איך עושים הדברת נמלים ?

אחד החרקים המטרידים ביותר שנמצאים באזורי הבית הם ללא ספק נמלים. ישנם סוגים רבים ושונים של נמלים, חלקן קטנות ועוקצניות וחלקן גדולות עם כנפיים. לכל סוג נמלים שונה יש תנאי שטח סביבתיים שונים המאפשרים עבור הנמלים אזור מחייה ראוי לקינון והתרבות. הדברת נמלים באופן יעיל צריכה להתאים לסוג הנמלים ולתנאי השטח הקיימים באזור הנגוע. אחד משירותי ההדברה הנפוצים ביותר בישראל כיום הוא הדברת נמלים. יש מגוון רחב של שיטות הדברה נגד נמלים - באמצעות ג'ל הדברה ירוקה, ע"י ריסוס נגד נמלים, אבקה להדברה נגד נמלים ועוד..

הימצאות נמלים בבית מעידה על קן נמלים שנמצא בקרבת מקום, פעמים רבות קן הנמלים יכול להיות אפילו בתוך הקירות. כדי להביא למיגור יעיל ומוחלט של נמלים בבית, חייבים לזהות את מקום הקן ולבצע הדברת נמלים בבית בצורה כזו שתביא להשמדת הקן באופן מלא.

שיטת העבודה של נמלים בבית

נמלים פועלות כקבוצה מאוחדת שכל מטרתה זה קיום והישרדות של הקן והנמלה המטילה. הנמלה המטילה היא המלכה שיושבת בקן וכל הנמלים עובדות בשבילה. נמלים מסוגלות לגרור שאריות מזון שגדולות פי כמה מגודל גופן על ידי מאמץ ועבודה משותפת, כך כמעט כל מזון אפשרי הופך שמיש עבור הנמלים במתחם. פעמים רבות אזור שסובל מנגיעות קשה של נמלים יכיל כמה קני נמלים שונים. כלפי חוץ המצב עלול להיראות רגוע ורגיל, אך מתחת לפני השטח, עמוק באדמה, התמונה שונה לגמרי. מתחת לפני השטח קן הנמלים יהיה בנוי בצורה מסועפת, המאפשרת דרכי מילוט והגנה על הקן, באמצעות חסימה של פתחים המהווים מקור לבעיות. נמלים הם סוג חרקים מאוד יעיל וממוקד מטרה, תופתעו לגלות כמה תחכום צריך כדי לעשות הדברה נגד נמלים באופן מקצועי שיביא לחיסול הנגיעות באופן מלא.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10הדברת נמלים לבית פרטיכאשר בעלי בתים פרטיים מנסים לבצע הדברת נמלים בבית באופן עצמאי, לרוב הם ינסו להדביר רק את הנמלים שהם רואים בתוך הבית. על פני השטח זה נראה ונשמע הגיוני לגמרי, אך למעשה פעולה זו רק תביא להופעה מחודשת ומתוגברת של נמלים בבית, בכמות גדולה יותר מזו שהייתה. ברגע שהנמלה המטילה מזהה שכמות הנמלים הפועלות פחתה, היא תתחיל לייצר נמלים חדשות בכמות מוגברת כדי לוודא את הישרדות הקן ואספקת המזון אליו. הדברה מקצועית נגד נמלים באזור הבית חייבת להיעשות בצורה נכונה ומדויקת, אחרת במקום לחסל את הנמלים במקום אתם עלולים להגדיל את הכמות שלהן.

הרחקת נמלים מהבית

כדי להביא לתוצאות הרחקת נמלים מהבית באופן יעיל, חייבים להשתמש בחומרי הדברה מיוחדים המאפשרים השמדה מלאה של הקן ושל הנמלה המטילה. ללא שימוש בחומרי הדברה נכונים, במקום לקבל תוצאה של הרחקת נמלים, תקבלו הפוגה זמנית שאחריה הכמות של נמלים בבית תהיה פי כמה מזו שהייתה לפני כן. חברת הדברה מומלצת תבצע הרחקת נמלים מהבית באופן כזה שיביא לחיסול הנגיעות הקיימת והשמדת כל קן נמלים בבית ובסביבתו הקרובה, זאת באמצעות שילוב חומרי הדברה טבעיים לחסימת דרכי הגישה של הנמלים וחומרים חזקים במוקדים פעילים.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

הדברה בריסוס לחצר של הבית
מה זה הדברה ירוקה נגד מזיקים?

