איך עושים הדברת צרצרים ?

המטרד העיקרי שנגרם לבעלי בתים עקב הימצאותם של צרצרים במתחם הוא הרעש הצורם של צרצור הצרצרים בשעות הלילה. הדברת צרצרים לא נעשית בגלל שהצרצרים חרק מסוכן - הם לא מכרסמים או גורמים לאיזה נזק ברכוש, הם גם לא מעבירים מחלות ומביאים לסכנה בהתפשטות של חיידקים וכדומה. במידה ויש לכם צרצרים בבית או בסביבה הקרובה לבית, במשך השעות של הלילה תשמעו קול צורם ומעצבן של צרצור בלתי פוסק, כזה שידיר שינה מעיניכם ויגרום לשעות הלילה להיות קשות וארוכות. את הצרצור המעצבן תשמעו בעיקר בימי הקיץ והאביב, אז הזכרים יוצאים בקול קריאה לנקבות שיבואו להזדווג, זה הצרצור המעצבן שמטריד ומביא אנשים רבים לחפש חברת הדברה מקצועית שתבצע הדברת צרצרים ותביא להרחקתם.

חייו של צרצר

משך אורח חייהם של צרצרים הוא קצר יחסית, הם חיים כשלושה חודשים בלבד. דבר זה הופך את קריאת הזכרים להזדווגות לקריטי ולשלב מכריע ביכולת של הצרצרים להתרבות כדי לשרוד ולהתקיים במקום. ברוב המקרים לא יהיה מדובר בצרצר אחד שמטריד, אלא בכמות גדולה מאוד של צרצרים שקוראים לנקבות לבוא להזדווג איתם. שמיעת קולות הצרצרים יחד יכול להפוך לדבר בלתי נסבל עבור כל בית שנמצא בקרבת מקום.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10סוגי צרצרים נפוציםישנם סוגי צרצרים רבים אך בישראל נוכל למצוא רק שלושה סוגי צרצרים בלבד - צרצר השדה, צרצר הבית, וצרצר הגמל. צרצרים צריכים סביבה לחה ורטובה על מנת שיוכלו להתקיים, לכן ברוב המקרים של תלונות ובקשות לשירותי הדברת צרצרים, יהיה מדובר באזורים שקרובים למקורות מים טבעיים כגון נחל או נהר, בריכת שחיה ציבורית או שדה חקלאי, שמטבע הדברים מקומות אלו מייצרים זמינות של שלוליות מים בהם הצרצרים יכולים להתרבות ולקנן בצורה טובה.

הרחקת צרצרים מאזור הבית

בשונה מצרצר הבית וצרצר השדה, צרצר הגמל לא משמיע קולות צרצור על מנת להזמין את הנקבות להזדווג. ברוב המקרים של הזמנת שירותי הדברת צרצרים בבית יהיה מדובר דווקא בצרצר השדה או בצרצר הבית. מדביר מקצועי המתמחה בביצוע יעיל של הדברת צרצרים ידע לזהות את סוג הצרצר שמקנן במתחם וכך להתאים טיפול הדברת צרצרים נכון שיביא למיגור מוחלט של צרצרים והפסקת קולות הצרצור הצורמים שהם משמיעים.

תנאי הסביבה שנדרשים לצרצר

כל סוגי הצרצרים ניזונים ממגוון רחב של מקורות מזון, החל משאריות של חומרים אורגניים המצויים במתחם כפסולת ועד לצמחים וחרקים קטנים שחיים באזור. לצרצרים יש יכולת תנועה מעולה, הם מסוגלים ללכת או לקפוץ, ויש להם גם יכולת תעופה שמאפשרת להם לעבור ממקום למקום בצורה מהירה וקלה, כך הם מוצאים מזון ומקומות קינון להתרבות והתפשטות בסביבה. במהלך שעות היום לא נוכל להבחין בהימצאותם של צרצרים, זאת מאחר ובמהלך שעות היום הם מסתתרים בתוך מחילות שהם יוצרים מתחת לעצים, צמחים או התאספות של עלים שנשרו. ברגע שהשמש מתחילה לשקוע הצרצרים יוצאים מהמחילות ומתחילים בפעילות קדחתנית של חיפוש מזון וקריאת הזכרים להזדווגות עם הנקבות.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

איך עושים ריסוס לבית ולגינה?
ריסוס נגד חרקים באזור הגינה של הבית

אזורי קינון של צרצרים


צרצרים נמצאים באזורים שונים ורבים במרחבי הארץ אך לרוב תלונות של אנשים פרטיים בדרישה לביצוע הדברת צרצרים בבית תהיה במהלך עונת הקיץ או האביב. בעונה זו מזג האוויר מאפשר לצרצרים את התנאים הטובים ביותר לקינון והתרבות, אז הם גם יהיו בפעילות אינטנסיבית מוגברת ויתפשטו לאזורים רבים שנמצאים בקרבת מקום למקורות הקינון הטבעיים שלהם. כאשר הצרצרים נמצאים בתקופת השיא שלהם, ההתפשטות המוגברת באזורי הסביבה הטבעית שלהם תביא אותם לקפץ ולהתעופף עד לאזורי שכונות המגורים של בתים פרטיים. מהר מאוד הם יהפכו למטרד עבור בני האדם ואלו יחפשו פתרון של הדברת צרצרים מקצועית אצל חברות הדברה המתמחות בביצוע הדברת חרקים מסוג זה.

