הדברה ירוקה


הדברה ירוקה לבית


שיטות הדברה ירוקה בריסוס או בג'להדברה ירוקה נגד סוגי חרקים  מה זה הדברה ירוקה ?

הדברה ירוקה זו הדברת מזיקים שנעשית על ידי שימוש בחומרי הדברה טבעיים, שאינם רעילים לסביבה. בעבר חברות הדברה נהגו להשתמש בחומרי הדברה כימיים בעלי ריכוזי רעלים גבוה כמו זרחן, שהוצא מחוץ לחוק ואסור לשימושי הדברה בישראל, אך מאחר וחומרי ההדברה נספגים באדמה וכך נשארים במתחם המודבר לאורך שנים רבות, פותחו שיטות הדברה ירוקות שאינן מכילות חומרי הדברה כימיים רעילים. החומר הנפוץ ביותר לשימוש הדברה ירוקה נקרא "פירתרואידים", חומר קוטל חרקים שמורכב מחומרים סינתטיים שפועלים כמו החומר הטבעי "פירתרין", אותו מפיק פרח החרצית והוא דוחה חרקים מטבעו.

החומר הטבעי שמופק מפרח החרצית דוחה חרקים, אך החומר הסינתטי שמיוצר באופן מלאכותי לשימוש חברות הדברה מביא לתוצאה הרבה יותר יעילה והוא קוטל חרקים ממש. החומר פועל שיבוש במערכת העצבים אצל חרקים וכך קוטל את הנגיעות הקיימת ומרחיק חרקים חדשים ששוקלים לקנן ולהתרבות באזור. חברות הדברה שמציעות שיטות הדברה ירוקה מכינות תרכובת אותה ניתן להטמיע באמצעות ריסוס באזור הנגוע, כך ניתן לפזר את חומרי ההדברה באופן יעיל בכל החריצים והחללים של המתחם.

במידה ובני אדם באים במגע עם החומר הנ"ל, ההשפעה עליהם יכולה להביא לעקצוץ או תחושת צריבה קלה. במקרים של חשיפה לכמות גדולה מאוד של פירתרואידים, החומר עלול לגרום לתחושת סחרחורת או בחילות, אך בשום אופן חומרי הדברה ירוקה לא יכולים לגרום להרעלה שתביא למוות.הדברה ירוקה נגד סוגי חרקים  הדברה לבית פרטי או לדירה

אנשים נוטים לחשוב שהדברה ירוקה תאפשר להם להישאר בבית בזמן ההדברה ולאחר מכן, למרבה הצער קיימות חברות הדברה שגם יאשרו זאת במטרה לספק שירות קל ונוח ולסגור את הזמנת העבודה, אך למעשה - בעת ביצוע הדברה לבית פרטי או דירה בבניין מגורים צריך להיערך בצורה אחראית וכך למנוע מצבים של חוסר נעימות בחשיפה לחומרי ההדברה. היתרון שהדברה ירוקה מקנה לכם, בשונה ממה שהיה נהוג בשיטות קודמות של הדברה כימית, זה משך זמן השהייה מחוץ למתחם המודבר - שהפך להרבה יותר קצר. בעבר לא היו פיתוחים של תרכובות חומרי הדברה ידידותיים כפי שיש היום, אך עף על פי שמדובר בחומרים בעלי ריכוז רעלים נמוך, עדיין מדובר בחומרי הדברה לכל דבר ועניין!

