איך עושים הדברת חיפושיות ?

ישנם סוגים רבים של חיפושיות המופיעות באזורי הבית ומהוות מטרד, הגודל הממוצע שאליו חיפושית יכולה להגיע הוא כשמונה מילימטרים ולחלק מהחיפושיות יש גם כנפיים ויכולת תנועה על ידי תעופה ממקום למקום. חיפושית נמשכת לחומרים אורגניים רקובים, בעיקר לזבל וצואה של בעלי חיים, משם היא מקבלת מזון ושם היא גם מטילה ביצים. ללא טיפול של הדברת חיפושיות מקצועי החיפושית עלולה להתרבות ולהתפשט בקצב מהיר מאוד. חיפושית מטילה מעל 100 ביצים בכל הטלה ולמרות שאורח החיים שלה קצר יחסית, כשניים או שלושה חודשים בלבד, קצב הטלת הביצים שלה תדיר ולכן ההתפשטות של חיפושיות באזור תהיה גבוהה מאוד.

חיסול הזחלים של החיפושית

הזחלים של החיפושית יתחילו את שלבי ההתפתחות הראשוניים שלהם בתוך צואה או ריקבון הזבל שבהם החיפושית הטילה אותם. דבר זה מאפשר למזיקים והמון סוגי חרקים נוספים להשתמש בחיפושית כפונדקאי לביצים שלהם עצמם. מקרה נפוץ ומוכר של הימצאות מזיקים מסוכנים בתוך החיפושית עצמה הוא נגיעות של תולעת הפארק. תולעת הפארק מחדירה את הביצים שלה אל תוך גוף החיפושית, וברגע שבעל חיים יאכל מהזבל בו החיפושית נמצאת ויבלע גם את החיפושית, תולעת הפארק תיכנס לגופו ותגרום לו סכנת חיים ממשית.

כלבים נמצאים בסיכון הגבוה ביותר להידבקות בתולעת הפארק על ידי בליעת חיפושיות, לכן חלק מהחיסונים שכלבים מחויבים לקבל זה נגד תולעת הפארק. הסכנה הגדולה היא שתולעת הפארק מקננת בתוך כלי הדם של בעל החיים עד שהיא גורמת למותו.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10הדברה מקצועית נגד חיפושיותפעולה מקצועית של הדברת חיפושיות לא תביא רק למניעת החשיפה לתולעת הפארק עבור חיות המחמד הביתיות, היא תמנע גם חשיפה לסוגי מזיקים נוספים שהחיפושית משמשת עבורם כפונדקאי להטלת ביצים. מאחר וכושר התנועה של חיפושיות מעולה והן זזות בתדירות גבוהה ממקום למקום, החיידקים והמזיקים שהן נושאות בגופן מתפשטים יחד איתן. חיפושית חייבת להיות בתזוזה מתמדת כדי למצוא מקורות מזון, כך היא מגיעה למזון של בני אדם ובעלי חיים ומייצרת בשקט מפגעים תברואתיים מסוגים שונים.

שמירה על חיות המחמד

הדברת חיפושיות בבית או באזור החצר זה דבר חשוב שאין להקל בו ראש, גם למען חיות המחמד וגם למען בני האדם שגרים בבית ובסביבה הקרובה לו. מקומות בהם מומלץ לבצע הדברת חיפושיות באופן קבוע הם לולי תרנגולים, מחסני מזון, בתים פרטיים עם חצר וחיות מחמד, מחסנים וכדומה. במקומות כאלו חיפושיות ימצאו סביבה פורייה לקינון והתרבות, דבר שיביא להתפשטות של חרקים ומזיקים נוספים. בכל מקום שאליו מגיעות חיפושיות ישנה פעילות ערה של חרקים ומזיקים.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

מזון מחומרים אורגניים

מקומות עם חומרים אורגניים, לרבות סוגי בדים, צמחים או מוצרים מן החי, מספקים את התנאים שדרושים לחיפושית כדי לשרוד ולהתרבות. מאחר וכמעט בכל מקום בסביבת המחיה של בני האדם ניתן למצוא את מה שנחוץ לחיפושית, ישנם מקומות רבים המשמשים חיפושיות לקינון והתרבות, משם הן מתפשטות אל אזורים נוספים וכך הן מגיעות עד לפתח הדלת של בתים פרטיים עם גינה או אפילו לדירות מגורים בבניין.


ריסוס יעיל נגד חרקים ומזיקים שונים
סוגי חרקים שנמצאים באזור של הבית

חברת הדברה מומלצת


כאשר אתם מחפשים חברת הדברה מומלצת המתמחה בביצוע הדברת חיפושיות בצורה טובה ויעילה, שתחזיק מעמד לאורך זמן, עליכם לוודא שנשלח אליכם מדביר מקצועי שמבין ומתמחה בהדברת מזיקים מסוג זה. הדברת חיפושיות מקצועית דורשת מיומנות וניסיון, כמו כן גם היכרות עם התנאים הסביבתיים ואורח החיים שמאפשר התרבות של חיפושיות במקום. רק לאחר שיגיע מדביר חיפושיות מקצועי, ויזהה את כל מוקדי הקינון והאזורים שבהם יש פוטנציאל גבוה לדגירה והתרבות של חיפושיות, פעולת ההדברה תוכל להתבצע בצורה יסודית ומקיפה שתביא להדברת החיפושיות באופן מוחלט.

