איך עושים הדברת זבובים ?

אחד המזיקים המטרידים ביותר באזורי המחיה של בני האדם הם ללא ספק הזבובים. כל מקום שזבובים יוכלו למצוא בו פסולת או שאריות של חומרים אורגניים שונים, יהפוך מיד למקום אידאלי בו הזבובים ישמחו להטיל ביצים ולבלות שעות רבות. מקום כזה מצריך טיפול הדברת זבובים מקצועי במהירות. החומרים האורגניים המשמשים את הזבובים כמקור מזון יכולים להיות רבים ומגוונים, בניהם צואה של כלבים או צואה של חיות מחמד נוספים, שאריות של מזון רקוב באזור פח האשפה, והצטברות של פסולת או ריקבון. הפסולת של החומרים האורגניים משמשת את הזבובים להטלת ביצים, שם יבקעו הרימות ויקבלו תזונה מספקת שתביא אותם לשלב התפתחות בו הזבוב יכול לעוף ולתפקד באופן עצמאי.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10


משך זמן התהליך, מבקיעת הביצה ועד להתפתחות הזבוב בתפקוד עצמאי, הוא עד שבועיים. בכל הטלת ביצי זבובים הנקבה תטיל מעל 100 ביצים, שרובם יתפתחו לזבובים תוך כעשרה ימים בממוצע. משך אורח החיים של הזבוב הוא בין כמה שבועות לכמה חודשים בודדים בלבד, זאת בהתאם לתנאי השטח הסביבתיים שמספקים לזבובים סביבת מחייה טובה יותר או פחות. הליך של הדברת זבובים בבית חייב להתחיל בטיפול סביבתי מונע, על ידי יצירת סביבה שלא מאפשרת התפתחות והתרבות של זבובים באזור הבית.הדברת זבובים בביתעל ידי שמירה של אזור הבית נקי מזבל וצואה, כמו גם חומרים אורגניים נוספים, תוכלו לבצע הדברת זבובים בבית באופן יעיל. ברגע שתמנעו את התנאים הסביבתיים שמאפשרים לזבובים קינון והתרבות, הזבובים ייעלמו מהמתחם במהירות רבה יחסית. ברוב המקרים האזורים שבהם ישנה סביבה אידאלית להתפשטות של זבובים, הם מקום פחי האשפה, אזור הניקוז של מערכת הביוב, מקומות שבהם נשארות שאריות של מזון, וכדומה.. כדי לבצע הדברת זבובים בבית באופן יעיל, אפשר להציב מלכודת זבובים ביתית שתלכוד את הזבובים הראשונים שמגיעים לאזור הבית וכך תמנעו מצב של קינון והתפשטות זבובים נוספים במתחם.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

תנאי הסביבה שזבובים צריכים

זבובים רגישים לתנאי חום קיצוניים, לכן במקרים רבים הימצאותם של זבובים בבית היא רק למשך זמן קצר במהלך שעות היום, כאשר הם מחפשים מקום מוצל להסתתר בו מחום השמש. הצבת מלכודת זבובים באותם אזורים מוצלים שאליהם הזבובים מגיעים, תביא לתוצאות יעילות מאוד של הרחקת זבובים מהבית ומהסביבה הקרובה לו. ישנן גם מלכודות זבובים שמיועדות לשימוש בשטח החיצוני של האזור שמקיף את הבית. מלכודות זבובים אלו מפיצות ריח של ריקבון, שנוצר על ידי חום השמש. לאחר שהזבובים נמשכים אל המלכודת הם לא יכולים לצאת וכך הם מתים.