בעת ביצוע הדברה ירוקה לבית פרטי או לדירת מגורים, אתם נדרשים לפנות את הילדים ולאחסן את המשחקים, או כל דבר אחר שעלול לבוא במגע עם חומרי ההדברה, אף על פי שמדובר בחומרים שמוגדרים ירוקים. כמו כן, יש לסגור או לכסות מוצרי מזון פתוחים, ולהקפיד לפתוח חלון ולאוורר את האזור לאחר ביצוע ריסוס ירוק בדירה או בית פרטי. לא כל אחד מוסמך לבצע עבודות הדברה, השימוש בחומרים ירוקים בעלי ריכוז רעלים נמוך עדיין מחייב כל מדביר או חברת הדברה בהכשרה מקצועית והוצאת רישיון היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. ישנה רשימה של חומרי ההדברה שמותרים לשימוש ע"י מדבירים או חברות הדברה, לכן וודאו שהאדם שהגיע אליכם אכן מחזיק בהיתר הדברה בתוקף ושהוא מדביר מומלץ ומוסמך לביצוע העבודה.הדברה ירוקה נגד סוגי חרקים  יעילות הדברה ירוקה לאורך זמן

אחד החסרונות הבולטים ביותר של הדברת מזיקים ירוקה, זה משך זמן היעילות שמחזיקה פעולת ההדברה במתחם. מאחר וחומרי הדברה כימיים נספגים באדמה ושומרים את המקום רעיל למזיקים, כמו גם לבני אדם ולחיות מחמד, יש ביכולתם להביא לתוצאות הדברה יעילות שיחזיקו לאורך זמן רב וישמרו על המקום נקי ממזיקים. חומרי הדברה ירוקים יעילים פחות, לכן בתקופה האחרונה פותחו תרכובות הדברה שמשלבות חומרי הדברה כימיים בעלי ריכוז רעלים נמוך, יחד עם חומרי הדברה טבעית (חומרים סינתטיים), והשילוב הנ"ל מצליח לייצר פעולת הדברה ירוקה שתחזיק לאורך זמן רב ועדיין תשמור על האזור נקי ובטוח לשימוש של בני אדם או בעלי חיים.

כדי למקסם את היעילות של חומרי ההדברה ולאפשר לפעולה להחזיק מעמד לאורך זמן בשמירת המתחם נקי ממזיקים, פעולת ההדברה חייבת להיעשות ע"י מדביר מקצועי שמבין את אופי המזיקים ויודע היכן לרסס את חומרי ההדברה. ישנם משטחים שהשימוש בהם מרובה ולכן סביר להניח שחומרי הדברה יישטפו מהם לאחר זמן די קצר, אך ישנם אזורים שאינם בשימוש רב במהלך הפעילות השוטפת והטמעת חומרי הדברה באותם אזורים תאפשר פעילות ארוכת טווח נגד מזיקים. לרוב האזורים החבויים שאינם נשטפים תדיר, הם גם המקומות שמשמשים את החרקים כדרכי גישה אל מרחב המחיה של בני האדם, לכן כדאי להזמין חברת הדברה מקצועית שתשלח מדביר מומלץ שיש לו ניסיון בביצוע הדברה ירוקה כנדרש.


 
 


ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח


ריסוס ירוק נגד מזיקים


דקל הדברות מומחה הדברה ירוקה נגד פשפש המיטה


שיטות נוספות להדברה ירוקה

הדברת חרקים ירוקה לבית או לגינהישנן כמה שיטות נוספות להדברה ירוקה, באמצעות מלכודות או פעולות מניעה שלא מאפשרות כניסת מזיקים למתחם. לדוגמה : במקרים רבים של הדברת נמלים בבית ניתן לסתום סדקים וחורים שמשמשים את הנמלים למעבר וכך למנוע את הימצאותם באזור באופן ירוק לגמרי. כמו כן, פתחי ביוב או חדרי זבל הם מקור שופע להזמנת מזיקים, בעיקר מכרסמים, ועל ידי טיפול נקודתי של מלכודות ואביזרים שונים ניתן למנוע את הגעתם של המזיקים לבית בקלות רבה. חברת הדברה מקצועית אמורה להציע לכם גם טיפולי הדברה מונעת לכל אותם אזורים בעלי סביבה נוחה לקינון והתפשטות של מזיקים. מעבר לשימוש במלכודות, בג'ל הדברה טבעי או באבקות שונות לטיפול נגד חרקים, לפניכם כמה שיטות הדברה נוספות שנחשבות ירוקות ולא נעשה בהם שימוש ברעל :


     -                  הדברה אלקטרונית                  -     

הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית נעשית ללא כל שימוש בחומרי הדברה. הרעיון מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים שכל אחד מהם מיועד להרחקת מזיקים ספציפיים. ישנם מכשירי הדברה אלקטרונית שפועלים על ידי השמעת גלי קול בתדרים נמוכים, דבר שלא מהווה מטרד עבור בני אדם מאחר ואוזן אנושית לא מסוגלת לשמוע תדרים אלו.

