איך עושים הדברת דבורים וצרעות ?

ברוב המקרים של הזמנת שירות הדברת דבורים וצרעות לבית פרטי, יהיה מדובר בדבורת הדבש שמשרתת כוורת הממוקמת בקרבת מקום. דבורת הדבש היא הדבורה הרגילה שכולנו מכירים ומפחדים מהעקיצה שלה. מלבד דבורת הדבש ישנו סוג נוסף של דבורים שמגיע לקנן באזורי מחייה של בתים פרטיים, אלו הן הצרעות ואותן ברוב הפעמים נמצא דווקא בדירה בבניין מגורים. בתוך משפחת הצרעות ישנם מינים רבים אך ניתן לחלק צרעות לשני סוגים עיקריים שנפוצים בישראל, הסוג הראשון הוא מה שמוכר לנו בתור צרעות והסוג השני הוא מה שמוכר לנו בתור דבור, שגם הוא בעצם סוג של צרעה.

אזורים שמצריכים טיפול הדברה מקצועי

הדברת דבורים מתבצעת באופן דומה להדברת צרעות והיא בהחלט דבר הכרחי בכל מקום שבו מתגלה נגיעות. הדברת צרעות או דבורים תתבצע רק במקרים שבהם יש פעילות מוגברת של צרעות ודבורים בקרבת בני האדם, דבר שמעיד על הימצאותו של קן צרעות או כוורת בקרבת מקום. קן צרעות יכול להיות ממוקם בתוך מזגן קיר או אפילו בתוך תריסים של חלון הבית, דבר שעלול להוות מטרד וסכנה עבור ילדים קטנים ובני אדם בכלל. לעומת זאת, קן דבורים לרוב ימצא במקומות גבוהים שהנגישות אליהם נמוכה יותר, אך בשני המקרים כדאי למהר ולהזמין טיפול הדברה נגד צרעות כדי להימנע מסיכונים מיותרים.

צרעות ודבורים באזור הבית

יכול להיות מצב שבו ילדים משחקים עם כדור ובטעות הכדור פוגע בקן דבורים שתלוי במקום גבוה, דבר שיביא למתקפה אלימה של הדבורים נגד כל מי שנמצא באזור. סביר יותר להניח שפעילות של בני אדם תביא למפגש דווקא עם קן צרעות שמטבעו ממוקם במקומות נמוכים יותר ולכן הסיכוי לפגיעה מקרית בקן גבוהה יותר. בכל מקרה שבו אתם מבחינים בהימצאותן של צרעות או דבורים בכמות גבוהה יחסית, מומלץ לפנות לחברת הדברה מקצועית ולהזמין שירותי הדברת דבורים וצרעות כדי לזהות הקן ולטפל בו.


כוורת דבורים ענקית התגלתה בתוך בוידם של דירה - צפו


דבורת הדבש


דבורת הדבש היא דבורה שפועלת כחלק ממסגרת חברתית אליה היא משתייכת. כיום רוב המינים של דבורת הדבש המצויים בארץ הם דבורים שעברו תהליך ביות והן משמשות בעיקר למטרות של ייצור דבש. הימצאותה של דבורת הדבש בטבע חשובה מאוד למאזן האקולוגי, היא פועלת נמרצות באיבוק של פרחים וכך גורמת לפעולה חשובה בטבע כשהיא מפזרת זרעים בשטחים פתוחים, דבר שגורם לפריחה והתחדשות של סוגי פרחים שונים. דבורת הדבש חרוצה מאוד, היא לא מחפשת אתגרים או סיכונים מיותרים, זמנה יקר והיא מעדיפה להשקיע את כולו בהוצאת צוף מפרחים.

הדברת קן דבורים או צרעות

קהילה של דבורים מסוג דבורת הדבש ישתייכו לכוורת שיכולה למנות כמה עשרות אלפים של דבורים, ולכל כוורת יש מלכה שכל הדבורים פועלות תחת מרותה ומשרתות את חוקי ניהול הכוורת שהיא מכתיבה. מלכת הכוורת תהיה גדולה יותר מיתר הדבורים, והיא הדבורה היחידה בכוורת שתטיל ביצים ותייצר דבורים חדשות שיפעלו במסגרת פעילות הכוורת.

