איך עושים הדברת כינים ?

כאשר מדובר על הדברת כינים שנעשית על ידי חברת הדברה מקצועית, לא מדובר על הדברת כינים של בני אדם אלא על הדברת כינים של בעלי חיים, כגון כיני יונים שמהוות מטרד לבתים פרטיים רבים ולכן ישנו צורך רב בשירותי הדברת כיני יונים לבית ולחצר. הכינה היא חרק קטן ומזיק שחי על גוף בעל החיים, היא ניזונה מדם שהיא מוצצת על ידי עקיצה או מחומרים אורגניים אחרים הנמצאים בקרקפת או בשכבות השומן של העור. כינים מסתתרות מתחת לשערות של בעל החיים, הן נעות במהירות מעל עור החיה וכך הן מתחמקות מסיכונים שעלולים להביא ללכידתן ומותן. כינים משתמשות בחלק של הפה כדי לשרוד, אך דווקא בזכות הציפורניים של הרגליים הן מסוגלות להיצמד בצורה חזקה מאוד לגוף, דבר שמקשה מאוד את הסרתן מהעור לאחר שהן זוהו ונלכדו.

סוגי כינים באזור הבית

לכינים יש גוף דק וקטנטן, אין להן כנפיים ויכולת לעוף או לקפץ, ועיקר כושר ההישרדות שלהן הוא בזכות היצמדות הציפורניים לעור החיה או לשערות שבתוכן הן מתחבאות. מאחר וכינים הן חרק קטן מאוד, גם כאשר הן מטילות ביצים ומהן בוקע זחל שעתיד להתפתח לכינה, הן עדיין ייראו אותו הדבר לכל אורך שלבי ההתפתחות השונים שלהן. סוגי כינים מתחלקים לשניים, הסוג הראשון הוא כינים שחיות על בעלי חיים יונקים ולרוב הכינים הללו יהיו מוצצות דם, והסוג השני הוא כינים שחיות על עופות ולרוב הכינים האלו יהיו כינים עוקצות ואת התזונה שלהן הן יקבלו משאריות של חומרים אורגניים הנמצאים בנוצות של העוף.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10הדברה נגד כיני יוניםברוב המקרים כאשר אנשים מזמינים שירותי הדברת מזיקים מהסוג של הדברת כינים, יהיו אלו כיני יונים שהתפשטו אל המרחב הפנימי של הבית. יונים אוהבות לקנן באזורי עליית הגג של בתים פרטיים או בפינות מסתור באזור החיצוני של הגינה, משם מתפשטות כיני יונים לבית. בהתחלה קשה לזהות ולהבין שמדובר בנגיעות של כינים, מדובר בכינים קטנות מאוד והן בלתי נראות לעין אנושית. לאחר גירודים מטרידים והופעת פריחה על העור, יהיה ניתן להבין שמשהו לא כשורה ויש במקום נגיעות של חרק מזיק שצריך להדביר.

בנוסף לביצוע הדברת כיני יונים באזור הבית, חייבים גם לבצע פעולה של הרחקת יונים באופן קבוע מהמתחם. במידה והיונים יוכלו לחזור ולקנן באזור הבית, גם הופעת הכינים תחזור יחד איתן. הדברת כיני יונים מקצועית ויסודית חייבת להתייחס גם למיגור מקור הנגיעות, רק ככה תוכלו לקבל אפקט הדברה יעיל שמחזיק לאורך זמן.

הסכנות שכינים עלולות לגרום

מעבר למטרד שנגרם על ידי עקיצות בעור, ישנו גם סיכון תברואתי בהימצאותן של כינים בבית. כיני יונים מסוגלות להעביר לבני אדם מחלות שונות, בעיקר לילדים קטנים שמתקשים להתגונן מפני הכינים. תינוק יהיה חסר אונים מול כינים שמחפשות חיבור ליניקת דם. כינה מסוגלת לחדור לתוך החלק הפנימי של הגוף, דרך האוזן או האף, דבר שעלול לגרום לדלקת קרום המוח ואף למוות. פעולה של הדברת כינים תביא לסילוק כל הכינים מהבית, כך תימנעו מסיכונים מיותרים. חיות מחמד כגון כלב או חתול, חשופים אף הם לסכנה הגדולה בהימצאותן של כינים בחצר או בבית. הכינים יעבירו לחיות המחמד חיידקים מסוכנים דרך עקיצה, ובכל מגע עם בעלי החיים גם אתם תהיו חשופים.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

הדברה נגד כינים בבית

אמנם ילדים קטנים וחיות מחמד ביתיות הם קבוצת הסיכון עם הפוטנציאל הגבוה ביותר לנזקים רציניים כתוצאה מחשיפה לכינים, אך ישנם לא מעט מקרים שגם קשישים ואנשים בוגרים רגילים נפגעו באורח קשה כתוצאה מעקיצה של כינים. אם יש לכם חשש לגבי הימצאות של כינים בבית או באזור הגינה, פנו באופן מיידי לחברת הדברה מוסמכת שמספקת הדברה נגד כינים. כל רגע שחולף וכינים מתפשטות באזור הבית שלכם, הוא רגע יקר בו אתם ובני בייתכם חשופים לסכנה של ממש.


