איך עושים הדברת פרעושים ?

אם אתם מרגישים עקיצות קטנות וצורבות על הגוף, כנראה שיש לכם פרעושים בבית ואתם צריכים להזמין טיפול מקצועי של הדברת פרעושים לבית. פרעושים הם חרקים קטנים מאוד, כמעט ולא ניתן לראות אותם בשעת העקיצה, אך למרות שלא ניתן לראות אותם אפשר להרגיש אותם טוב מאוד ולזהות נוכחות של פרעושים בבית על ידי העקיצות שהם גורמים. עקיצת פרעושים תהיה ברוב המקרים באזור של הרגליים, מתחת לאזור הברכיים, מאחר ולפרעוש יש יכולת ניטור מעולה והוא יכול לקפוץ מהרצפה אל הגוף כדי לעקוץ ומיד לאחר מכן לקפוץ חזרה אל מקום בטוח ומוגן.

אורח חייו של פרעוש מצוי

הפרעוש הנפוץ ביותר בבתים פרטיים הוא פרעוש החתול, פרעוש שנמצא על בעלי חיים עם פרווה והוא מזיק ועוקץ גם בני אדם. כדי לבצע הדברת פרעושים יעילה שתביא למיגור מלא של הפרעושים מהמתחם הנגוע, כדאי להכיר את אורח החיים של הפרעוש ולהבין את תנאי המחיה שנדרשים לו כדי לקנן ולהתרבות. השלב הראשון של חיי הפרעוש הוא ביצה, ממנה בוקעת רימה שהופכת לגולם, ומהגולם נוצר הפרעוש. שלבי ההתפתחות של פרעושים, משלב הביצה ועד לשלב שבו הם פרעוש, אינם מוגבלים בזמן קבוע ויש לביצת הפרעוש יכולת מיוחדת לשרוד בתוך השטח עד שיוצרו התנאים שנדרשים לבקיעתה.

ביצה של פרעוש יכולה לשרוד כשנה מבלי לבקוע, כך יכול להיווצר מצב של מתחם שנראה נקי מפרעושים אך בבוא עונת הקיץ החמה יבקעו הביצים והמקום יהפוך לנגוע בפרעושים עוקצניים.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10הדברה מקצועית נגד פרעושיםהדברת פרעושים צריכה להתבצע באופן ייסודי שכולל טיפול הדברה לביצי הפרעושים, כך נמנע את בקיעת הביצים ואת הופעת הפרעושים העתידית, טיפול הדברה לחיסול הרימות והגלמים, וחיסול מוחלט של כל הפרעושים הקיימים במתחם הנגוע. רק לאחר שנחסל את כל שלבי ההתפתחות של הפרעושים, נוכל להביא לתוצאות הדברת פרעושים באופן יעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן. מעבר לפעולת ההדברה שנעשית נגד פרעושים בבית, יש לבצע גם טיפול מונע נגד פרעושים שעלולים להגיע בעתיד.

חיפוש אחר מקורות מזון

פרעושים מחפשים מזון אורגני, לכן חיות מחמד הם הזדמנות נהדרת עבור כל פרעוש שמחפש סביבה אופטימלית למחייה והתרבות. אזור הרביצה של חיות המחמד מספק לפרעושים את כל התנאים שדרושים להם, החל ממזון זמין ועד לתנאי חום מעולים. כדי למנוע הגעה של פרעושים חדשים למתחם, כדאי לנקות את חיות המחמד מפרעושים ולהעניק להם טיפול דוחה פרעושים, כך פרעושים חדשים לא יוכלו לקפוץ על בעל החיים ולהגיע באמצעותו אל אזור הבית.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