הדברת נמלים טבעית

הדרך הטובה ביותר לביצוע מקצועי של הדברת נמלים הוא על ידי שימוש בפיתיון טבעי נגד נמלים, אותו הנמלים יובילו אל תוך הקן במחשבה שהוא מזון ראוי. לאחר שחומר הפיתיון יגיע אל הקן והנמלים יאכלו ממנו, החומר הפעיל יגרום לנמלים לאבד את תחושת התיאבון שלהן ויביא לכך שהן ימותו מחוסר תזונה. בנוסף להדברת הקן והשמדתו נדרשות גם פעולות של הדברה מונעת נגד נמלים בבית, אותן מבצעים על ידי איטום של כל הסדקים והחריצים המשמשים את הנמלים למעבר מהיר ובטוח משטחי החוץ אל תוך הבית, ולהפך. ללא איטום הסדקים והחריצים בקירות - הנמלים ימצאו דרכים לשרוד ובמהרה תצטרכו לחפש שוב פתרון נגד נמלים בבית.

שילוב הדברה ירוקה נגד נמלים

ניתן לשלב גם ג'ל הדברה ירוקה נגד נמלים, אותו מורחים באזורים בעייתיים כמו אזור המטבח או משקופי הדלתות של הבית. השימוש בג'ל הדברה טבעית נגד נמלים יביא לפעולת הרחקת נמלים מהבית ללא כל סיכון של חשיפת בני הבית לחומרי הדברה רעילים ומסוכנים. ברגע שלנמלים לא תהיה גישה אל תוך אזור הבית, הם יחפשו מקום טוב יותר לקנן בו, מקום שבו יש להן זמינות קלה ומהירה למזון איכותי.


ריסוס נגד נמלים

דקל הדברות - חברת הדברה נגד נמלים

במקרים של נמלים בדירה בבניין, רוב הסיכויים שקן הנמלים נמצא בתוך קירות הבית או הבניין. כדי לבצע הדברה נגד נמלים בדירה חייבים להשתמש בפעולה של ריסוס לבית, כך יהיה ניתן לפזר את חומרי ההדברה אל תוך החריצים והסדקים בקירות ולהביא למיגור הנמלים מהדירה. כאשר קן הנמלים נמצא בתוך קירות הבית, במיוחד במקרים של דירה בבניין, סביר להניח שקיימת כמות גדולה של קני נמלים בתוך קירות הבניין. הדברת נמלים בבניין מגורים יכולה להיות דבר מורכב וכמעט בלתי אפשרי. כדי להצליח בביצוע המשימה חייבים שיתוף פעולה של כל דיירי הבניין, אז נוכל לחסל את כל קני הנמלים שקיימים. בתוך קירות של מבנה ישן הנמלים יכולות למצוא אינספור מחילות ומעברי גישה, בהם הן יבנו מערך מסועף של קנים. כדי להביא לתוצאה של הרחקת נמלים באופן מלא בכל דירות הבניין, חייבים לחסל את כל הנמלים שמקננות בתוך הקיר.

ריסוס נמלים בדירה

הדברת נמלים על ידי ריסוס מאפשרת פיזור יעיל של חומרי ההדברה אל תוך המקומות הנסתרים שאין יד האדם משגת בהם. בדרך זו של ריסוס נגד נמלים יהיה ניתן למנוע את גישת הנמלים אל תוך הדירה, דבר שיגן על הדירה הספציפית מפני נמלים למשך הזמן שחומרי הריסוס יישארו שם. פעולה זו תעזור לביצוע הדברת נמלים בדירה ספציפית, אך מקור הבעיה עדיין קיים ונגיעות הנמלים תחזור שוב בעתיד ללא טיפול הדברה יסודי ומקיף. בית שנמצא בסביבה עם קני נמלים רבים יהיה חשוף יותר להופעה מחודשת של נמלים בבית.