הדברת כיני יונים בבית
שיטות ריסוס לבית נגד מזיקים

הדברה נגד כינים בגינה

דקל הדברות - חברת הדברה נגד כינים

במקרים של הופעת כינים על צמחים או פרחים בגינה של הבית, סביר להניח שמדובר בנגיעות של כנימות ולא כינים. ההבדל בין כנימות לכינים משמעותי מאוד - כנימות לא פוגעות בבני אדם ולא מהוות סיכון עבורם. כיני צמחים מסוכנות מאוד עבור הצמחים בחצר של הבית, תוך זמן קצר הן ישמידו את הצמח ויביאו למותו. טיפול הדברה נגד כיני צמחים בחצר שונה לחלוטין מטיפול הדברה נגד כינים, את הכנימות גם גנן יכול לחסל. כאשר מדובר בנגיעות של כינים ולא של כנימות צמחים, הטיפול חייב להיעשות על ידי מדביר מוסמך שמורשה להדברת כינים.

הדברה מקצועית נגד כינים

היתר הדברת מזיקים ניתן על ידי המשרד להגנת הסביבה לכל מדביר שעובר הסמכה והכשרה מקצועית. רק מדביר מוסמך יכול לרכוש את חומרי ההדברה שנדרשים לביצוע הדברת כינים בגינה, והוא גם יידע כיצד לבצע את הפעולה בצורה אחראית ויעילה. את הטיפול נגד כנימות צמחייה עושים באמצעות רעל מיוחד שמוחדר לצמח עצמו דרך השקיית המים. חומר ההדברה ייכנס אל תוך גוף הצמח וברגע שהכנימות יצרכו מזון מהצמח שעליו הן חיות, הרעל מיד יחדור לגופן ויביא למותן. אם אתם לא בטוחים אם מדובר בכנימות או כינים - עדיף שתפנו לקבלת ייעוץ מקצועי אצל מדביר מוסמך המתמחה בהדברת כינים.


מחיר הדברת כיני יונים


  • מחיר הדברה לדירת 2 חדרים : 280 - 240 ₪
  • מחיר הדברה לדירת 3 חדרים : 320 - 280 ₪
  • מחיר הדברה לדירת 4 חדרים : 380 - 340 ₪
  • מחיר הדברה לדירת 5 חדרים : 400 - 380 ₪
  • הערה - הדברת כינים בבית מתייחסת לפעולת הדברה נגד כינים של בעלי חיים ולא נגד כינים של בני אדם. מחיר הדברה נגד כינים בבית עלול להשתנות בהתאם לרמת הנגיעות הקיימת ולסוג הכינים במקום.דקל הדברות - הדברת כינים


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד כיני יונים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. בכל הזמנה של הדברת כיני יונים אנו מקפידים להשתמש במגוון שיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולבעלי החיים.

חברת הדברה מומלצת

אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה, ועוד מגוון שירותי הדברת חרקים, הדברת מכרסמים או הדברת מזיקים מכל סוג נוסף, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב - עם התחייבות ל - 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים באופן מלא, נחזור ונבצע הדברה שוב - בחינם.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת
פרטים נוספים והצעת מחיר 

050-8686246

לפנייה דרך המייל, בכתובת 

dekel.pests@gmail.com

הדברת כיני יוניםטיפים ומידע נוסף
הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית ? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים, בהתאם לסוג המכשיר האלקטרוני ולאופן שבו הוא פועל על אותו מזיק. רוב מכשירי ההדברה האלקטרוניים מבוססים על טכניקה של השמעת תדרי קול שאינם מפריעים לטווח השמיעה האנושי, אך בהחלט מפריעים ובלתי נסבלים עבור בעלי […]
ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק לבצע. מי שכבר התנסה בחוויה של מעבר דירה, יודע שאחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לא לשכוח בין רשימת המטלות זה ביצוע ריסוס בית חדש לפני איכלוס והעברת תכולת הרהיטים. כאשר מזמינים ריסוס לבית חדש נהנים […]
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים הזמנת שירותי הדברת טרמיטים היא לא דבר של מה בכך, מדובר בפעולה חשובה במיוחד שעלולה למנוע הרס עצום שנגרם כתוצאה מהימצאותם של טרמיטים בקיר או ביסודות הבית. טרמיטים פועלים כקהילה והם מתרבים בקצב מהיר במיוחד, שיכול להגיע לכמות של עשרות מיליוני טרמיטים בכל מושבה פעילה של טרמיטים בבית. מאחר ומדובר בחרקים בעלי צבע […]
ריסוס לבית פרטי

ריסוס לבית פרטי

איך עושים ריסוס לבית פרטי ? השיטה הטובה ביותר לבצע הדברת מזיקים לבית פרטי היא על ידי ריסוס לבית. היתרון הגדול של ריסוס לבית פרטי הוא היכולת של פיזור חומרי ההדברה על שטח נרחב, כך תוצאות ההדברה שיתקבלו על ידי ריסוס לבית פרטי יביאו למיגור המזיקים באופן מוחלט ובצורה יעילה שתשמור על הבית נקי ממזיקים […]