איך עושים הדברת עקרבים ?

אין ספק שהימצאותם של עקרבים בבית וסביבתו הקרובה זה דבר מפחיד שדורש טיפול מקצועי של הרחקת עקרבים מהאזור, במקביל לביצוע הדברת עקרבים מקצועית לחיסול הנגיעות הקיימת. עקרבים לא ממהרים להיכנס אל תוך בתים פרטיים או דירות, הם מעדיפים לחיות במרחבי השטח הפתוחים, שם הם מוצאים מזון בזמינות גבוהה ומקומות מסתור טובים שיגנו עליהם מפני סכנות פוטנציאליות. זה לא אומר שלא ייתכן מצב של הימצאות עקרבים בבית באופן מוחלט. במידה והעקרבים מתקשים למצוא מזון או מקומות מסתור בחוץ, או שהם מזהים בסביבה החיצונית של הבית תנאי שטח אידאליים שעונים לצורכי הקיום שלהם, הם בהחלט עלולים להיכנס לבית כדי לחפש בו מזון או מחילות מסתור לקינון.

סוגי עקרבים

רוב האנשים חושבים שכל העקרבים ארסיים ומסוכנים, אך למעשה רוב סוגי העקרבים אינם ארסיים ומסוכנים כלל. עקרב צהוב הוא הסוג המסוכן ביותר של עקרבים, יש לו ארס קטלני שעלול להביא למוות על ידי עקיצה. סוגי עקרבים נוספים שאינם נחשבים למסוכנים וארסיים מהווים גם הם למטרד וסכנה, אמנם לא סכנת מוות אך עקיצת עקרב בהחלט יכולה להביא לפצע נפוח ולתגובה אלרגית לא נעימה בכלל. העקרב השחור ידוע ביכולת עקיצה מכאיבה במיוחד, אף על פי שהוא לא מסוכן ואין לו ארס קטלי שעובר על ידי עקיצה. מאחר ושעות הפעילות של העקרבים זה במשך הלילה, יהיה קשה מאוד לזהות הימצאות של עקרבים בבית ואת החשיפה להימצאותם נגלה רק ברגע שמישהו נעקץ על ידם.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10הרחקת עקרבים מהביתמסוכנים או לא, העקרבים מספיק מפחידים כדי שברגע שאתם מבחינים בהימצאותם של עקרבים בבית מומלץ למהר ולהתקשר לחברת הדברה מקצועית המתמחה בביצוע נכון של הדברת עקרבים בבית. הדברה מקצועית תביא לחיסול נגיעות קיימת של עקרבים במקום, ולתוצאה יעילה של הרחקת עקרבים נוספים שעלולים להגיע ולקנן באזור הבית בעתיד. הדברת עקרבים מקצועית חייבת להיעשות על ידי מדביר עקרבים מוסמך, מדביר עקרבים שיש לו גם ניסיון בעבודת שטח והוא מכיר את אורח חייהם של העקרבים ואת שעות הפעילות שהם יוצאים למרחב החיצוני. פעולת הדברה מקצועית נגד עקרבים תוכל להיעשות רק ע"י שימוש בחומרי הדברה מורשים. חומרי הדברה מורשים אינם נמכרים לקהל הרחב באופן פרטי, רק חברות הדברה מוסמכות יכולות לקנות את חומרי ההדברה הללו, תוך הקפדה על שימוש של חומרי הדברה ירוקה משולבת ושמירה אחראית על סביבה נקייה ובטוחה.

ריסוס נגד עקרבים

ריסוס לבית אינו יעיל כפתרון הדברה נגד עקרבים בבית, זאת מאחר והחומרים המשמשים לריסוס נגד מזיקים לא מסוגלים להחזיק מעמד למשך זמן רב בשטחי חוץ פתוחים. כאשר מדובר בשטח פתוח, זמן קצר לאחר הטמעת חומרי הריסוס במקום הם יתנדפו ויאבדו מאפקט ההדברה שלהם. ריסוס נגד עקרבים בשטח פתוח יתנדף הרבה לפני שהעקרבים ינסו לצאת מהמחילות ויבואו במגע ישיר עם חומרי ההדברה. הדברה נגד עקרבים צריכה להיעשות בשימוש של חומרי הדברה מיוחדים המותאמים לשימוש נגד עקרבים, כאשר רק מדביר עקרבים מקצועי ידע להטמיע את החומרים במקומות ובמינונים הנכונים שיביאו למיגור הנגיעות הקיימת במקום.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

ריסוס הדברה לחצר של הבית
איך עושים ריסוס נגד חרקים בחצר?

זיהוי עקרבים באזור החצר


לרוב עקרבים יימצאו באזורים המאפשרים מסתור קל עם נגישות מהירה אל מעל פני השטח, כך העקרבים יכולים לארוב לטרף שלהם בצורה יעילה שתאפשר להם יציאה מהירה אל עבר הטרף. לאחר שעקרב מזהה טרף בקרבת מקום הוא יתקוף אותו במפתיע ויברח יחד איתו אל תוך המחילה, שם הוא ימשיך להסתתר בצורה בטוחה עד להגעת הטרף הבא. סלעים או מערום אבנים, הנמצאים במקומות חשוכים ורטובים, יהיו סביבה פורייה לקינון עקרבים בבית. כדי למנוע את הגעתם של עקרבים למתחם כדאי לאטום את החללים שנוצרים בסלעים או באבנים המשמשים אתכם בגינה. ברגע שלא יהיו מחילות למסתור של עקרבים, סביר להניח שהם לא ירצו לקנן ולהתרבות במקום.