במידה והמלכה מתה, גם דבורים נוספות בכוורת יוכלו להטיל ביצים עד שאת ניהול הכוורת תתפוס מלכה חדשה!

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

ריסוס אבקה נגד קן צרעות בבית
חרקים בבית - מתוך "עושות חשבון" בערוץ 10

איזון אקולוגי טבעי או חיסול מיידי ?

גם לצרעות יש תפקיד חשוב במאזן האקולוגי של הטבע, כאשר הן נחשבות לאויב טבעי עבור המון חרקים ומזיקים שפוגעים בחקלאות. עצם הימצאותן של צרעות בשטח יביא תועלת רבה לגידולים החקלאיים באזור כולו, לכן לא תמיד צריכים למהר ולחסל את הצרעות שנמצאות במקום. מנגד, ישנם סוגי צרעות שנחשבים למזיק טורדני עבור גידולים חקלאיים מזנים שונים, ועקב הימצאותן של צרעות אלו בקרבת גידולים תביא לנזק עצום ופגיעה קשה בחקלאות המקומית. כדי לדעת כיצד לפעול, חשוב להבחין באיזה סוג של צרעות מדובר ורק לאחר הבנת כל המשמעויות השונות אפשר לבצע טיפול הדברה נגד צרעות, טיפול שתואם את תנאי השטח הסביבתיים ומביא למיגור הצרעות המזיקות ולהמשך קיומן של צרעות מועילות.ריסוס נגד צרעות


כדי לבצע ריסוס לבית נגד צרעות בצורה מקצועית ולהביא לתוצאות יעילות של הרחקת צרעות מהמקום למשך זמן ממושך, עליכם לפנות לקבלת השירות אצל מדביר צרעות מקצועי המתמחה בביצוע עבודות מסוג זה ויש לו את הניסיון והידע בביצוע הפעולות באופן אחראי ונכון. צרעות מסוגלות להיות תוקפניות ואגרסיביות מאוד, מאחר והקן שלהן ברוב המקרים יהיה ממוקם בתוך שטח הבית החיצוני או בקרבת מקום לאזורי המחיה של בני האדם, הסיכוי למתקפת צרעות בעת ביצוע ריסוס נגד צרעות הוא גדול מאוד.


מחיר הדברת דבורים וצרעות


  • מחיר טיפול הדברת קן צרעות או דבורים בבית או בדירה : 400 - 350 ₪

מחיר הדברת דבורים וצרעות מתייחס להדברת קן צרעות או הדברת קן דבורים בטיפול נקודתי עבור קן אחד. במידה ונזהה במתחם קני צרעות או דבורים נוספים, נצטרך לאבחן את רמת הנגיעות באזור ורק לפי זה נוכל לקבוע מחיר הדברה נגד דבורים וצרעות באופן מדויק.

דקל הדברות - חברת הדברה נגד דבורים וצרעות

הדברה מקצועית שתחזיק לאורך זמן

מדביר צרעות מקצועי יתחיל באבחון וזיהוי של כל מוקדי הנגיעות בשטח. רק לאחר שהוא זיהה את הבעיה ואת רמת הנגיעות הקיימת, הוא יתחיל בביצוע פעולה של ריסוס נגד צרעות בהתאם לכל הנתונים שהוא אסף קודם לכן. ריסוס נגד צרעות מחייב לבישת חליפת הגנה מיוחדת מפני עקיצות, פינוי של כל בני האדם וחיות המחמד מקרבת המקום, איתור מדויק של קן צרעות קרוב וחיפוש אחרי קני צרעות נוספים באזור. רק לאחר כל אלו יהיה ניתן להתחיל בביצוע מעשי של ריסוס נגד צרעות ממוקד, היישר למקור הנגיעות במתחם.