הדברה מקצועית נגד חיפושיות צריכה לשלב כמה שיטות הדברה. כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות נדרש שילוב של כמה חומרי הדברה נגד חיפושיות, חלקם חומרי הדברה ירוקה טבעיים וחלקם קצת יותר רעילים. מדביר חיפושיות מקצועי יידע כיצד להטמיע חומרי הדברה במקומות הנכונים, דבר שיביא לתוצאה יעילה. כדי לשמור על המקום נקי מחיפושיות לאורך זמן, חייבים לבצע ריסוס הדברה מקצועי, אחרת תוך זמן קצר תראו קינון מחודש במתחם.


סוגי חיפושיות רבים

ישנם סוגי חיפושיות שלא מהווים מטרד ואין צורך בביצוע של הדברת חיפושיות לאחר הופעתן במקום. חיפושיות מסוימות נחשבות אפילו למועילות, כאשר הן עוזרות לשמור על האיזון האקולוגי במקום שבו הן נמצאות. החיפושיות שדורשות טיפול הדברת חיפושיות מקצועי ומומלץ למהר ולהזמין מדביר מקצועי שיביא להרחקתן, הן חיפושיות זבל. חיפושית זבל היא זו שגורמת לריבוי חיידקים ומזיקים, היא יוצרות תנאים תברואתיים המאפשרים קינון והתפשטות של חיידקים ועוד סוגי חרקים נוספים, כך נגרם נזק לסביבה ומתהווה סכנה לכל היצורים החיים באזור.


מחיר הדברת חיפושיות


  • מחיר הדברת חיפושיות תלוי ברמת הנגיעות של המקום הנגוע ובגודל השטח ההיקפי. לפניכם הערכת מחיר להדברה נגד חיפושיות
  • מחיר הדברת חיפושיות : בין 300 ל - 500 ₪
דקל הדברות - חברת הדברה נגד חיפושיותדקל הדברות - הדברת חיפושיות


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד חיפושיות ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה בטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות. אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר, ועוד מגוון שירותי הדברת חרקים, הדברת מכרסמים או הדברת מזיקים מכל סוג.

אנו מבצעים הדברת חיפושיות מקצועית תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה. צוות המדבירים שלנו ייתן לכם שירות אחראי והדרכה מפורטת על כל מה שנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב - עם התחייבות ל - 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את המזיקים במתחם באופן מלא, נחזור ונבצע הדברת חיפושיות ומזיקים במקום שוב פעם - בחינם.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת
פרטים נוספים והצעת מחיר 

050-8686246

לפנייה דרך המייל, בכתובת - 

dekel.pests@gmail.com

הדברת חיפושיותטיפים ומידע נוסף
זיהוי חרקים – אורזית משוננת

זיהוי חרקים – אורזית משוננת

זיהוי – אורזית משוננת מדובר בסוג של חיפושית, שברוב המקרים לא תגיע ראשונה אל המזון והופעתה תהיה משנית להימצאותו של חרק מזון אחר קודם לפניה. אורזית משוננת היא חרק מזון שתוקף סוגים שונים של גרגירים – גריסים, שיבולת שועל ועוד.. בנוסף לאהבתו הרבה לסוגי אגוזים ופירות יבשים, בהם גם נוכל למצוא אותו מקנן. חיפושית אורזית […]
ריסוס משולב

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב ? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל כמה שיטות הדברה שונות וכך יכסו את כל מוקדי הנגיעות שמאפשרים התפשטות של חרקים וסוגי מזיקים שונים באזור. הדברה משולבת תתבצע על ידי שילוב של סוגי הדברה שונים, הדברה ירוקה יחד עם ריסוס נגד […]
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית ? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע כדי לקבל הדברה אורגנית לבית או לחצר, זו תהיה פעולת הדברה באמצעות שימוש של חומרים טבעיים בלבד, חומרים שאין בהם כל שינוי או התערבות תעשייתית שמנסה לשפר את אפקט ההשפעה שנגרם על ידם. אנשים […]
דקל הדברות המלצות

דקל הדברות המלצות

אודות דקל הדברות חברת “דקל הדברות” מתמחים בהדברת חרקים ומזיקים מכל הסוגים. אנו משתמשים בשיטות הדברה ייחודיות שמביאות לתוצאות יעילות, שמחזיקות לאורך זמן. על מנת לבצע הדברת חרקים בצורה יעילה חייבים לזהות את מקור הנגיעות, ורק לאחר טיפול הדברה יסודי במקור קינון המזיקים נוכל לבצע הדברה בכל המתחם הנגוע וכך למנוע התפשטות של חרקים ומזיקים […]