ישנם מכשירים שהקול שהם משמיעים נועד להפחיד את המזיק וכך לגרום לו להתרחק מהמקום, וישנם כאלו שפשוט לא נעימים למזיק ולכן גורמים לו להתרחק. ישנם מכשירי הדברה אלקטרונית נגד חרקים שפועלים על ידי אור שגורם לחרקים להתקרב ואז המכשיר מחשמל אותם, וישנם מכשירים שפועלים ע"י שאיבה של המזיקים לתוכם.

למידע נוסף, לחצו - הדברה אלקטרונית

     -                  הדברה ביולוגית                  -     

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית נעשית על ידי השפעה פנימית שגורמת שימוש של הטבע כנגד עצמו. מזיק או חרק שנמצא באזור שאין בו כל אויב טבעי שמפריע לו להתרבות, יהפוך את המקום לבית קינון מושלם ובטוח. ישנם חרקים שמהווים טרף קל עבור חרקים אחרים, כאשר החרקים הטורפים לאו דווקא יפריעו לכם ויהוו מטרד באזור המחיה הפרטי שלכם.

לדוגמה : חתול שמסתובב בחוץ באופן חופשי, ישמש כאמצעי יעיל להדברה ביולוגית נגד עכברים ומקקים. כמו כן, כל סוגי הלטאות אוכלות חרקים קטנים, אך הלטאה עצמה לא מפריעה לבני אדם או לחיות מחמד. לכן גינה או חצר של בית פרטי, שסובלת מריבוי חרקים קטנים ועוקצים, תוכל להרחיק את החרקים בקלות על ידי כמה לטאות.

למידע נוסף, לחצו - הדברה ביולוגית
     -                  הדברה אקולוגית                  -     

הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית נעשית על ידי איזון עצמאי של הסביבה, באופן טבעי טבעי לגמרי. על מנת שחרקים או מזיקים מסוגים שונים יוכלו לקנן ולהתרבות בכל אזור גאוגרפי או מתחם בעל מאפיינים שונים, הם חייבים את הסביבה המתאימה מבחינה אקולוגית, זו שמאפשרת להם תנאי מחייה אידאליים על מנת שיוכלו למצוא מזון ומסתור מפני סכנות.

ישנם צמחים שבאופן טבעי דוחים חרקים מסוגים מסוימים, ברגע שחרק מגיע לסביבה בעלת תנאים אקולוגים שאינם נוחים עבורו, הוא ימשיך ולא יקנן במקום. גם תנאים של מזגם אוויר חם או קר יכולים להשפיע מאוד על יצירת סביבה אקולוגית שתתאים או תמנע היווצרות וקינון של מזיקים באזור.

למידע נוסף, לחצו - הדברה אקולוגית

     -                  הדברה אורגנית                  -     

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית נעשית על ידי שימוש בחומרים אורגניים טבעיים, אך שימו לב - זה לא תמיד אומר שהם לא רעילים או מסוכנים לבני אדם וחיות מחמד ביתיות. כאשר אנשים מחפשים הדברה אורגנית הם לרוב נוטים לחשוב שמדובר בחומרי הדברה ירוקה בטוחים, אך כדאי לוודא שהחומרים האורגניים אכן לא מסוכנים.