כדי לבצע הרחקת נמלים מהבית באופן יעיל ולהדביר את הנמלים הקיימות במקום, חייבים לבצע ריסוס נגד נמלים בכל אזורי הגישה שדרכן הנמלים מגיעות אל תוך שטח הבית. מקרים של בית פרטי עם גינה יצריכו טיפול הדברה נגד נמלים גם באזור הגינה, אך פעולה זו מצריכה שילוב של שיטות הדברה נוספות וביצוע של ריסוס נגד נמלים בלבד לא יספק פתרון קבוע להרחקת הנמלים.

הדברה ירוקה נגד נמלים בבית

נמלת האש


אחד מסוגי הנמלים הקשות ביותר להדברה זו נמלת האש האדומה. מדובר בנמלים אדומות וקטנטנות, שהגיעו לישראל דרך הובלה של סחורות עץ, ומעבר לעובדה שהן עוקצות ומשאירות סימן של נפיחות כואב על הגוף, הן גם עמידות להישרדות בתנאי שטח קשים ומשתנים. נמלת האש יכולה לקנן בתוך עצים או בתוך אדמה, ובמקרה הצורך היא תהפוך כל משטח אפשרי לקן נמלים פעיל. נמלת האש תעדיף לחיות בגינה, מתחת לאבנים או ליד עצים, אך מאחר והיא מתרבה בקצב מטורף היא תגיע במהירות גם למגע ישיר עם בני האדם במתחם.

הדברת נמלת האש

הדברת נמלת האש חייבת להתבצע על ידי מדביר מקצועי המתמחה בשירותי הדברה נגד נמלת האש ויש לו ניסיון בהגעה לתוצאות יעילות של הדברת נמלת האש בבית או בגינה. פעולה מקצועית של הדברת נמלת האש תשלב שיטות הדברה שונות נגד נמלים, על ידי שימוש בחומרי הדברה שמיועדים להדברת נמלת האש באופן ספציפי. ברוב המקרים של מקום עם נמלת האש, יהיו נמלים רבות נוספות שנמצאות בסביבה הקרובה למתחם הנגוע. מאחר ולא ניתן להשמיד את כל הנמלים באזור, הדברת נמלת האש תתייחס לחיסול הנמלים שקיימות במקום וסימון שטח הבית בחומרי הדברה שימנעו מנמלים נוספות להיכנס למתחם.מחיר הדברת נמלים בבית

 • הדברת נמלים בבית 2 חדרים: 240 - 220 ₪
 • הדברת נמלים בבית 3 חדרים: 260 - 230 ₪
 • הדברת נמלים בבית 4 חדרים: 280 - 250 ₪
 • הדברת נמלים בבית 5 חדרים: 320 - 280 ₪
 • הדברת נמלים בבית פרטי : 700 - 300 ₪
  (תלוי בגודל הבית)

מחיר ריסוס נמלים לבניין

 • ריסוס נמלים לבניין 3 קומות : 300 - 280 ₪
 • ריסוס נמלים לבניין 4 קומות : 350 - 300 ₪
 • ריסוס נמלים לבניין 5 קומות : 390 - 350 ₪
 • מחיר ריסוס נגד נמלים לבניין 6 קומות או יותר : 550 - 400 ₪

הערההדברה נגד נמלים לוועד בית של בניין קומות יאפשר הנחה של 20% לכל דירה בבניין שתרצה הדברה לדירה עצמה. מחיר ריסוס נגד נמלים לבניין קומות כולל הדברה של אזור הלובי והכניסה החיצונית לבניין, הדברה לביוב, למקלטים ולמחסנים, ריסוס חדרי הזבל והדברה לאורך מדרגות הבניין בכל הקומות.


