איך עושים הדברת יתושים ?

כדי לבצע פעולת הדברת יתושים בצורה יעילה, שתביא למיגור היתושים מהמתחם באופן מלא, חייבים לטפל במקור שבו היתושים מטילים את הביצים ומשם הם מתפשטים למרחבי האזור הנגוע. פעולה זו של הדברת יתושים מצריכה תחזוקה שוטפת וחזרה על הפעולה מידי שנה, זאת מאחר ויתושים נוטים להתרבות ולקנן במקורות של מים עומדים, דבר שמצריך טיפול חוזר בכל פעם שחילופי העונות מביאים למקורות חדשים של מים עומדים בהם היתושים מטילים ביצים.

הדברה לבית פרטי נגד יתושים

כדי לבצע פעולה של הרחקת יתושים מאזור של בית פרטי, ניתן לבצע ריסוס נגד יתושים על הקירות בשטח הבית, כך היתושים יבינו שאזור זה הוא לא סביבה טובה עבורם והם יתרחקו מהמתחם כולו. הבעיה העיקרית היא כושר העמידות של ריסוס לבית כאשר הוא מתבצע בשטח חיצוני, שתנאי מזג האוויר בו גורמים לאפקט ההדברה להתפוגג במהירות. לאחרונה פותח תכשיר ריסוס נגד יתושים שמצליח להביא תוצאות הדברת יתושים בגינה באופן יעיל והוא מחזיק מעמד למשך כמה חודשים על קירות הבית בחלק החיצוני שבחצר.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10טיפול מונע נגד יתושיםפעולות של טיפול מונע נגד יתושים יביאו לתוצאות הרחקת יתושים באופן יעיל מאוד, מאחר ונגיעות של יתושים במתחם היא תוצאה ישירה של אזורי דגירה וקינון יתושים בקרבת מקום. יש לא מעט דברים שאתם יכולים לבצע בכוחות עצמכם כדי להקטין את הסיכויים שיתושים יקננו באזור הבית שלכם. על מנת לבצע טיפול מונע של הדברה נגד יתושים ולהביא לפעולה של הרחקת יתושים מהמקום באופן יעיל, במתחם שבו כבר ישנה נגיעות קיימת והופעה חוזרת של יתושים, עליכם להזמין חברת הדברה מקצועית שתביא למיגור הנגיעות הקיימת ולהשמדת כל מקורות הקינון של היתושים באזור המתחם הנגוע.

פעולות להרחקת יתושים

במידה ואינכם מעוניינים להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברת יתושים במתחם ואתם בכל זאת רוצים לנסות להרחיק את היתושים מהבית באופן עצמאי, ריכזנו עבורכם כמה פעולות שיעזרו לכם לבצע הרחקת יתושים מהבית בצורה יעילה.

  • לקריאת רשימת הפעולות להרחקת יתושים מאזור הבית, לחצו כאן - הרחקת יתושים.
ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

ריסוס נגד יתושים


פעולה של ריסוס נגד יתושים תתבצע על אזורי הקירות שבמעטפת הבית, בשטח החיצוני שממנו היתושים מגיעים אל האזורים הפנימיים של הבית. מאחר ואזור הגינה או חצר הבית משמשים במקרים רבים גם לאחסון של צעצועי ילדים או מתקנים שונים כגון אופניים וכדומה, איתם הילדים באים במגע ישיר כאשר הם משתמשים בהם, חייבים לשים לב שבמהלך זמן הביצוע של פעולת ריסוס נגד יתושים, כל הפריטים הללו מכוסים ומוגנים כדי שלא יבואו במגע ישיר עם חומרי הריסוס.

הדברה נגד יתושים

חברת הדברה מקצועית, המתמחה בביצוע איכותי של הדברת יתושים בבית או בגינה, תוכל לספק פתרונות יעילים ובטוחים של טיפול הדברה נגד יתושים. מדביר מוסמך ומקצועי ידע לשלב בין חומרי הדברה ירוקה לחומרי הדברה כימיים, כך תערובת חומרי ההדברה שתתקבל תוכל לשמש אותו בביצוע ריסוס נגד יתושים באופן ירוק ובטוח לסביבה. הדברה שנעשית על ידי מדביר מוסמך ומקצועי תאפשר ריסוס נגד יתושים בהתאמה אישית לאופי השטח המודבר, כך ניתן לבצע הדברה יעילה נגד יתושים גם באזורים של בתים פרטיים עם ילדים קטנים או חיות מחמד ללא כל סיכון.