ישנן שיטות הדברה אורגנית שונות על ידי מוצרים ביתיים שונים, לדוגמה: אבקת טלק או גיר יביאו להרחקת מזיקים, כמו כן אבקת פלפל יעילה מאוד נגד עכבישים או נמלים בבית. שמן אקליפטוס יעזור להרחיק זבובים ודבורים, ותערובת של טבק תעזור לכם נגד זחלים וכנימות מסוגים שונים.

למידע נוסף, לחצו - הדברה אורגנית
הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית עושות חשבון (ערוץ 10)


 

ריסוס ירוק נגד חרקים המלצות

 


הדברה ירוקה לביתמה זה הדברה ירוקה?

הדברה ירוקה זו הדברת מזיקים שנעשית על ידי שימוש בחומרי הדברה טבעיים, שאינם רעילים לסביבה. בעבר חברות הדברה נהגו להשתמש בחומרי הדברה כימיים בעלי ריכוזי רעלים גבוה כמו זרחן, שהוצא מחוץ לחוק ואסור לשימושי הדברה בישראל, אך מאחר וחומרי ההדברה נספגים באדמה וכך נשארים במתחם המודבר לאורך שנים רבות, פותחו שיטות הדברה ירוקות שאינן מכילות חומרי הדברה כימיים רעילים. החומר הנפוץ ביותר לשימוש הדברה ירוקה נקרא "פירתרואידים", חומר קוטל חרקים שמורכב מחומרים סינתטיים שפועלים כמו החומר הטבעי "פירתרין", אותו מפיק פרח החרצית והוא דוחה חרקים מטבעו.

החומר הטבעי שמופק מפרח החרצית דוחה חרקים, אך החומר הסינתטי שמיוצר באופן מלאכותי לשימוש חברות הדברה מביא לתוצאה הרבה יותר יעילה והוא קוטל חרקים ממש. החומר פועל שיבוש במערכת העצבים אצל חרקים וכך קוטל את הנגיעות הקיימת ומרחיק חרקים חדשים ששוקלים לקנן ולהתרבות באזור. חברות הדברה שמציעות שיטות הדברה ירוקה מכינות תרכובת אותה ניתן להטמיע באמצעות ריסוס באזור הנגוע, כך ניתן לפזר את חומרי ההדברה באופן יעיל בכל החריצים והחללים של המתחם. שיטות הדברה ירוקה בריסוס או בג'לבמידה ובני אדם באים במגע עם החומר הנ"ל, ההשפעה עליהם יכולה להביא לעקצוץ או תחושת צריבה קלה. במקרים של חשיפה לכמות גדולה מאוד של פירתרואידים, החומר עלול לגרום לתחושת סחרחורת או בחילות, אך בשום אופן חומרי הדברה ירוקה לא יכולים לגרום להרעלה שתביא למוות.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית עושות חשבון (ערוץ 10)

הדברה ירוקה נגד סוגי חרקים


ריסוס ירוק נגד מזיקים
דקל הדברות מומחה הדברה ירוקה נגד פשפש המיטה

הדברה לבית פרטי או לדירה

הדברה לבית פרטי או לדירהאנשים נוטים לחשוב שהדברה ירוקה תאפשר להם להישאר בבית בזמן ההדברה ולאחר מכן, למרבה הצער קיימות חברות הדברה שגם יאשרו זאת במטרה לספק שירות קל ונוח ולסגור את הזמנת העבודה, אך למעשה - בעת ביצוע הדברה לבית פרטי או דירה בבניין מגורים צריך להיערך בצורה אחראית וכך למנוע מצבים של חוסר נעימות בחשיפה לחומרי ההדברה. היתרון שהדברה ירוקה מקנה לכם, בשונה ממה שהיה נהוג בשיטות קודמות של הדברה כימית, זה משך זמן השהייה מחוץ למתחם המודבר - שהפך להרבה יותר קצר. בעבר לא היו פיתוחים של תרכובות חומרי הדברה ידידותיים כפי שיש היום, אך עף על פי שמדובר בחומרים בעלי ריכוז רעלים נמוך, עדיין מדובר בחומרי הדברה לכל דבר ועניין!