קיימות שיטות של הדברת צרעות באמצעות פיתיון בשר רעיל, דבר שמביא רק לחיסול הצרעות שאוכלות מהפיתיון ולא להשמדת כל הצרעות שנמצאות בקן. על ידי ריסוס נגד צרעות באופן ממוקד למקור הנגיעות נוכל לקבל תוצאה יעילה שתחסל את כל הצרעות בבית והסביבה.
דקל הדברות - דבורים וצרעות


דקל הדברות מעניקה כבר שנים רבות שירותי הדברת חרקים ומזיקים נוספים בכל אזור השרון או אזור המרכז. חברת דקל הדברות פועלת בענף ההדברה כבר למעלה מ - 12 שנים ומעניקה שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, דירות מגורים, הדברה לעסקים או למשרדים, הדברה למבני ציבור ולשטחים ציבוריים נוספים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן המתמחה בביצוע הדברת מזיקים יעילה ובטוחה, תוך כדי הקפדה על שימוש בחומרי הדברה ירוקה משולבת המביאים לתוצאות הדברה איכותיות ועוזרים לשמור על סביבה נקייה ובטוחה. כדי לבצע הדברת צרעות ודבורים באופן מקצועי דרוש לכם מדביר צרעות ודבורים שמנוסה בביצוע עבודות מסוג זה.

מדביר צרעות מקצועי ומנוסה

צוות המדבירים שלנו עובר הכשרות מקצועיות ויש לו ניסיון שטח רב שנים בביצוע פעולות הדברה נגד צרעות ודבורים באזורי שטח רבים ברחבי הארץ. כל המדבירים שלנו פועלים בהיתר של המשרד להגנת הסביבה ויש להם את ההכשרה והידע המקצועי שיביא להרחקת צרעות ודבורים באופן מוחלט. אנו מתחייבים לביצוע הרחקת צרעות ודבורים מהמקום ב - 100% אחריות. אם לאחר ההדברה המתחם לא יהיה נקי מצרעות ודבורים באופן מוחלט, נשלח מדביר מקצועי שיבצע הדברה שוב פעם בחינם.

לייעוץ חינם והדרכה בהתאמת
טיפול הדברה נגד דבורים, חייגו 

050-8686246

ניתן גם לשלוח מייל עם הפרטים
דרך תיבת ה - צור קשר.הדברת דבורים וצרעות בבית או בגינהטיפים ומידע נוסף
מחיר הדברה

מחיר הדברה

מחיר הדברה נגד חרקים לפניכם מחירון הדברה מלא עבור כל סוגי המזיקים והחרקים שנמצאים בסביבת שכונות המגורים של בני האדם ועלולים להוות מטרד בשגרת היום יום. מחיר הדברה סופי נקבע בהתאם לגודל השטח שאותו צריך להדביר, ובהתאם לרמת נגיעות המזיקים שקיימת במקום. לקבלת הצעת מחיר להדברת מזיקים בהתאמה אישית למקרה שלכם – צרו איתנו קשר […]
פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי

פשפש המיטה זיהוי מקדים פשפש המיטה זיהוי מקדים לפני הדברה – כדי להצליח לזהות נגיעות של פשפשי מיטה בבית, צריכים קודם להבין את האופי והמהות של החרק הטורדני שאף אחד לא רוצה לפגוש בשטח הבית שלו. פשפש המיטה מלווה את בני האדם כבר שנים רבות, מאז שבני האדם חיו בתוך מערות שבעומקם היו גם עטלפים, […]
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית ? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע כדי לקבל הדברה אורגנית לבית או לחצר, זו תהיה פעולת הדברה באמצעות שימוש של חומרים טבעיים בלבד, חומרים שאין בהם כל שינוי או התערבות תעשייתית שמנסה לשפר את אפקט ההשפעה שנגרם על ידם. אנשים […]
ריסוס למטבח

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב ? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע הדברת מזיקים במטבח באופן יעיל, אך מאחר ומדובר באזור רגיש שנמצא בו מזון וכלים המשמשים לאוכל, חייבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים ולבצע הדברה במטבח באופן מקצועי ואחראי, במיוחד כאשר מבצעים ריסוס למטבח ובעקבות […]