מזיקים וממנה להגיע לדירות בבניין.ריסוס נגד חרקים בבית המלצות  יתרונות הדברה לבית בריסוס

היתרון הבולט ביותר בביצוע הדברת מזיקים על ידי ריסוס לבית, הוא היכולת של חומרי ההדברה להגיע אל כל הפינות הנסתרות והחריצים, לרוב בהם תהיה נגיעות גדולה יותר של מזיקים בבית. חרקים וסוגי מזיקים נוספים רוצים בסך הכל לשרוד, לכן הסביבה האידאלית עבורם תהיה כזו שמאפשרת להם מקום מסתור מוגן, מקורות מזון זמינים, ותנאי מזג אוויר שמאפשרים להם להתרבות. ברגע שאנחנו מבחינים בנגיעות של חרקים בבית, זה אומר שכמות המזיקים גדולה ומה שאנחנו רואים הוא התפשטות שלהם אל תוך מרחבי המחיה שלנו.

לרוב חרקים יסתתרו בתוך סדקים בקירות הבית, במשקופים או בחללים פתוחים של רהיטים או מכשירי חשמל. ישנם חרקים שמגיעים אל הבית אך ורק כדי לגנוב מזון ומיד הם עושים את דרכם אל מחוץ לבית, לרוב יהיו אלו נמלים שמתחזקות קן, או חרקים דומים שצריכים תנאי שטח של גינה חיצונית על מנת להתרבות. על ידי ריסוס לבית נוכל לפזר את חומרי ההדברה באופן יעיל וממוקד, כזה שיחסום את דרכי הגישה אל תוך הבית ומחוצה לו, ויהפוך את אותם מוקדים נגועים לרעילים עבור החרקים.

הטמעת חומרי הדברה

ריסוס הוא רק אופן הטמעת חומרי ההדברה במקום, ניתן להשתמש בכמה תרכובות שונות של חומרי הדברה ולכל תרכובת ריכוז רעלים שונה ויעילות נגד סוגי מזיקים שונים. חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את סוג הריסוס למקום בו הוא מתבצע, לדוגמה : בתוך חריצים של פרקט עץ בגינה אפשר לרסס חומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים גבוה, כך כל החלל שמתחת לרצפת העץ יהפוך בלתי נגיש לקינון של מזיקים. בתוך הבית עצמו חברות הדברה חייבות להפעיל שיקול דעת נכון ומקצועי ולבצע ריסוס לבית בצורה אחראית, תוך כדי התחשבות באופי הבית ובני האדם או חיות המחמד שגרות בו.סוגי ריסוס לבית פרטי  זמן שהייה מחוץ לבית

בעבר זמן השהייה מחוץ לבית לאחר ריסוס נגד מזיקים היה ארוך ומייגע. כיום כמעט כל חברת הדברה מומלצת משתמשת בחומרי הדברה ירוקה, לכן זמן השהייה מחוץ לבית קצר הרבה יותר וברוב המקרים הוא יהיה כ - שעה בלבד. חברות הדברה שמשתמשות בחומרי הדברה איכותיים, שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, יוכלו לאפשר זמן שהות קצר מאוד מחוץ לבית לאחר סיום ההדברה. בכל מקרה, כשנכנסים לבית שעבר הדברה בריסוס, תמיד מומלץ לפתוח חלונות ולאוורר את המקום.

שימו לב - חרקים שנחשפו לחומרי הדברה בבית המרוסס, יתחילו מיד לנוס על נפשם וינסו לברוח מהאזור. בדרכם החוצה הם עלולים לעבור על שאריות מזון חשופות או על כלי מטבח שמשמשים לצורך הגשת מזון ואכילה. לפני שחברת ההדברה מתחילה לעשות ריסוס לבית, כדאי לסגור את כל קופסאות המזון ולהסתיר את כלי המטבח שעלולים לבוא במגע עם החרקים.
ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח


ריסוס הדברה לבית


ריסוס לבית נגד פשפשים וחרקים


סוגים של ריסוס לבית

ריסוס נגד מזיקים וחרקיםניתן לבצע כמה סוגים של ריסוס לבית, כאשר חברת הדברה מקצועית, שמחזיקה מדבירים מיומנים, תדע לשלב כמה שיטות הדברה לבית על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות ויעילות נגד מזיקים. מדביר מקצועי ידע להתאים את סוג החומר שמרוסס לאזור הנגוע ולסוג המזיקים, כאשר כיום כמעט כל חברת הדברה מומלצת תשתמש בריסוס ירוק עם חומרי הדברה בטוחים. אופי ההדברה יקבע את סוג התרכובת של החומר אותו מרססים. למראית עין כל סוגי ההדברה יכולים להיראות בדיוק אותו הדבר, אך למעשה יהיה מדובר בכמה סוגים שלכל אחד מהם אפקט שונה. אם הזמנתם חברת הדברה שמעסיקה צוות מדבירים בעל ניסיון וידע מקצועי, סביר להניח שהמדביר ישלב בעת הריסוס כמה שיטות שונות וכך יביא לתוצאה יעילה של הדברת מזיקים שתחזיק מעמד לאורך זמן רב!


     -                  ריסוס לחצר                  -     

ריסוס לחצר

ריסוס לחצר יכול להיעשות על ידי חומר ריסוס אורגני או על ידי חומר ריסוס ביולוגי, שמכיל פטריות וחיידקים שישפיעו על המאזן האקולוגי של המתחם ויביאו לתוצאות הדברת חרקים בגינה באופן יעיל. ריסוס מסוג זה לא יראה השפעה מידית על האזור המודבר, אך לאחר שהמזיקים יבחינו בשינוי שנעשה במתחם הם יעזבו ותוכלו ליהנות מגינה נקייה ממזיקים.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס לחצר     -                  ריסוס בית חדש                  -     

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש לפני איכלוס יכול לאפשר למדביר מרחב פעולה גדול יותר, בהנחה שהבית ריק מרהיטים ותכולה, אז חברות הדברה יוכלו להשתמש בחומרי הדברה רעילים יותר ולהטמיע אותם בתוך המקומות המוסתרים, שברוב המקרים הנגישות אליהם קשה מאוד בעת ביצוע ריסוס לבית מאוכלס.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס בית חדש

     -                  ריסוס למטבח                  -     

ריסוס למטבח

ריסוס למטבח מחייב שימוש בחומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, כך שגם במידה וישנה חשיפה ישירה של בני אדם לחומרי הריסוס לא תהיה בזה סכנה של הרעלה. בעוד שריסוס פתחי ביוב יכול להיעשות על ידי חומרי הדברה חזקים, כך פתחי הביוב, שלרוב מהווים את המקור העיקרי להופעת מזיקים, יישמרו נקיים ובלתי נגישים עבור מזיקים.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס למטבח


     -                  ריסוס משולב                  -     

ריסוס משולב

מדבירים מקצועיים יידעו לשלב בין כמה סוגים של ריסוס, ואולי גם שיטות הדברה נוספות שאינן כוללות ריסוס, על מנת להביא לתוצאות הדברה יעילות ועדיין לשמור על המתחם נקי ובטוח לבני אדם או בעלי חיים. מדביר מומלץ נמדד בכמות הידע המקצועי שהוא רכש ובניסיון שלו בעבודת הדברה בשטח.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס משולב


חברת הדברה מומלצת

חברת הדברה מומלצת תעניק לכם אחריות לאפקטיביות של העבודה שהיא מבצעת. אנשים רבים שמזמינים שירותי הדברה לבית, מתקשים לקבל החזר כספי או ביצוע הדברה חוזרת לאחר קבלת שירות לא מקצועי ויעיל מספיק. חברת הדברה מומלצת ומקצועית לא תפחד להבטיח לכם התחייבות לביצוע חוזר של הדברת מזיקים במתחם, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה. אם בעת הזמנת העבודה לא ידעתם לדרוש אחריות מסוג זה, חברות הדברה ינסו לדרוש תשלום נוסף עבור שליחת מדביר למקום שוב פעם. חברת הדברה מקצועית תחזיק רק צוות מדבירים שעובר הכשרות מקצועיות באופן סדיר ושוטף, לכן לא תהיה לה בעיה להתחייב לתוצאות.

יחד עם זאת, משך זמן האחריות יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיקים והאזור הנגוע, וישנם מזיקים (פרעושים ופשפשים, חולדות או עכברים) שההדברה שלהם היא טיפול נקודתי בנגיעות קיימת בלבד, ואין חברת הדברה שיכולה להתחייב שמזיקים נוספים מסוג זה לא יגיעו למתחם שוב פעם בעתיד. הופעת המזיקים תלויה גם בעונת השנה, כאשר ברוב המקרים חרקים ומזיקים נפוצים שמצריכים הזמנת שירותי הדברת מזיקים לבית, יופיעו ממש בתחילת עונת הקיץ. חשוב להבין שטיפול הדברת מזיקים הוא דבר שנדרש לבצע באזורים מסוימים באופן קבוע אחת לשנה, אך את כל המידע המקצועי הנ"ל כדאי לקבל מפיו של מדביר מוסמך שבדק את המתחם ויכול לספק מידע בהתאמה מלאה לתנאי השטח הספציפי.