משפחת העקרבים המורחבת

כיום מוכרים לנו מעל 1,000 סוגים שונים של עקרבים, במגוון צבעים וגדלים. העקרב הצהוב נחשב למסוכן והקטלני ביותר מבין סוגי עקרבים נפוצים, אך גם עקרבים שחורים או בצבע כחול כהה, חום או אדום, יכולים לגרום לעקיצה כואבת ולנפיחות עם גירוד אלרגי במקום העקיצה. עקרבים משתייכים למשפחת החרקים של העכבישים, וישנה גם קרבה ביולוגית לקרציות. הימצאותם של עקרבים תהיה לרוב באזורי שטח פתוחים, המהווים תנאי מחייה פוריים עבור סוג חרקים אלו. כמו העכבישים, גם העקרבים מעדיפים לחיות באזורים שבהם ניתן לטרוף במהירות חרקים קטנים. אזורי שטחים חקלאיים במושבים יהיו בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להתפשטות עקרבים עד למצב של נגיעות עקרבים בבית, דבר המצריך טיפול הדברת עקרבים מקצועי ומהיר על ידי חברת הדברה.


הדברה טבעית נגד עקרבים

דרך קלה ונוספת לביצוע יעיל של הדברת עקרבים בבית זה באמצעות האויבים הטבעיים של העקרבים - החתולים. חתולים נמצאים תמיד על המשמר והם תמיד אורבים לחרקים קטנים שמנסים לפלוש אל שטח הטריטוריה של הבית בו החתול גדל. חתולים יעזרו לכם לבצע הרחקת עקרבים בצורה יעילה מאוד, כמו גם הרחקת חרקים מסוגים רבים נוספים. לחתולים יש כישרון מיוחד באיתור וזיהוי של עקרבים וחרקים דומים, בסבלנות רבה הם ימתינו לחרק ויארבו לו עד שיצא אל פני השטח, אז הם יתפסו אותו ויטרפו אותו ללא כל בעיה. מלכתחילה ברגע שעקרבים יזהו שבאזור יש חתולים, הם ימשיכו בדרכם ולא ייקחו את הסיכון לקנן ולהתרבות בקרבת מקום לחתול.


מחיר הדברת עקרבים


  • מחיר הדברת עקרבים בבית : 800 - 300 ₪

דקל הדברות - חברת הדברה נגד עקרביםדקל הדברות - הדברת עקרבים


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד עקרבים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולבעלי חיים. אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה.

שירותי הדברת מזיקים

כמו כן, אנו מספקים עוד מגוון שירותי הדברת חרקים, הדברת מכרסמים או הדברת מזיקים מכל סוג נוסף, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה, באישור המשרד להגנת הסביבה, ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת על מה שנעשה במתחם. והכי חשוב - עם התחייבות ל - 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים במתחם, נחזור ונבצע הדברת מזיקים שוב - בחינם.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת 
פרטים נוספים והצעת מחיר 

050-8686246

לפנייה דרך המייל, בכתובת 

dekel.pests@gmail.com


הדברת עקרבים בבית או בגינהטיפים ומידע נוסף
הדברת תיקנים

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי מזון בתוך קופסאות אטומות, ניקיון תדיר של מכשירי החשמל בבית ואיטום פתחי המעבר המשמשים תיקנים למציאת מזון, הם שיעזרו בביצוע הדברת תיקנים בבית. הזמנת שירותי הדברת תיקנים אמנם תאפשר לכם לחסל את הנגיעות הקיימת, […]
זיהוי חרקים – אורזית משוננת

זיהוי חרקים – אורזית משוננת

זיהוי – אורזית משוננת מדובר בסוג של חיפושית, שברוב המקרים לא תגיע ראשונה אל המזון והופעתה תהיה משנית להימצאותו של חרק מזון אחר קודם לפניה. אורזית משוננת היא חרק מזון שתוקף סוגים שונים של גרגירים – גריסים, שיבולת שועל ועוד.. בנוסף לאהבתו הרבה לסוגי אגוזים ופירות יבשים, בהם גם נוכל למצוא אותו מקנן. חיפושית אורזית […]
זיהוי חרקים – דבורת הדבש

זיהוי חרקים – דבורת הדבש

זיהוי – דבורת הדבש דבורת הדבש משתייכת למשפחה של 7 מיני דבורים שונות, שהתפתחו כולן מקרובות המשפחה שלהן – הצרעות. ברחבי העולם יש עשרות אלפי סוגים שונים של דבורים. בישראל הכמות קטנה הרבה יותר, חוקרים מעריכים שהיא עומדת על אלף סוגי דבורים, אך לרוב המוחלט שלהם אין תיאור מוגדר ושני הסוגים העיקריים והמוכרים לנו, הם […]
ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק לבצע. מי שכבר התנסה בחוויה של מעבר דירה, יודע שאחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לא לשכוח בין רשימת המטלות זה ביצוע ריסוס בית חדש לפני איכלוס והעברת תכולת הרהיטים. כאשר מזמינים ריסוס לבית חדש נהנים […]