איך עושים הדברת עש ?

עש יכול לגרום נזקים בכמה מוקדים שונים, תלוי בסוג העש שנמצא במתחם. עש המזון הוא פרפר אפור שלרוב נמצא באזורי המטבח של הבית, הוא יחפש אריזות מזון ועל ידי ניקוב האריזות הוא יטיל ביצים של עש בתוך המזון, הביצים יתפתחו לגלמים של עש המזון ובסופו של תהליך יהפכו גם הם לפרפר אפור שיתעופף באזור המטבח והארונות. הדברת עש תמנע מכם את הנזקים שלהם הוא גורם ותחסוך לכם חורים בבגדים או תולעים בתוך אריזות המזון במטבח.

ביצוע מקצועי של הדברת עש המזון בבית צריך להיעשות על ידי מדביר מומלץ המתמחה בהדברה של עש המזון. מדביר עש מקצועי יזהה את מקום הנגיעות ולאחר מכן ישתמש בחומרי הדברה ירוקה נגד עש המזון, כך לא תהיה סכנה של חשיפה לחומרי הדברה רעילים שבני הבית עלולים להכניס לגופם יחד עם אכילת המזון. מדבירים מומלצים המתמחים בביצוע של הדברת עש המזון יוכלו להציע לכם גם שימוש במלכודות נגד עש, עליהם יש חומר שמושך את העש וכך הוא נלכד ומורחק משטח הבית.

סוגי עש באזור הבית

עש המזון הוא לא הסוג היחיד של עש באזור הבית, סוג נוסף של עש הנמצא בבתים פרטיים ומהווה מטרד על ידי גרימת נזקים, הוא עש הבגדים. עש הבגדים ניזון מכותנה, משי, צמר וסוגי בדים נוספים, הוא זוחל אל תוך החלקים הפנימיים והנסתרים של ארון הבגדים, שם הוא יוצר לעצמו גומה קטנה, בתוך הבד של הבגדים, וכך הוא מסתתר באופן מוגן עם זמינות ונגישות לבדים המשמשים אותו ואת הזחלים שלו כמקור מזון נהדר.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10


אם גיליתם חורים קטנים בגרביים, בחולצות או במכנסיים שהיו מקופלים בארון הבגדים, סביר להניח שיש שם עש. עש הבגדים מטיל את הביצים שלו בתוך ארונות בגדים וברגע שהביצים בוקעות הזחלים ניזונים מהבד עד שהם הופכים לפרפר ועפים מחוץ לארון. אבל הם לא עפים לפני שהם מספיקים להטיל כמה ביצים משלהם בתוך הבגדים בארון, כך הנגיעות של עש הבגדים גדלה.הדברה נגד עש הבגדיםעש הבגדים חייב מקום חשוך כדי שיוכל להתקיים ולהתרבות, כל חשיפה של עש הבגדים לאור תביא למותו. הנזקים שנגרמים על ידי עש הבגדים הם בעיקר כאשר הוא נמצא בשלב הזחל, אז הוא מסתתר בתוך ארונות הבגדים ואוכל מהבדים של הבגדים בארון. כאשר עש הבגדים מגיע לשלב הבוגר שלו והופך לפרפר, הוא יוצא ממקום המסתור בארון ועף לחפש עש אחר שאיתו הוא יוכל להזדווג במטרה להטיל ביצים חדשות.

הדברת עש הבגדים בארונות

נגיעות של עש בארון הבגדים לא תסתיים מעצמה, חייבים לבצע הדברת עש הבגדים כדי להביא לחיסולה. הפרפר של עש הבגדים פחות רגיש לאור, למרות שגם הוא יעדיף חושך, והוא גם לא ממש גורם לנזקים של חורים בבגדים. הנזק היחידי שנגרם על ידי הפרפר של עש הבגדים זה הטלת הביצים, שבהמשך יהפכו לזחלים והם יהיו אלו שיגרמו לנזקים ויחוררו את הבגדים שבתוך הארון.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

ראיתם פרפר מת בארון הבגדים ?

ברגע שאתם מבחינים בפרפרים מתים בתוך ארון הבגדים או בחורים קטנים על הבגד עצמו, זהו סימן שהארון שלכם נגוע בעש ועליכם להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברת עש הבגדים ויביא למיגור הנגיעות של העש בארון. על מנת למנוע היווצרות מחודשת של עש הבגדים בארון, הקפידו לכבס היטב בגדים שמיועדים לאחסון ממושך ואחת לכמה זמן פתחו את הארון ואווררו אותו, עדיף עם חשיפה לשמש ואור.


שיטות הדברה ירוקה בתוך הבית
איך עושים הדברת עש בבית?

איך לזהות את עש המזון ?