מחיר ריסוס מזיקים לדירה


ריסוס לבית נגד מזיקיםריסוס לבית בצורה אחראית

ריסוס לבית פרטי או לדירה, שיש בהם ילדים קטנים, מחייבים זהירות יתרה תוך כדי הבנה שילד קטן יכול להגיע לכל מיני מקומות שלכאורה נדמה שאין לנו מה לחפש בהם. ילד קטן יכול לשים בתוך הפה כל מיני דברים שלא אמורים להיכנס לפה, לכן חשוב מאוד להקפיד שאף אחד מהדברים הללו לא יבוא במגע עם חומרי הדברה כאשר הם מרוססים בבית. בכל מקרה - ריסוס בתוך השטח הפנימי של הבית, חייב להיעשות על ידי תרכובת חומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, שאינו מהווה סיכון של ממש במקרה של מגע וחשיפה ישירה עם החומר. ריסוס הדברה לבית צריך להיעשות באופן מקיף שמכסה את כל מקומות המסתור בהם מזיקים עלולים להתחבא, או שדרכם הם עלולים להיכנס אל תוך הבית, אך יחד עם זאת בצורה אחראית והקפדה על כללי בטיחות מחמירים. ריסוס ירוק נגד חרקים

לפני שמרססים חומרי הדברה במרחב, מדביר מקצועי יבחן את השטח ורק לאחר בדיקה כללית הוא יחל בביצוע העבודה. בדיקת השטח תכלול את גג הרעפים, פינות נסתרות בחצר, נקודות אסטרטגיות להדברה באזור המטבח, את השטח ההיקפי שמחוץ לבית, ואת כל המקומות שעלולים להוות מקור להיווצרות מזיקים. ריסוס לדירה או לבניין מגורים, יחייב התייחסות לפתחי ביוב ואזורים רגישים כמו חדר המדרגות, חדר הזבל המשותף, פתחי פיר המעלית, כל נקודות האינסטלציה של מערכת הביוב המרכזית, וכל נקודה נוספת שבה עלולים לקנן מזיקים וממנה להגיע לדירות בבניין.


דקל מסביר - איך עושים ריסוס ירוק נגד חרקים במטבח?ריסוס הדברה ירוקה נגד חרקים


ריסוס נגד חרקים בבית המלצות
ריסוס לבית נגד פשפשים וחרקים

יתרונות הדברה לבית בריסוס

ריסוס הדברה לביתהיתרון הבולט ביותר בביצוע הדברת מזיקים על ידי ריסוס לבית, הוא היכולת של חומרי ההדברה להגיע אל כל הפינות הנסתרות והחריצים, לרוב בהם תהיה נגיעות גדולה יותר של מזיקים בבית. חרקים וסוגי מזיקים נוספים רוצים בסך הכל לשרוד, לכן הסביבה האידאלית עבורם תהיה כזו שמאפשרת להם מקום מסתור מוגן, מקורות מזון זמינים, ותנאי מזג אוויר שמאפשרים להם להתרבות. ברגע שאנחנו מבחינים בנגיעות של חרקים בבית, זה אומר שכמות המזיקים גדולה ומה שאנחנו רואים הוא התפשטות שלהם אל תוך מרחבי המחיה שלנו.

לרוב חרקים יסתתרו בתוך סדקים בקירות הבית, במשקופים או בחללים פתוחים של רהיטים או מכשירי חשמל. ישנם חרקים שמגיעים אל הבית אך ורק כדי לגנוב מזון ומיד הם עושים את דרכם אל מחוץ לבית, לרוב יהיו אלו נמלים שמתחזקות קן, או חרקים דומים שצריכים תנאי שטח של גינה חיצונית על מנת להתרבות. על ידי ריסוס לבית נוכל לפזר את חומרי ההדברה באופן יעיל וממוקד, כזה שיחסום את דרכי הגישה אל תוך הבית ומחוצה לו, ויהפוך את אותם מוקדים נגועים לרעילים עבור החרקים.