בעת ביצוע הדברה ירוקה לבית פרטי או לדירת מגורים, אתם נדרשים לפנות את הילדים ולאחסן את המשחקים, או כל דבר אחר שעלול לבוא במגע עם חומרי ההדברה, אף על פי שמדובר בחומרים שמוגדרים ירוקים. כמו כן, יש לסגור או לכסות מוצרי מזון פתוחים, ולהקפיד לפתוח חלון ולאוורר את האזור לאחר ביצוע ריסוס ירוק בדירה או בית פרטי. לא כל אחד מוסמך לבצע עבודות הדברה, השימוש בחומרים ירוקים בעלי ריכוז רעלים נמוך עדיין מחייב כל מדביר או חברת הדברה בהכשרה מקצועית והוצאת רישיון היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה. ישנה רשימה של חומרי ההדברה שמותרים לשימוש ע"י מדבירים או חברות הדברה, לכן וודאו שהאדם שהגיע אליכם אכן מחזיק בהיתר הדברה בתוקף ושהוא מדביר מומלץ ומוסמך לביצוע העבודה.


יעילות הדברה ירוקה לאורך זמן

יעילות הדברה ירוקה לאורך זמן

הדברה ירוקה נגד סוגי חרקיםאחד החסרונות הבולטים ביותר של הדברת מזיקים ירוקה, זה משך זמן היעילות שמחזיקה פעולת ההדברה במתחם. מאחר וחומרי הדברה כימיים נספגים באדמה ושומרים את המקום רעיל למזיקים, כמו גם לבני אדם ולחיות מחמד, יש ביכולתם להביא לתוצאות הדברה יעילות שיחזיקו לאורך זמן רב וישמרו על המקום נקי ממזיקים. חומרי הדברה ירוקים יעילים פחות, לכן בתקופה האחרונה פותחו תרכובות הדברה שמשלבות חומרי הדברה כימיים בעלי ריכוז רעלים נמוך, יחד עם חומרי הדברה טבעית (חומרים סינתטיים), והשילוב הנ"ל מצליח לייצר פעולת הדברה ירוקה שתחזיק לאורך זמן רב ועדיין תשמור על האזור נקי ובטוח לשימוש של בני אדם או בעלי חיים.

כדי למקסם את היעילות של חומרי ההדברה ולאפשר לפעולה להחזיק מעמד לאורך זמן בשמירת המתחם נקי ממזיקים, פעולת ההדברה חייבת להיעשות ע"י מדביר מקצועי שמבין את אופי המזיקים ויודע היכן לרסס את חומרי ההדברה. ישנם משטחים שהשימוש בהם מרובה ולכן סביר להניח שחומרי הדברה יישטפו מהם לאחר זמן די קצר, אך ישנם אזורים שאינם בשימוש רב במהלך הפעילות השוטפת והטמעת חומרי הדברה באותם אזורים תאפשר פעילות ארוכת טווח נגד מזיקים. לרוב האזורים החבויים שאינם נשטפים תדיר, הם גם המקומות שמשמשים את החרקים כדרכי גישה אל מרחב המחיה של בני האדם, לכן כדאי להזמין חברת הדברה מקצועית שתשלח מדביר מומלץ שיש לו ניסיון בביצוע הדברה ירוקה כנדרש.שיטות נוספות להדברה ירוקה