קולות הצרצרים בלילה

מספיק צרצר אחד כדי ששעות הלילה יהפכו לסיוט מתמשך, אך אם יש צרצר בבית זה אומר שיש עוד הרבה צרצרים בסביבה שמחוץ לבית ויכולים להגיע צרצרים נוספים בהמשך. מדביר צרצרים מקצועי ידע למצוא את הצרצר, דבר שיהיה קשה מאוד לביצוע על ידי אנשים פרטיים שאינם מתמחים בהבנת אורח חייו של הצרצר. לכן, כאשר אתם סובלים מהימצאותם של צרצרים בבית כדאי מאוד לפנות למדביר מקצועי שימצא את הצרצר ויבצע טיפול של הדברת צרצרים בכל האזור הקרוב. כך תוכלו למנוע את הגעתם של צרצרים נוספים לבית בהמשך, דבר שיוביל למצב של הרחקת צרצרים מאזור הבית באופן יעיל ויחזיק מעמד לאורך זמן רב.


הדברה מקצועית נגד צרצרים


הדברת צרצרים מקצועית יכולה להתבצע בכמה דרכים, החל מהנחת מלכודת צרצרים שפועלת על ידי משיכת הצרצרים אל הלחות שבמלכודת, ברגע שהצרצר יגיע המשטח הדביק ילכוד אותו והוא לא יוכל להשתחרר. צרצרים רגישים לתנאי קור קיצוניים, דבר זה גורם להם לברוח אל תוך הבתים כדי למצוא מסתור והגנה מהקור. המקום המועדף עליהם זה המטבח ואזורים לחים בגינה. ניתן לבצע הדברת צרצרים בבית גם באמצעות ריסוס חומרי הדברה ירוקה נגד צרצרים במתחם הנגוע. הצרצרים הקיימים יברחו ויחפשו מקום אחר לקנן בו וצרצרים חדשים יעדיפו מלכתחילה להתרחק מהמקום. החומר יביא לפעולת הרחקת צרצרים יעילה ויגרום לשקט במשך שעות הלילה.


מחיר הדברת צרצרים


  • מחיר ריסוס הדברת צרצרים בבית עם 2 חדרים : 290 - 250 ₪
  • מחיר ריסוס הדברת צרצרים בבית עם 3 חדרים : 350 - 280 ₪
  • מחיר ריסוס הדברת צרצרים בבית עם 4 חדרים : 390 - 340 ₪
  • מחיר ריסוס הדברת צרצרים בבית עם 5 חדרים : 420 - 380 ₪
  • למחירון הדברה מלא, לחצו - מחיר הדברה
דקל הדברות - הדברת צרצרים


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד צרצרים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות. אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה. כמו כן, עוד מגוון שירותי הדברת חרקים, מכרסמים או כל סוף מזיקים נוסף.

הדברה ירוקה לבית

צוות המדבירים שלנו מבצע הדברה מקצועית ואחראית, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב - עם התחייבות ל - 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את כל המזיקים, נחזור שוב ונבצע הדברת מזיקים בחינם.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת
פרטים נוספים והצעת מחיר 

050-8686246

לפנייה דרך המייל, בכתובת 

dekel.pests@gmail.com


הדברת צרצרים בגינה או בביתטיפים ומידע נוסף
ריסוס לחצר

ריסוס לחצר

איך עושים ריסוס לחצר ? לפני שאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע ריסוס לחצר של הבית, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני וכך להיערך כמו שצריך ולקבל תוצאות ריסוס איכותיות עם אפקט הדברה שמחזיק לאורך זמן. בחירת סוג ריסוס לחצר תלויה כמובן בסוג המזיקים שאותם צריך להדביר, אך מעבר לסוג החרקים שנדרש להדביר יש לקחת בחשבון […]
הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית ? חברות הדברה רבות ישתמשו בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח ללקוח דרך ירוקה להדברה בטוחה שאינה מבוססת על חומרי הדברה רעילים, בפועל יכול להיות שמה שהם יקבלו הוא לאו דווקא הדברה אקולוגית כפי שהיא אמורה להיות בהגדרתה המקצועית. הדברה אקולוגית היא דרך טבעית לגמרי להרחיק סוגי חרקים ומזיקים מאזור בו […]
הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית ? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים, בהתאם לסוג המכשיר האלקטרוני ולאופן שבו הוא פועל על אותו מזיק. רוב מכשירי ההדברה האלקטרוניים מבוססים על טכניקה של השמעת תדרי קול שאינם מפריעים לטווח השמיעה האנושי, אך בהחלט מפריעים ובלתי נסבלים עבור בעלי […]
הרחקת דבורים וצרעות

הרחקת דבורים וצרעות

סוגי צרעות בבית צרעות הן סוג של דבורה המזכירה יותר במראה החיצוני שלה נמלים, זאת מאחר והצרעה היא הגרסה המפותחת שממנה בעבר התפתחו דבורים ונמלים מזנים שונים. שני סוגי הצרעות הנפוצים ביותר בארץ הם הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית, היא מה שנקרא דבור. לכל הסוגים של צרעות יש ארס שהן מעבירות על ידי עקיצה, דבר המשמש […]