הטמעת חומרי הדברה

ריסוס הוא רק אופן הטמעת חומרי ההדברה במקום, ניתן להשתמש בכמה תרכובות שונות של חומרי הדברה ולכל תרכובת ריכוז רעלים שונה ויעילות נגד סוגי מזיקים שונים. חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את סוג הריסוס למקום בו הוא מתבצע, לדוגמה : בתוך חריצים של פרקט עץ בגינה אפשר לרסס חומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים גבוה, כך כל החלל שמתחת לרצפת העץ יהפוך בלתי נגיש לקינון של מזיקים. בתוך הבית עצמו חברות הדברה חייבות להפעיל שיקול דעת נכון ומקצועי ולבצע ריסוס לבית בצורה אחראית, תוך כדי התחשבות באופי הבית ובני האדם או חיות המחמד שגרות בו.

סוגי ריסוס לבית פרטי

זמן שהייה מחוץ לבית

ריסוס נגד מזיקים וחרקיםבעבר זמן השהייה מחוץ לבית לאחר ריסוס נגד מזיקים היה ארוך ומייגע. כיום כמעט כל חברת הדברה מומלצת משתמשת בחומרי הדברה ירוקה, לכן זמן השהייה מחוץ לבית קצר הרבה יותר וברוב המקרים הוא יהיה כ - שעה בלבד. חברות הדברה שמשתמשות בחומרי הדברה איכותיים, שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, יוכלו לאפשר זמן שהות קצר מאוד מחוץ לבית לאחר סיום ההדברה. בכל מקרה, כשנכנסים לבית שעבר הדברה בריסוס, תמיד מומלץ לפתוח חלונות ולאוורר את המקום.

שימו לב - חרקים שנחשפו לחומרי הדברה בבית המרוסס, יתחילו מיד לנוס על נפשם וינסו לברוח מהאזור. בדרכם החוצה הם עלולים לעבור על שאריות מזון חשופות או על כלי מטבח שמשמשים לצורך הגשת מזון ואכילה. לפני שחברת ההדברה מתחילה לעשות ריסוס לבית, כדאי לסגור את כל קופסאות המזון ולהסתיר את כלי המטבח שעלולים לבוא במגע עם החרקים.סוגים של ריסוס לבית

ניתן לבצע כמה סוגים של ריסוס לבית, כאשר חברת הדברה מקצועית, שמחזיקה מדבירים מיומנים, תדע לשלב כמה שיטות הדברה לבית על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות ויעילות נגד מזיקים. מדביר מקצועי ידע להתאים את סוג החומר שמרוסס לאזור הנגוע ולסוג המזיקים, כאשר כיום כמעט כל חברת הדברה מומלצת תשתמש בריסוס ירוק עם חומרי הדברה בטוחים. אופי ההדברה יקבע את סוג התרכובת של החומר אותו מרססים. למראית עין כל סוגי ההדברה יכולים להיראות בדיוק אותו הדבר, אך למעשה יהיה מדובר בכמה סוגים שלכל אחד מהם אפקט שונה. אם הזמנתם חברת הדברה שמעסיקה צוות מדבירים בעל ניסיון וידע מקצועי, סביר להניח שהמדביר ישלב בעת הריסוס כמה שיטות שונות וכך יביא לתוצאה יעילה של הדברת מזיקים שתחזיק מעמד לאורך זמן רב!

סוגים של ריסוס לבית
ריסוס לחצר

- ריסוס לחצר -

ריסוס לחצר יכול להיעשות על ידי חומר ריסוס אורגני או על ידי חומר ריסוס ביולוגי, שמכיל פטריות וחיידקים שישפיעו על המאזן האקולוגי של המתחם ויביאו לתוצאות הדברת חרקים בגינה באופן יעיל. ריסוס מסוג זה לא יראה השפעה מידית על האזור המודבר, אך לאחר שהמזיקים יבחינו בשינוי שנעשה במתחם הם יעזבו ותוכלו ליהנות מגינה נקייה ממזיקים.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס לחצר
 

ריסוס למטבח

- ריסוס למטבח -

ריסוס למטבח מחייב שימוש בחומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, כך שגם במידה וישנה חשיפה ישירה של בני אדם לחומרי הריסוס לא תהיה בזה סכנה של הרעלה. בעוד שריסוס פתחי ביוב יכול להיעשות על ידי חומרי הדברה חזקים, כך פתחי הביוב, שלרוב מהווים את המקור העיקרי להופעת מזיקים, יישמרו נקיים ובלתי נגישים עבור מזיקים.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס למטבח
 להתייעצות וקבלת מחירריסוס בית חדש