סוגי החרקים שנמצאים באזור הבית
ריסוס נגד מזיקים באזור החצר

הסכנה שזבובים מייצרים


מאחר ואורח החיים הטבעי של הזבובים גורם להם לבוא במגע ישיר עם פסולת וריקבון של חומרים אורגניים שונים, בניהם - צואה, פגרים מתים של חיות, זבל רקוב והפרשות מזוהמות, הימצאותם של זבובים בבית מאפשרת התפשטות של חיידקים מסוכנים שעלולים לגרום לבני אדם מחלות מעיים. הימצאות של זבובים בבית מחייבת טיפול מהיר ויסודי של הדברה מקצועית, כדי למנוע התפשטות של חיידקים ומחלות הנגרמות כתוצאה מכך. ברגע שזבוב מצליח להיכנס את תוך שטח הבית, הוא יתעופף באזורי הבית השונים ויבוא במגע ישיר עם מזון המשמש את בני הבית למאכל. ברגע שהזבוב יעמוד על האוכל שבני הבית צורכים, הוא יעביר סוגים רבים של חיידקים אל האוכל.

לאחר שבני הבית יאכלו מהמזון הנגוע, החיידקים יעברו בקלות רבה אל מערכת העיכול ויגרמו לזיהום במעיים ולמחלות מסוכנות.

הדברה ירוקה נגד זבובים

ניתן לבצע ריסוס נגד זבובים בשימוש של חומרי הדברה ירוקה המבוססים על פירתרואידים. חומרי הדברה אלו מיוצרים באופן סינתטי והם מחקים את הפעולה שגורם החומר הטבעי שמופק מפרח החרצית. חומר זה בעל יכולות של הדברת חרקים והרחקתם באופן טבעי לגמרי. החומר הסינתטי שמיוצר לצרכיי הדברה נמצא יעיל יותר מהחומר הטבעי שמפיק פרח החרצית. במידת הצורך מדביר מקצועי ידע לשלב חומרי הדברה ירוקה אלו יחד עם חומרי הדברה נוספים, כך השימוש של התערובת שנוצרה יוכל לאפשר ריסוס נגד זבובים בבית באופן יעיל וגם בטוח לסביבה.


ריסוס נגד זבובים


אחת משיטות ההדברה היעילות ביותר נגד זבובים בבית או בסביבה הקרובה לו, היא על ידי טיפול ריסוס לבית. הדברת זבובים על ידי ריסוס לבית תאפשר התפשטות של חומר ההדברה בכל האזורים הנסתרים שעלולים לשמש את הזבובים למסתור בזמן הריסוס. האופי הייחודי של הדברת זבובים בריסוס מאפשר כיסוי נרחב של כל האזורים במתחם הנגוע, כך נוכל לקטול את הנגיעות הקיימת של זבובים בבית או בחצר, ולבצע הרחקת זבובים שעלולים להגיע בהמשך. פעולת הדברה של ריסוס נגד זבובים תהיה יעילה לאורך זמן כאשר היא מתבצעת בתוך האזור הפנימי של הבית. בשטח החיצוני נדרשות פעולות הדברה מונעת - מומלץ להציב במקום מלכודת זבובים שתמנע התפשטות של זבובים חדשים המגיעים לאזור.


ריסוס מחוץ לבית

ריסוס לבית נעשה על ידי פיזור של חומרי הדברה ומטבע הדברים השימוש של ריסוס מחוץ לבית יהיה פחות יעיל לאורך זמן. התנאים הסביבתיים של אזורי החוץ יביאו להיעלמות ושקיעה של חומרי הריסוס, כך הוא יאבד את יעילותו והאפקט יפחת במשך הזמן. נשמח להעניק לכם שירותי הדברה מקצועיים ולהביא למיגור מוחלט של המזיקים מהמתחם. יש לנו המלצות מאלפי לקוחות מרוצים שקיבלו בעבר שירותי הדברה מהצוות שלנו, ולאחר שתנסו אין לנו ספק שגם אתם תהפכו ללקוחות מרוצים.מחיר הדברת זבובים בבית