ריסוס לחצר של הבית
ריסוס לבית נגד חרקים

חומרי הדברה נגד יתושים


ישנו מגוון די רחב של חומרי הדברה נגד יתושים המוצע לשימוש באופן עצמאי של אנשים פרטיים. חומרי הדברה נגד יתושים יכולים להיות יעילים בביצוע הדברת יתושים במקום, רק במידה והיתושים עדיין לא פיתחו עמידות נגד חומרי הדברה אלו. מאחר ואנשים רבים לא יודעים כיצד להשתמש בחומרי ההדברה באופן נכון ויעיל, הפיזור של חומרי הדברה אלו בשטח מאפשר ליתושים את היכולת לפתח עמידות נגדם, דבר שמביא ליעילות מאוד נמוכה של חומרי ההדברה שמוצעים בשוק הפרטי לטיפול נגד יתושים. חברות הדברה מורשות להשתמש בחומרי הדברה שונים מאלו שמוצעים בשוק הפרטי, לכן היעילות של מדביר יתושים מקצועי תהיה גדולה יותר מזו שתוכלו לייצר לבד.

  • מדבירים משתמשים בחומרי הדברה ירוקה שמכילים פירתרואידים, דבר המאפשר שמירה על סביבה ירוקה ובטוחה ועדיין מבטיח הרחקת יתושים באופן יעיל.

מחיר הדברת יתושים


  • מחיר הדברת יתושים בגינה : 800 - 300 ₪
  • הערה - מחיר ריסוס נגד יתושים תלוי בגודל של השטח החיצוני במתחם. ריסוס נגד יתושים יכול להתבצע אך ורק בשטחים חיצוניים של בית פרטי או דירת קרקע ולא בתוך שטח הדירה או הבית, לכן מחיר ריסוס נגד יתושים יקבע לפי כמות הקירות והמשטחים אותם צריך לרסס באזור החיצוני.

דקל הדברות - חברת הדברה נגד יתושים
דקל הדברות - הדברת יתושים


חברת דקל הדברות מעניקה שירותי הדברת חרקים וריסוס מזיקים עבור בתים פרטיים או דירות מגורים, בכל אזור השרון ואזור המרכז כבר למעלה מ - 12 שנים. צוות המדבירים שלנו מתמחה במתן שירותי הדברה מקצועיים גם לעסקים, משרדים, בנייני מגורים ושטחים ציבוריים, תוך הקפדה על שימוש אחראי ומקצועי של חומרי הדברה ירוקה באופן בטוח וידידותי לסביבה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם שירותי הדברה לבית או לעסק במגוון שיטות הדברה ייחודיות שיביאו לתוצאות יעילות שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב. אנו מציעים שירותי הדברת יתושים עם אחריות והתחייבות ל - 100% יעילות במיגור היתושים מהמתחם הנגוע. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק גם לכם שירות מקצועי ואיכותי של ריסוס נגד יתושים בגינה או בעסק, בתיאום לפי הזמן שהכי נוח ומתאים לכם.

לקבלת ייעוץ והדרכה חינם חייגו 

050-8686246

או שניתן לפנות בשליחת מייל

דרך תיבת ה - צור קשר.


הדברת יתושיםטיפים ומידע נוסף
זיהוי חרקים – אורזית משוננת

זיהוי חרקים – אורזית משוננת

זיהוי – אורזית משוננת מדובר בסוג של חיפושית, שברוב המקרים לא תגיע ראשונה אל המזון והופעתה תהיה משנית להימצאותו של חרק מזון אחר קודם לפניה. אורזית משוננת היא חרק מזון שתוקף סוגים שונים של גרגירים – גריסים, שיבולת שועל ועוד.. בנוסף לאהבתו הרבה לסוגי אגוזים ופירות יבשים, בהם גם נוכל למצוא אותו מקנן. חיפושית אורזית […]
ריסוס משולב

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב ? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל כמה שיטות הדברה שונות וכך יכסו את כל מוקדי הנגיעות שמאפשרים התפשטות של חרקים וסוגי מזיקים שונים באזור. הדברה משולבת תתבצע על ידי שילוב של סוגי הדברה שונים, הדברה ירוקה יחד עם ריסוס נגד […]
ריסוס לבית פרטי

ריסוס לבית פרטי

איך עושים ריסוס לבית פרטי ? השיטה הטובה ביותר לבצע הדברת מזיקים לבית פרטי היא על ידי ריסוס לבית. היתרון הגדול של ריסוס לבית פרטי הוא היכולת של פיזור חומרי ההדברה על שטח נרחב, כך תוצאות ההדברה שיתקבלו על ידי ריסוס לבית פרטי יביאו למיגור המזיקים באופן מוחלט ובצורה יעילה שתשמור על הבית נקי ממזיקים […]
הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

מה זה אומר הדברה ביולוגית ? הדברה ביולוגית מבוססת על שימוש טבעי של בעלי חיים בתוך אזור מסוים, כאשר בעל חיים אחד מהווה טורף עבור בעל חיים אחר וכך מאזן הכוחות בניהם מופר וניתן לעודד קינון של סוג אחד ומיגור מוחלט של סוג אחר. הדרך היעילה ביותר לביצוע הדברה ביולוגית בכל בית פרטי או דירה […]