- ריסוס בית חדש -

ריסוס בית חדש לפני איכלוס יכול לאפשר למדביר מרחב פעולה גדול יותר, בהנחה שהבית ריק מרהיטים ותכולה, אז חברות הדברה יוכלו להשתמש בחומרי הדברה רעילים יותר ולהטמיע אותם בתוך המקומות המוסתרים, שברוב המקרים הנגישות אליהם קשה מאוד בעת ביצוע ריסוס לבית מאוכלס.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס בית חדש
 

ריסוס משולב

- ריסוס משולב -

מדבירים מקצועיים יידעו לשלב בין כמה סוגים של ריסוס, ואולי גם שיטות הדברה נוספות שאינן כוללות ריסוס, על מנת להביא לתוצאות הדברה יעילות ועדיין לשמור על המתחם נקי ובטוח לבני אדם או בעלי חיים. מדביר מומלץ נמדד בכמות הידע המקצועי שהוא רכש ובניסיון שלו בעבודת הדברה בשטח.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס משולב
 

חברת הדברה מומלצת

חברת הדברה מומלצת תעניק לכם אחריות לאפקטיביות של העבודה שהיא מבצעת. אנשים רבים שמזמינים שירותי הדברה לבית, מתקשים לקבל החזר כספי או ביצוע הדברה חוזרת לאחר קבלת שירות לא מקצועי ויעיל מספיק. חברת הדברה מומלצת ומקצועית לא תפחד להבטיח לכם התחייבות לביצוע חוזר של הדברת מזיקים במתחם, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה. אם בעת הזמנת העבודה לא ידעתם לדרוש אחריות מסוג זה, חברות הדברה ינסו לדרוש תשלום נוסף עבור שליחת מדביר למקום שוב פעם. חברת הדברה מקצועית תחזיק רק צוות מדבירים שעובר הכשרות מקצועיות באופן סדיר ושוטף, לכן לא תהיה לה בעיה להתחייב לתוצאות.

יחד עם זאת, משך זמן האחריות יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיקים והאזור הנגוע, וישנם מזיקים (פרעושים ופשפשים, חולדות או עכברים) שההדברה שלהם היא טיפול נקודתי בנגיעות קיימת בלבד, ואין חברת הדברה שיכולה להתחייב שמזיקים נוספים מסוג זה לא יגיעו למתחם שוב פעם בעתיד. הופעת המזיקים תלויה גם בעונת השנה, כאשר ברוב המקרים חרקים ומזיקים נפוצים שמצריכים הזמנת שירותי הדברת מזיקים לבית, יופיעו ממש בתחילת עונת הקיץ. חשוב להבין שטיפול הדברת מזיקים הוא דבר שנדרש לבצע באזורים מסוימים באופן קבוע אחת לשנה, אך את כל המידע המקצועי הנ"ל כדאי לקבל מפיו של מדביר מוסמך שבדק את המתחם ויכול לספק מידע בהתאמה מלאה לתנאי השטח הספציפי.

מחיר ריסוס מזיקים לדירהדקל מסביר - איך עושים ריסוס ירוק נגד חרקים במטבח?
המלצות על שיטות ריסוס להדברה
ריסוס נגד קן צרעות על ידי אבקה ירוקה

המלצות על שיטות ריסוס להדברה

ריסוס נגד קן צרעות על ידי אבקה ירוקה

 

מחיר ריסוס לבית

מחיר ריסוס לבית - הדברת חרקים בריסוס

מחיר ריסוס נגד ג'וקים או נמלים

 • מחיר ריסוס לדירת 2 חדרים: 240 - 220 ₪
 • מחיר ריסוס לדירת 3 חדרים: 260 - 230 ₪
 • מחיר ריסוס לדירת 4 חדרים: 280 - 250 ₪
 • מחיר ריסוס לדירת 5 חדרים: 320 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס נגד ג'וקים ונמלים לבית פרטי: בין 700 - 300 ₪ (בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס נגד חרקים קטנים בבית

 • ריסוס לדירה עם 2 חדרים : 250 - 230 ₪
 • ריסוס לדירה עם 3 חדרים : 270 - 240 ₪
 • ריסוס לדירה עם 4 חדרים : 280 - 250 ₪
 • ריסוס לדירה עם 5 חדרים : 310 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס נגד חרקים לבית פרטי : 700 - 300 ₪ (בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס לבניין דירות משותף