  • מחיר הדברת זבובים : 700 - 300 ₪
  • מחיר מלכודת זבובים לבית : 80 ₪
  • הערה - מחיר הדברת זבובים בבית או בשטח הגינה יכול להשתנות בהתאם לתנאי השטח הקיימים ולרמת הנגיעות של זבובים בשטח המקום ובאזור שמקיף אותו. על מנת לקבל מחיר הדברת זבובים מדויק, מומלץ לפנות אלינו בטלפון ולאחר קבלת מידע ופרטים נוספים נציגנו יוכלו להעניק לכם הצעת מחיר מדויקת להדברת זבובים במתחם הספציפי שלכם.
  • למחירון הדברה מלא, לחצו - מחיר הדברהדקל הדברות - הדברת זבובים


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברת זבובים מקצועי לבתים פרטיים, דירות מגורים, אזורי מסחר ושטחים ציבוריים, כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומנוסה שמעניק טיפולי הדברת זבובים למסעדות או הרחקת זבובים בגני אירועים ואולמות. כמו כן, הרחקת זבובים בגינה של בית פרטי או שטח פתוח אחר - בהתחייבות לתוצאות יעילות שמחזיקות מעמד. אנו פועלים בענף של הדברת מזיקים וחרקים בכל אזור המרכז, וכל המדבירים שלנו בעלי הכשרה מקצועית וניסיון רב בביצוע הדברת חרקים יעילה ויסודית, בהיתר הדברה של המשרד להגנת הסביבה.

הדברה בטוחה ויעילה

אנו מקפידים על שימוש בחומרי הדברה ירוקה ובהתאם לתנאי השטח וסוג המזיקים שנדרש להדביר. נשמח להעניק לכם שירותי הדברה לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה לעסקים או הדברת מזיקים למשרדים, אזורי מסחר וחנויות. יש לנו צוות מדבירים מיומן, עם ידע מקצועי נרחב בביצוע הדברת זבובים בבית או בשטחים פתוחים בצורה יעילה ומקצועית. אנו מתחייבים לתוצאות הדברה באחריות של - 100%. אם לאחר ההדברה המזיקים לא ימוגרו מהמקום באופן מלא - נחזור ונבצע הדברה שוב פעם בחינם.

ניתן ליצור קשר לקבלת
ייעוץ חינם והדרכה בטלפון 

050-8686246

או לשלוח לנו פנייה דרך המייל 

בתיבת ה - צור קשר

הדברת זבוביםטיפים ומידע נוסף
ריסוס משולב

ריסוס משולב

מה זה ריסוס משולב ? כדי להגיע לתוצאות אפקטיביות של הרחקת מזיקים טובה, ברוב המקרים חברות הדברה יבצעו ריסוס משולב שכולל כמה שיטות הדברה שונות וכך יכסו את כל מוקדי הנגיעות שמאפשרים התפשטות של חרקים וסוגי מזיקים שונים באזור. הדברה משולבת תתבצע על ידי שילוב של סוגי הדברה שונים, הדברה ירוקה יחד עם ריסוס נגד […]
הדברת תיקנים

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי מזון בתוך קופסאות אטומות, ניקיון תדיר של מכשירי החשמל בבית ואיטום פתחי המעבר המשמשים תיקנים למציאת מזון, הם שיעזרו בביצוע הדברת תיקנים בבית. הזמנת שירותי הדברת תיקנים אמנם תאפשר לכם לחסל את הנגיעות הקיימת, […]
ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק לבצע. מי שכבר התנסה בחוויה של מעבר דירה, יודע שאחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לא לשכוח בין רשימת המטלות זה ביצוע ריסוס בית חדש לפני איכלוס והעברת תכולת הרהיטים. כאשר מזמינים ריסוס לבית חדש נהנים […]
הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית ? חברות הדברה רבות ישתמשו בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח ללקוח דרך ירוקה להדברה בטוחה שאינה מבוססת על חומרי הדברה רעילים, בפועל יכול להיות שמה שהם יקבלו הוא לאו דווקא הדברה אקולוגית כפי שהיא אמורה להיות בהגדרתה המקצועית. הדברה אקולוגית היא דרך טבעית לגמרי להרחיק סוגי חרקים ומזיקים מאזור בו […]