איך עושים הדברת קרציות ?

קרציות הם חרקים המשתייכים למשפחת העכבישים, אך בשונה מעכבישים הם לא טורפים את המזון שלהם והם ניזונים ממציצה של דם על ידי עקיצה. בעלי חיים רבים יכולים לשמש כמקור דם לתזונה של קרציות, בניהם פרות, כלבים, עופות, ומינים שונים של זוחלים. לקרציה יש מערכת שיניים מיוחדת המאפשרת לה להיצמד לגוף החיה שממנה היא מוצצת דם, לכן במידה ולא יסירו אותה באופן מכוון היא יכולה להישאר מחוברת לגוף החיה ולהמשיך למצוץ דם במשך זמן רב. מאחר ותנאי המחיה הסביבתיים של בני האדם מאפשרים קינון קל ונוח עבור קרציות, שירותי הדברת קרציות בבית או בגינה הפכו נצרכים מאוד בכל בית.

סוגי קרציות באזור הבית

ישנם מינים רבים של קרציות ולכל סוג קרציות יש מאפיינים ייחודיים המאפשרים לו מחייה והתרבות בתנאי שטח שונים. הקרציות שנמצא על כלבים וחיות מחמד ביתית הם מהסוג שנמצא גם על פרות ובהמות, אך הקרציות שנמצאות על עופות לרוב יהיו מסוג קטן יותר. יש סוגי קרציות בגודל קטן מאוד שמקשה על זיהוי והסרה שלהם, כאשר הסוג המוכר ביותר לנו הוא סקביאס שחודר אל שכבת העור וגורם לגירוד ופריחה מאוד לא נעימים.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10תנאי המחיה שדרושים לקרצייהתנאי מזג האוויר האידאליים לקרציות הם העונות החמות של תקופת הקיץ, אז הקרציות יצאו מאזור הצמחייה שבקרקע ויחפשו מקורות דם למציצה כדי להטיל ביצים ולהתרבות. הטלת הביצים של הקרציות יכולה להתרחש על בעל החיים עצמו, כאשר הקרציה יכולה למצוץ דם מבלי שמשהו גורם לה להפרעה ותזוזה, או על צמחים ועשבים בקרקע. ברגע שביצי קרציה יבקעו הזחלים של הקרציה יחפשו מגע ישיר עם בעלי חיים באזור כדי לשמש אותם כפונדקאים המאפשרים לקרצייה מציצת דם. הזחל של הקרציה עובר כמה שלבי התפתחות עד שהוא מגיע למצב של קרציה בוגרת, רק אז הקרציה תוכל להטיל ביצים ולהתרבות בזכות עצמה.

קרציות בבית

קרציות יכולות לחוש את הסביבה שבה הן נמצאות וכך לחפש פונדקאי ראוי למציצת דם. הקרצייה יכולה לנוע מרחק רב בחיפוש אחר פונדקאי, וברגע שהיא מצאה פונדקאי טוב היא תתחיל להתמקם ולהתרבות באזור המחיה של אותו בעל חיים. התפשטות של קרציות נחשבת למהירה מאוד, זאת מאחר והקרציה מטילה כמות גדולה מאוד של ביצים ומתוכן קרציות רבות מצליחות לשרוד ולהתפתח. הימצאותן של קרציות בבית היא תוצאה ישירה של סביבה חיצונית נגועה בקרציות, משם הקרציות מתפשטות ומגיעות אל תוך האזורים הפנימיים של הבית.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

ריסוס נגד מזיקים בחצר של הבית
ריסוס נגד חרקים בבית

מחלות שעוברות דרך קרציות

קרציות מסוגלות להעביר מחלות לבני אדם ולבעלי חיים על ידי העברת חיידקים שנישאים בדם, לכן הדברת קרציות בבית זו פעולה הכרחית שתעזור לכם למנוע מצבים תברואתיים מסוכנים. מדביר מקצועי יבצע ריסוס נגד קרציות באמצעות חומרי הדברה ייחודיים שגורמים לשיתוק של מערכת העצבים של הקרציה ויביאו למותה. יש לקחת בחשבון שחומר זה פעיל לפרק זמן קצר של כיומיים בלבד, לכן האפקטיביות שלו בהדברת קרציות תהיה יעילה רק לקרציות הקיימות במתחם הנגוע.

ישנם גם חומרי הדברה נגד קרציות שמאפשרים יעילות למשך כמה חודשים בודדים, אך תנאי שטח סביבתיים מסוימים עלולים להביא לפירוק מהיר יותר של החומר הפעיל ובכך להקטין את משך הזמן שבו המקום יהיה מוגן מפני קרציות. חברת הדברה מומלצת תשלח מדביר מקצועי המתמחה בביצוע הדברת קרציות יעילה, בשילוב כמה סוגים שונים של חומרי הדברה שיביאו לאפקט ממושך יותר ולהרחקת קרציות בצורה יעילה למשך זמן.


ריסוס נגד קרציות בבית


לפני שאתם מזמינים ריסוס נגד קרציות בבית עליכם לבצע פעולת מניעה למיגור התפשטות הקרציות באזור. ראשית עליכם לטפל בחיות המחמד שבבית על ידי תכשיר נגד קרציות שיביא להשמדתן ויאפשר לבעל החיים משך זמן בו הקרציה לא תנסה להתקרב אליו. לאחר מכן מומלץ לבצע ניקיון יסודי של אזור הבית והחצר, כולל שטיפה יסודית של כל החריצים והסדקים שבהם הקרציות עלולות להסתתר. רק לאחר ביצוע פעולות אלו ניתן להזמין ריסוס נגד קרציות שיבוצע על ידי חברת הדברה מקצועית ויאפשר חיסול מוחלט של הקרציות במתחם.