 • מחיר ריסוס לבניין 3 קומות: 300 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס לבניין 4 קומות: 350 - 300 ₪
 • מחיר ריסוס לבניין 5 קומות: 390 - 350 ₪
 • מחיר לבניין 6 קומות ומעלה: 550 - 400 ₪
   
 • ריסוס נגד מכרסמים לבניין: 450 - 350 ₪

 

הערה - ריסוס נגד מזיקים לבניין דירות משותף יעניק לכל דירה בבניין את האפשרות לקבל הדברת מזיקים בדירה עצמה בהנחה של 20%. ריסוס מזיקים לוועד בית של בניין כולל ריסוס חדר מדרגות, ריסוס הלובי וכל אזור הכניסה לבניין, ריסוס נגד מזיקים במחסנים ומקלטים, ריסוס נקודות הביוב, ריסוס חדרי זבל של הבניין, ארונות חשמל, וריסוס בכל המעטפת החיצונית בחצר של הבניין.

 

ריסוס נגד עש בבית

 • מחיר ריסוס לבית נגד עש המזון: 300 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס לבית נגד עש הבגדים: 320 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס משולב לבית נגד עש המזון ועש הבגדים : 350 ₪ בכל אזורי הבית הרלוונטיים

 

ריסוס נגד עש בונה הנרתיק

 • מחיר לדירה עם 2 חדרים : 260 - 230 ₪
 • מחיר לדירה עם 3 חדרים : 280 - 250 ₪
 • מחיר לדירה עם 4 חדרים : 290 - 270 ₪
 • מחיר לדירה עם 5 חדרים : 320 - 300 ₪

 

הערה - עש בונה הנרתיק נמצא בכל אזורי הבית השונים, לכן נדרשת הדברה לכל שטח הדירה כדי למגר את עש  בונה הנרתיק באופן מוחלט.

 

ריסוס נגד כיני יונים

 • ריסוס כיני יונים לדירת 2 חדרים : 280 - 240 ₪
 • ריסוס כיני יונים לדירת 3 חדרים : 320 - 280 ₪
 • ריסוס כיני יונים לדירת 4 חדרים : 380 - 340 ₪
 • ריסוס כיני יונים לדירת 5 חדרים : 400 - 380 ₪

 

מחיר ריסוס נגד פשפשים ופרעושים

 • מחיר ריסוס לדירה עם 2 חדרים : 280 - 260 ₪
 • מחיר ריסוס לדירה עם 3 חדרים : 360 - 320 ₪
 • מחיר ריסוס לדירה עם 4 חדרים : 390 - 360 ₪
 • מחיר ריסוס לדירה עם 5 חדרים : 420 - 390 ₪

 

מחיר ריסוס פשפש המיטה בקיטור

 • מחיר ריסוס פשפש המיטה במזרן ובכל שטח חדר השינה : 1,300 - 800 ₪ לכל חדר נגוע

הערה - במידה ואינכם בטוחים אם מדובר בנגיעות של פשפשי מיטה או לא, ניתן להזמין בדיקת זיהוי פשפש המיטה בעלות של 240 ₪ ובמידה ואכן יהיה מדובר בפשפש המיטה, עלות הבדיקה תנוקה מעלות ההדברה.

 

מחיר ריסוס נגד צרצרים

 • מחיר ריסוס לבית עם 2 חדרים : 290 - 250 ₪
 • מחיר ריסוס לבית עם 3 חדרים : 350 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס לבית עם 4 חדרים : 390 - 340 ₪
 • מחיר ריסוס לבית עם 5 חדרים : 420 - 380 ₪

 

מחיר לריסוס סוגי מזיקים נוספים

 • מחיר ריסוס נגד דבורים וצרעות : 400 - 350 ₪
 • מחיר ריסוס נגד זבובים : 700 - 300 ₪
 • מחיר ריסוס נגד יתושים בגינה : 800 - 300 ₪
 • מחיר ריסוס נגד נדלים : 600 - 300 ₪
 • מחיר ריסוס נגד עקרבים : 800 - 300 ₪

 

למידע נוסף צפו במחירון המלא, לחצו - מחיר הדברה

 