דקל הדברות - חברת הדברה נגד עש המזון במטבח

כדי לזהות מתי עליכם להזמין שירותי הדברת עש עבור עש המזון, עליכם לשים לב לאריזות המזון שמאוחסנות במזווה או במטבח. ברגע שתבחינו בקורים לבנים על גבי אריזות המזון או בניקוב של חורים קטנים על האריזות, סביר להניח שהמקום נגוע ועליכם לפנות למדביר מקצועי שיבצע הדברת עש המזון בבית שלכם. גם הימצאותם של פרפרים אפורים באזור המטבח והסלון תצביע על נגיעות קיימת של עש המזון, אך יכול להיות מצב שהעש עדיין לא הספיק להתרבות ולקנן בבית, לכן לא בטוח שמציאת פרפרי עש יחייבו ביצוע מהיר של הדברת עש המזון בבית. אם אתם רוצים ללכת על בטוח, פנו לקבלת ייעוץ אצל חברת הדברה מומלצת המתמחה בביצוע הדברת עש בבית.

סוג נוסף - עש בונה הנרתיק

עש בונה הנרתיק נמצא לרוב על קירות הבית, הוא ניזון מטייח שנמצא על הקיר, ככל הנראה כתוצאה מצורך הישרדותי לשרוד את התנאים שקיימים בתוך הבית, וכמו כן הוא גם ניזון משטיחים, צמר וסוגים שונים של בדים. הדברה נגד עש בונה הנרתיק נעשית על ידי ריסוס של כל אזורי הבית, לאורך הקירות, לכן מחיר ריסוס נגד עש בונה הנרתיק יהיה תלוי בגודל הדירה.

בשונה מהדברת עש המזון או עש הבגדים, שעבורם נדרש טיפול הדברה נקודתי רק במטבח או בארונות הבגדים.

דקל הדברות - חברת הדברה נגד עש בבית

מחיר הדברת עש בבית

  • מחיר הדברת עש המזון באזור מטבח והסלון של הבית : 300 - 280 ₪
  • מחיר הדברת עש הבגדים בארונות ובכל חדרי הבית : 320 - 280 ₪
  • מחיר הדברה משולבת נגד עש הבגד ועש המזון בכל הבית : 350 ₪

מחיר הדברת עש בונה הנרתיק

  • מחיר הדברת עש בונה הנרתיק לדירה עם 2 חדרים : 260 - 230 ₪
  • מחיר הדברת עש בונה הנרתיק לדירה עם 3 חדרים: 280 - 250 ₪
  • מחיר הדברת עש בונה הנרתיק לדירה עם 4 חדרים: 290 - 270 ₪
  • מחיר הדברת עש בונה הנרתיק לדירה עם 5 חדרים: 320 - 300 ₪
     
  • למחירון הדברה מלא - לחצו כאן.דקל הדברות - הדברת עש


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד עש ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה, גם בביצוע הדברה בריסוס לבית, וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות.

הדברה יעילה נגד עש בבית

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה, ועוד מגוון שירותי הדברת חרקים, הדברת מכרסמים או הדברת מזיקים מכל סוג נוסף, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב - עם התחייבות ל - 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים במתחם, נחזור שוב ונבצע הדברה - בחינם.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת
פרטים נוספים והצעת מחיר

050-8686246

לפנייה דרך המייל, בכתובת

dekel.pests@gmail.comהדברת עשטיפים ומידע נוסף
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית ? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע כדי לקבל הדברה אורגנית לבית או לחצר, זו תהיה פעולת הדברה באמצעות שימוש של חומרים טבעיים בלבד, חומרים שאין בהם כל שינוי או התערבות תעשייתית שמנסה לשפר את אפקט ההשפעה שנגרם על ידם. אנשים […]
פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – כדי להצליח לזהות נגיעות של פשפשי מיטה בבית, צריכים קודם להבין את האופי והמהות של החרק הטורדני שאף אחד לא רוצה לפגוש בשטח הבית שלו. פשפש המיטה מלווה את בני האדם כבר שנים רבות, מאז שבני האדם חיו בתוך מערות שבעומקם היו גם עטלפים, […]
דקל הדברות המלצות

דקל הדברות המלצות

אודות דקל הדברות חברת “דקל הדברות” מתמחים בהדברת חרקים ומזיקים מכל הסוגים. אנו משתמשים בשיטות הדברה ייחודיות שמביאות לתוצאות יעילות, שמחזיקות לאורך זמן. על מנת לבצע הדברת חרקים בצורה יעילה חייבים לזהות את מקור הנגיעות, ורק לאחר טיפול הדברה יסודי במקור קינון המזיקים נוכל לבצע הדברה בכל המתחם הנגוע וכך למנוע התפשטות של חרקים ומזיקים […]
ריסוס לחצר

ריסוס לחצר

איך עושים ריסוס לחצר ? לפני שאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע ריסוס לחצר של הבית, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני וכך להיערך כמו שצריך ולקבל תוצאות ריסוס איכותיות עם אפקט הדברה שמחזיק לאורך זמן. בחירת סוג ריסוס לחצר תלויה כמובן בסוג המזיקים שאותם צריך להדביר, אך מעבר לסוג החרקים שנדרש להדביר יש לקחת בחשבון […]