פיזור יעיל של חומרי הדברה

ריסוס נגד קרציות מאפשר פיזור יעיל של חומרי הדברה נגד קרציות במתחם, כך ניתן להגיע לכל הקרציות שקיימות במקום ולנקות את האזור כולו מקרציות באופן מלא. השמדת הקרציות תמנע הטלת ביצים וקינון מחודש במתחם, אך כדי להגיע לתוצאות של הדברת קרציות מקצועית צריך גם להשמיד את הביצים והזחלים של הקרציות במקום. מדביר קרציות המתמחה בביצוע העבודה ידע לשלב גם שיטות הדברה ירוקה מונעת, כדי להביא לתוצאה הרצויה ולספק ריסוס קרציות יעיל.


מחיר הדברת קרציות בבית


  • מחיר הדברה לדירת 2 חדרים : 300 - 260 ₪
  • מחיר הדברה לדירת 3 חדרים : 360 - 300 ₪
  • מחיר הדברה לדירת 4 חדרים : 400 - 340 ₪
  • מחיר הדברה לדירת 5 חדרים : 440 - 380 ₪

  • הערה - מחיר הדברה נגד קרציות לבית פרטי או לדירת קרקע יקבע לפי גודל החצר ורמת הנגיעות שקיימת במקום. הדברה נגד קרציות באזור עם צמחייה שונה מפעולת הדברה נגד קרציות בשטח חיצוני בנוי. מחיר ההדברה צריך להתאים לתנאי השטח ורמת הנגיעות.דקל הדברות - הדברת קרציות


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברת מזיקים והדברה נגד קרציות לבתים פרטיים ודירות מגורים, כמו גם הדברת קרציות למחסני מזון ואזורי מסחר תעשייתיים. אנו פועלים באזור השרון ובאזור המרכז כבר למעלה מ - 12 שנים ומבצעים הדברה נגד קרציות במקומות רבים. יש לנו צוות מדבירים שמוסמך לעבודה בהיתר של המשרד להגנת הסביבה, ולאחר שנים רבות של הדברת מזיקים בצורה מקצועית אנו יכולים להבטיח התחייבות ל - 100% תוצאות. במידה ולאחר ביצוע ההדברה במתחם המזיקים לא ייעלמו באופן מוחלט, נחזור ונבצע במתחם הדברת מזיקים נוספת בחינם.

צוות המדבירים שלנו מיומן ומנוסה במציאת פתרונות הדברה יעילים, תוך כדי הקפדה על שימוש בחומרי הדברה ירוקה משולבת שמביאים לתוצאות טובות ושומרים על סביבה נקייה ובטוחה. יש לנו המלצות של לקוחות רבים שהזמינו שירותי הדברת קרציות לבית או לעסק ויכולים להעיד שחברת דקל הדברות היא חברת הדברה מומלצת המתמחה במתן שירותי הדברה באופן הכי מקצועי ויעיל שיש. אנו מציעים מחירי הדברה טובים ושמחים לספק שירות איכותי ומקצועי שמביא למיגור המזיקים במתחם הנגוע באופן מלא.

ניתן לקבל ייעוץ חינם
והדרכה מקצועית בטלפון 

050-8686246

או לפנות אלינו בשליחת מייל
דרך תיבת ה - צור קשר.

הדברת קרציותטיפים ומידע נוסף
הרחקת יתושים

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות של הדברת יתושים לאורך זמן רב מרגע ביצוע פעולת ההדברה במקום. אזורים שנמצאים בקרבת מקום לשמורות טבע או נחלים, יחשפו להימצאות יתושים באופן תדיר יותר. מאחר והיתושים משתמשים במקורות המים כדי לקנן ולהתרבות, אך מקורות […]
ריסוס לבית פרטי

ריסוס לבית פרטי

איך עושים ריסוס לבית פרטי ? השיטה הטובה ביותר לבצע הדברת מזיקים לבית פרטי היא על ידי ריסוס לבית. היתרון הגדול של ריסוס לבית פרטי הוא היכולת של פיזור חומרי ההדברה על שטח נרחב, כך תוצאות ההדברה שיתקבלו על ידי ריסוס לבית פרטי יביאו למיגור המזיקים באופן מוחלט ובצורה יעילה שתשמור על הבית נקי ממזיקים […]
הדברת תיקנים

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי מזון בתוך קופסאות אטומות, ניקיון תדיר של מכשירי החשמל בבית ואיטום פתחי המעבר המשמשים תיקנים למציאת מזון, הם שיעזרו בביצוע הדברת תיקנים בבית. הזמנת שירותי הדברת תיקנים אמנם תאפשר לכם לחסל את הנגיעות הקיימת, […]
ריסוס למטבח

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב ? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע הדברת מזיקים במטבח באופן יעיל, אך מאחר ומדובר באזור רגיש שנמצא בו מזון וכלים המשמשים לאוכל, חייבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים ולבצע הדברה במטבח באופן מקצועי ואחראי, במיוחד כאשר מבצעים ריסוס למטבח ובעקבות […]