מחיר ריסוס לבית

מחיר ריסוס לבית - הדברת חרקים בריסוס

מחיר ריסוס נגד ג'וקים או נמלים

מחיר ריסוס לדירת 2 חדרים: 240 - 220 ₪

מחיר ריסוס לדירת 3 חדרים: 260 - 230 ₪

מחיר ריסוס לדירת 4 חדרים: 280 - 250 ₪

מחיר ריסוס לדירת 5 חדרים: 320 - 280 ₪

מחיר ריסוס נגד ג'וקים ונמלים לבית פרטי:
בין 700 - 300 ₪ (בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס נגד חרקים קטנים בבית

ריסוס לדירה עם 2 חדרים : 250 - 230 ₪

ריסוס לדירה עם 3 חדרים : 270 - 240 ₪

ריסוס לדירה עם 4 חדרים : 280 - 250 ₪

ריסוס לדירה עם 5 חדרים : 310 - 280 ₪

מחיר ריסוס נגד חרקים לבית פרטי : 700 - 300 ₪
(בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס לבניין דירות משותף

מחיר ריסוס לבניין 3 קומות: 300 - 280 ₪

מחיר ריסוס לבניין 4 קומות: 350 - 300 ₪

מחיר ריסוס לבניין 5 קומות: 390 - 350 ₪

מחיר לבניין 6 קומות ומעלה: 550 - 400 ₪

 

ריסוס נגד מכרסמים לבניין: 450 - 350 ₪

 

הערה - ריסוס נגד מזיקים לבניין דירות משותף יעניק לכל דירה בבניין את האפשרות לקבל הדברת מזיקים בדירה עצמה בהנחה של 20%. ריסוס מזיקים לוועד בית של בניין כולל ריסוס חדר מדרגות, ריסוס הלובי וכל אזור הכניסה לבניין, ריסוס נגד מזיקים במחסנים ומקלטים, ריסוס נקודות הביוב, ריסוס חדרי זבל של הבניין, ארונות חשמל, וריסוס בכל המעטפת החיצונית בחצר של הבניין.

 

ריסוס נגד עש בבית

מחיר ריסוס לבית נגד עש המזון: 300 - 280 ₪

מחיר ריסוס לבית נגד עש הבגדים: 320 - 280 ₪

מחיר ריסוס משולב לבית נגד עש המזון ועש הבגדים : 350 ₪ בכל אזורי הבית הרלוונטיים

ריסוס נגד עש בונה הנרתיק

מחיר לדירה עם 2 חדרים : 260 - 230 ₪

מחיר לדירה עם 3 חדרים : 280 - 250 ₪

מחיר לדירה עם 4 חדרים : 290 - 270 ₪

מחיר לדירה עם 5 חדרים : 320 - 300 ₪

 

הערה - עש בונה הנרתיק נמצא בכל אזורי הבית השונים, לכן נדרשת הדברה לכל שטח הדירה כדי למגר את עש בונה הנרתיק באופן מוחלט.

 

ריסוס נגד כיני יונים

ריסוס כיני יונים לדירת 2 חדרים : 280 - 240 ₪

ריסוס כיני יונים לדירת 3 חדרים : 320 - 280 ₪

ריסוס כיני יונים לדירת 4 חדרים : 380 - 340 ₪

ריסוס כיני יונים לדירת 5 חדרים : 400 - 380 ₪

 

מחיר ריסוס נגד פשפשים ופרעושים

מחיר ריסוס לדירה עם 2 חדרים : 280 - 260 ₪

מחיר ריסוס לדירה עם 3 חדרים : 360 - 320 ₪

מחיר ריסוס לדירה עם 4 חדרים : 390 - 360 ₪

מחיר ריסוס לדירה עם 5 חדרים : 420 - 390 ₪

מחיר ריסוס פשפש המיטה בקיטור

מחיר ריסוס פשפש המיטה במזרן ובכל שטח חדר השינה : 1,300 - 800 ₪ לכל חדר נגוע

 

הערה - במידה ואינכם בטוחים אם מדובר בנגיעות של פשפשי מיטה או לא, ניתן להזמין בדיקת זיהוי פשפש המיטה בעלות של 240 ₪ ובמידה ואכן יהיה מדובר בפשפש המיטה, עלות הבדיקה תנוקה מעלות ההדברה.