מחיר הדברת נמלים בג'ל טבעי

 • מחיר הדברת נמלים טבעית לדירה עם 2 חדרים : 300 - 260 ₪
 • מחיר הדברת נמלים טבעית לדירה עם 3 חדרים : 340 - 280 ₪
 • מחיר הדברת נמלים טבעית לדירה עם 4 חדרים : 360 - 320 ₪
 • הערה - מחיר הדברה נגד נמלים בג'ל הדברה טבעי נקבע לפי כמות הג'ל שנדרש לשימוש במקום. המחירים הנ"ל מיועדים לשקף מחירי הדברה כלליים, במקרים של נגיעות קשה או שטח גדול להדברה המחירים עלולים לעלות בהתאם. ניתן לקנות ג'ל הדברה ירוקה טבעי נגד נמלים בעלות של 80 ש"ח ל 30 גרם.
דקל הדברות - הדברה נגד נמליםדקל הדברות - הדברת נמלים


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד נמלים ומזיקים מסוגים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. צוות המדבירים שלנו פועל באזור השרון ובאזור המרכז ומעניק שירותי הדברה מקצועיים לבתים פרטיים, דירות מגורים, אזורי מסחר תעשייתיים, משרדים ושטחים ציבוריים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומנוסה שיודע לבצע הדברת חרקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן רב. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה משולבת וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים מהמתחם ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה.

לאחר שנים רבות של מתן שירותי הדברה באזור השרון ואזור המרכז, אנו יכולים להתחייב ולהבטיח לכל קהל לקוחותינו הדברה ב - 100% יעילות, עד למיגור מוחלט של המזיקים מהאזור. אם לאחר ביצוע הדברה במקום המזיקים לא ייעלמו באופן מלא, נשלח מדביר מקצועי שיבצע הדברה נוספת בחינם. אנו בטוחים שהידע והניסיון שלנו יביא לתוצאות הדברת מזיקים יעילות וטובות. כל המדבירים שעובדים בחברה מוסמכים לבצע הדברת מזיקים באישור המשרד להגנת הסביבה.

לקבלת ייעוץ והדרכה טלפונית
להתאמת טיפול - חייגו 

050-8686246

ניתן לקבל מענה בשליחת מייל 
דרך תיבת ה - צור קשר.

הדברת נמלים בביתטיפים ומידע נוסף
פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – כדי להצליח לזהות נגיעות של פשפשי מיטה בבית, צריכים קודם להבין את האופי והמהות של החרק הטורדני שאף אחד לא רוצה לפגוש בשטח הבית שלו. פשפש המיטה מלווה את בני האדם כבר שנים רבות, מאז שבני האדם חיו בתוך מערות שבעומקם היו גם עטלפים, […]
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית ? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע כדי לקבל הדברה אורגנית לבית או לחצר, זו תהיה פעולת הדברה באמצעות שימוש של חומרים טבעיים בלבד, חומרים שאין בהם כל שינוי או התערבות תעשייתית שמנסה לשפר את אפקט ההשפעה שנגרם על ידם. אנשים […]
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים הזמנת שירותי הדברת טרמיטים היא לא דבר של מה בכך, מדובר בפעולה חשובה במיוחד שעלולה למנוע הרס עצום שנגרם כתוצאה מהימצאותם של טרמיטים בקיר או ביסודות הבית. טרמיטים פועלים כקהילה והם מתרבים בקצב מהיר במיוחד, שיכול להגיע לכמות של עשרות מיליוני טרמיטים בכל מושבה פעילה של טרמיטים בבית. מאחר ומדובר בחרקים בעלי צבע […]
ריסוס משולב

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב ? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל כמה שיטות הדברה שונות וכך יכסו את כל מוקדי הנגיעות שמאפשרים התפשטות של חרקים וסוגי מזיקים שונים באזור. הדברה משולבת תתבצע על ידי שילוב של סוגי הדברה שונים, הדברה ירוקה יחד עם ריסוס נגד […]