איך עושים הדברה ירוקה בבית?
ריסוס לחצר של הבית

טיפול נגד פרעושים בבית


יש כמה פעולות שאפשר לעשות כדי למנוע קינון של פרעושים בבית. פעולות אלו נצרכות גם לאחר ביצוע הדברה מקצועית נגד פרעושים בבית, כדי שלא יתרבו ויתפשטו שוב. מאחר וביצי הפרעושים יכולות לשרוד משך זמן רב בלי שום בעיה, יש סיכוי גדול שפרעוש יבקע לאחר שחומרי ההדברה התפוגגו וכך הנגיעות תחזור. כדי למנוע התרבות של פרעושים לאחר הדברה מקצועית בבית, ראשית עליכם לבצע שאיבה יסודית של השטיחים ולנקות היטב את הריפוד של הספות והרהיטים בבית. לאחר מכן עליכם להכניס את כל הבגדים והשמיכות, שאולי באו במגע עם פרעושים, אל תוך מכונת הכביסה ולהפעיל את המכונה על פעולה של כביסה בחום גבוה. פעולות אלו ישמידו את ביצי הפרעושים שאולי מסתתרות בתוך הבית, כך הסיכוי לחזרתם בעתיד יהפוך לכמעט אפסי.


הדברה מקצועית נגד פרעושים

ביצוע חלקי של הדברת פרעושים, ללא פעולת הריסוס, לא יביא לחיסול מלא של הנגיעות במקום. לאחר ביצוע ההדברה תוכלו לראות שיפור ניכר ולא תבחינו בהימצאותם של פרעושים בבית, אך זו רק אשליה ובזמן הזה הביצים והרימות יתחילו להתפתח עד שבמהרה הנגיעות של הפרעושים בבית תחזור בדיוק למצב הקודם כפי שהייתה. כדי לבצע הדברת פרעושים מקצועית ויעילה עליכם לפנות לקבלת השירות אצל מדביר מקצועי שמתמחה בביצוע ריסוס נגד פרעושים בבית ויודע לשלב כמה שיטות הדברה שיכסו את מיגור הפרעושים בכל האזורים של המתחם הנגוע.


מחיר הדברת פרעושים בבית  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירה עם 2 חדרים : 280 - 260 ₪
  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירה עם 3 חדרים : 260 - 320 ₪
  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירה עם 4 חדרים : 390 - 360 ₪
  • מחיר הדברה נגד פרעושים לדירה עם 5 חדרים : 420 - 390 ₪
  • הערה - מחיר הדברה נגד פרעושים לבית קרקע או לבית פרטי עם חצר, אינו כולל את ההדברה לשטח הגינה החיצונית. מחיר הדברת פרעושים בגינה נקבע לפי גודל הגינה ורמת הנגיעות במקום.

איפה הפרעושים מסתתרים ?

פרעושים מסתתרים בתוך חריצים וסדקים קטנים, לשם לא ניתן להגיע עם שואב אבק או מכונת כביסה, לכן חייבים לבצע ריסוס נגד פרעושים שיחדיר חומר הדברה אל תוך החריצים ויחסל את כל הפרעושים שמסתתרים במקום. במקרה של הדברת פרעושים היישום של חומרי ההדברה באמצעות ריסוס לבית הוא היעיל ביותר. מטבע הדברים ריסוס גורם לפיזור של חומרי ההדברה בכל האזורים הקטנים, הסדקים והחריצים, וכך ניתן לכסות את כל השטח הנגוע ולהביא לתוצאות יעילות של הדברת פרעושים בבית.


הדברה נגד פרעושים בבית

מחיר ריסוס נגד פרעושים לבניין  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין מגורים עם 3 קומות : 300 - 280 ₪
  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין מגורים עם 4 קומות : 350 - 300 ₪
  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין מגורים עם 5 קומות : 390 - 350 ₪
  • מחיר ריסוס פרעושים לבניין מגורים עם 6 קומות ומעלה : 550 - 400 ₪
  • הערה - מחיר ריסוס נגד פרעושים לבניין עבור וועד הבית יעניק לכל דירה בבניין את האפשרות לקבל ריסוס נגד פרעושים בתוך הדירה בהנחה של 20% מהמחיר המלא. ריסוס נגד פרעושים לבניין כולל ריסוס של אזור הכניסה החיצוני ושל הלובי הפנימי, ריסוס שטח הביוב, ריסוס מקלטים ומחסנים משותפים, חדר הזבל, ארונות חשמל וחדרי שירות, וגם ריסוס פרעושים בשטח המדרגות.דקל הדברות - הדברת פרעושים