 

מחיר ריסוס נגד צרצרים

מחיר ריסוס לבית עם 2 חדרים : 290 - 250 ₪

מחיר ריסוס לבית עם 3 חדרים : 350 - 280 ₪

מחיר ריסוס לבית עם 4 חדרים : 390 - 340 ₪

מחיר ריסוס לבית עם 5 חדרים : 420 - 380 ₪

 

מחיר לריסוס סוגי מזיקים נוספים

מחיר ריסוס נגד דבורים וצרעות : 400 - 350 ₪

מחיר ריסוס נגד זבובים : 700 - 300 ₪

מחיר ריסוס נגד יתושים בגינה : 800 - 300 ₪

מחיר ריסוס נגד נדלים : 600 - 300 ₪

מחיר ריסוס נגד עקרבים : 800 - 300 ₪

 

למידע נוסף צפו במחירון המלא,
לחצו - מחיר הדברה

 


חברת דקל הדברות

חברת דקל הדברות מעניקה שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים או דירות מגורים בבניין משותף, בכל אזור השרון והמרכז. כבר למעלה מ - 12 שנים שצוות המדבירים של דקל הדברות מעניק שירותי הדברה לעסקים ומשרדים, כמו גם ללקוחות במגזר הפרטי, תוך כדי שימוש אחראי ומקצועי בחומרי הדברה ירוקים ובטוחים לסביבה. ריסוס ירוק להדברה

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם הדברה לבית או לעסק באמצעות ריסוס נגד חרקים ומזיקים - עם 100% אחריות והתחייבות לתוצאות!

מוזמנים לחייג בטלפון - 050-8686246, או לפנות במייל דרך תיבת ה - צור קשר.

נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע ריסוס מזיקים בזמן שהכי נוח לכם.


מחיר ריסוס לבית - הדברת חרקים בריסוס

חברת דקל הדברות

חברת דקל הדברות מעניקה שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים או דירות מגורים בבניין משותף, בכל אזור השרון והמרכז.

כבר למעלה מ - 12 שנים שצוות המדבירים של דקל הדברות מעניק שירותי הדברה לעסקים ומשרדים, כמו גם ללקוחות במגזר הפרטי, תוך כדי שימוש אחראי ומקצועי בחומרי הדברה ירוקים ובטוחים לסביבה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם הדברה לבית או לעסק באמצעות ריסוס נגד חרקים ומזיקים עם 100% אחריות והתחייבות לתוצאות!

מוזמנים לחייג בטלפון - 050-8686246

או לפנות במייל דרך תיבת ה - צור קשר

נשמח להעניק לכם ייעוץ חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע ריסוס מזיקים בזמן שהכי נוח לכם.המלצות ומידע נוסף
הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית ? חברות הדברה משתמשות בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח דרך ירוקה להדברה ללא חומרים רעילים. בפועל מה שהם יקבלו הוא לאו דווקא הדברה אקולוגית, כפי שהיא אמורה להיות בהגדרתה המקצועית. הדברה אקולוגית היא דרך טבעית להרחיק סוגי מזיקים מהאזור בו הם מתפשטים ומפריעים לחיי האדם. הדברה אקולוגית משנה את התנאים […]
מחיר הדברה

מחיר הדברה

מחיר הדברה נגד חרקים לפניכם מחירון הדברה מלא עבור כל סוגי המזיקים והחרקים שנמצאים בסביבת שכונות המגורים של בני האדם ועלולים להוות מטרד בשגרת היום יום. מחיר הדברה סופי נקבע בהתאם לגודל השטח שאותו צריך להדביר, ובהתאם לרמת נגיעות המזיקים שקיימת במקום. לקבלת הצעת מחיר להדברת מזיקים בהתאמה אישית למקרה שלכם – צרו איתנו קשר […]
דקל הדברות המלצות

דקל הדברות המלצות

אודות דקל הדברות חברת “דקל הדברות” מתמחים בהדברת חרקים ומזיקים מכל הסוגים. אנו משתמשים בשיטות הדברה ייחודיות שמביאות לתוצאות יעילות, שמחזיקות לאורך זמן. על מנת לבצע הדברת חרקים בצורה יעילה חייבים לזהות את מקור הנגיעות, ורק לאחר טיפול הדברה יסודי במקור קינון המזיקים נוכל לבצע הדברה בכל המתחם הנגוע וכך למנוע התפשטות של חרקים ומזיקים […]
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית ? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע כדי לקבל הדברה אורגנית לבית או לחצר, זו תהיה פעולת הדברה באמצעות שימוש של חומרים טבעיים בלבד, חומרים שאין בהם כל שינוי או התערבות תעשייתית שמנסה לשפר את אפקט ההשפעה שנגרם על ידם. אנשים […]