חברת דקל הדברות מתמחה בביצוע יעיל של הדברת פרעושים בבית או בבניין. אנו מתחייבים לביצוע מקצועי ויעיל שיביא לתוצאות הדברה יעילות במיגור הפרעושים מהמתחם באופן מלא שיחזיק לאורך זמן רב. חברת דקל הדברות מחזיקה צוות מדבירים מקצועי ומיומן, שפועל באישור של המשרד להגנת הסביבה, ומתמחה בביצוע מושלם של הדברה נגד פרעושים וסוגי מזיקים נוספים. אנו מעניקים גם טיפולי הדברת מזיקים לעסקים ולמשרדים, למבני ציבור ולאזורי מסחר ציבוריים, תוך כדי התחייבות לשימוש בחומרי הדברה ירוקה שיביאו למיגור המזיקים וישמרו על סביבה בטוחה.

100% אחריות להדברה

חברת דקל הדברות מעניקה שירותי הדברה באזור המרכז ובאזור השרון כבר למעלה מ - 12 שנים, ולאחר צבירת ניסיון רב ומיומנות בביצוע הדברת מזיקים יעילה אנו יכולים להתחייב לתוצאות באחריות של 100% בכל עבודה. אם לאחר ביצוע ההדברה המקום לא יהיה נקי באופן מוחלט - נשלח מדביר מקצועי שיחזור ויבצע הדברת פרעושים נוספת בחינם. יש לנו המלצות מאלפי לקוחות מרוצים שמידי שנה חוזרים ומזמינים אצלנו הדברת מזיקים. צוות המדבירים שלנו ישמח להגיע אליכם כדי לבצע הדברת מזיקים בצורה מקצועית, ולהביא למיגור מלא של כל המזיקים במקום.

לקבלת ייעוץ והדרכה חינם
התקשרו לטלפון 

050-8686246

ניתן לשלוח את פרטי הפנייה

גם דרך תיבת ה - צור קשר.

הדברת פרעושים תמונה לזיהוי פרעושטיפים ומידע נוסף
ריסוס לחצר

ריסוס לחצר

איך עושים ריסוס לחצר ? לפני שאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע ריסוס לחצר של הבית, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני וכך להיערך כמו שצריך ולקבל תוצאות ריסוס איכותיות עם אפקט הדברה שמחזיק לאורך זמן. בחירת סוג ריסוס לחצר תלויה כמובן בסוג המזיקים שאותם צריך להדביר, אך מעבר לסוג החרקים שנדרש להדביר יש לקחת בחשבון […]
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים הזמנת שירותי הדברת טרמיטים היא לא דבר של מה בכך, מדובר בפעולה חשובה במיוחד שעלולה למנוע הרס עצום שנגרם כתוצאה מהימצאותם של טרמיטים בקיר או ביסודות הבית. טרמיטים פועלים כקהילה והם מתרבים בקצב מהיר במיוחד, שיכול להגיע לכמות של עשרות מיליוני טרמיטים בכל מושבה פעילה של טרמיטים בבית. מאחר ומדובר בחרקים בעלי צבע […]
הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

מה זה אומר הדברה ביולוגית ? הדברה ביולוגית מבוססת על שימוש טבעי של בעלי חיים בתוך אזור מסוים, כאשר בעל חיים אחד מהווה טורף עבור בעל חיים אחר וכך מאזן הכוחות בניהם מופר וניתן לעודד קינון של סוג אחד ומיגור מוחלט של סוג אחר. הדרך היעילה ביותר לביצוע הדברה ביולוגית בכל בית פרטי או דירה […]
הדברת תיקנים

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי מזון בתוך קופסאות אטומות, ניקיון תדיר של מכשירי החשמל בבית ואיטום פתחי המעבר המשמשים תיקנים למציאת מזון, הם שיעזרו בביצוע הדברת תיקנים בבית. הזמנת שירותי הדברת תיקנים אמנם תאפשר לכם לחסל את הנגיעות הקיימת, […]