ישנן כמה שיטות נוספות להדברה ירוקה, באמצעות מלכודות או פעולות מניעה שלא מאפשרות כניסת מזיקים למתחם. לדוגמה : במקרים רבים של הדברת נמלים בבית ניתן לסתום סדקים וחורים שמשמשים את הנמלים למעבר וכך למנוע את הימצאותם באזור באופן ירוק לגמרי. כמו כן, פתחי ביוב או חדרי זבל הם מקור שופע להזמנת מזיקים, בעיקר מכרסמים, ועל ידי טיפול נקודתי של מלכודות ואביזרים שונים ניתן למנוע את הגעתם של המזיקים לבית בקלות רבה. חברת הדברה מקצועית אמורה להציע לכם גם טיפולי הדברה מונעת לכל אותם אזורים בעלי סביבה נוחה לקינון והתפשטות של מזיקים. מעבר לשימוש במלכודות, בג'ל הדברה טבעי או באבקות שונות לטיפול נגד חרקים, לפניכם כמה שיטות הדברה נוספות שנחשבות ירוקות ולא נעשה בהם שימוש ברעל :

הדברת חרקים ירוקה לבית או לגינה

     -     הדברה אלקטרונית     -     

הדברה אלקטרוניתהדברה אלקטרונית נעשית ללא כל שימוש בחומרי הדברה. הרעיון מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים שכל אחד מהם מיועד להרחקת מזיקים ספציפיים. ישנם מכשירי הדברה אלקטרונית שפועלים על ידי השמעת גלי קול בתדרים נמוכים, דבר שלא מהווה מטרד עבור בני אדם מאחר ואוזן אנושית לא מסוגלת לשמוע תדרים אלו.

ישנם מכשירים שהקול שהם משמיעים נועד להפחיד את המזיק וכך לגרום לו להתרחק מהמקום, וישנם כאלו שפשוט לא נעימים למזיק ולכן גורמים לו להתרחק. ישנם מכשירי הדברה אלקטרונית נגד חרקים שפועלים על ידי אור שגורם לחרקים להתקרב ואז המכשיר מחשמל אותם, וישנם מכשירים שפועלים ע"י שאיבה של המזיקים לתוכם.

למידע נוסף, לחצו - הדברה אלקטרונית


     -     הדברה ביולוגית     -     

הדברה ביולוגיתהדברה ביולוגית נעשית על ידי השפעה פנימית שגורמת שימוש של הטבע כנגד עצמו. מזיק או חרק שנמצא באזור שאין בו כל אויב טבעי שמפריע לו להתרבות, יהפוך את המקום לבית קינון מושלם ובטוח. ישנם חרקים שמהווים טרף קל עבור חרקים אחרים, כאשר החרקים הטורפים לאו דווקא יפריעו לכם ויהוו מטרד באזור המחיה הפרטי שלכם.

לדוגמה : חתול שמסתובב בחוץ באופן חופשי, ישמש כאמצעי יעיל להדברה ביולוגית נגד עכברים ומקקים. כמו כן, כל סוגי הלטאות אוכלות חרקים קטנים, אך הלטאה עצמה לא מפריעה לבני אדם או לחיות מחמד. לכן גינה או חצר של בית פרטי, שסובלת מריבוי חרקים קטנים ועוקצים, תוכל להרחיק את החרקים בקלות על ידי כמה לטאות.

למידע נוסף, לחצו - הדברה ביולוגיתלייעוץ או קבלת מחיר הדברה     -     הדברה אקולוגית     -     

הדברה אקולוגיתהדברה אקולוגית נעשית על ידי איזון עצמאי של הסביבה, באופן טבעי טבעי לגמרי. על מנת שחרקים או מזיקים מסוגים שונים יוכלו לקנן ולהתרבות בכל אזור גאוגרפי או מתחם בעל מאפיינים שונים, הם חייבים את הסביבה המתאימה מבחינה אקולוגית, זו שמאפשרת להם תנאי מחייה אידאליים על מנת שיוכלו למצוא מזון ומסתור מפני סכנות.

ישנם צמחים שבאופן טבעי דוחים חרקים מסוגים מסוימים, ברגע שחרק מגיע לסביבה בעלת תנאים אקולוגים שאינם נוחים עבורו, הוא ימשיך ולא יקנן במקום. גם תנאים של מזגם אוויר חם או קר יכולים להשפיע מאוד על יצירת סביבה אקולוגית שתתאים או תמנע היווצרות וקינון של מזיקים באזור.

למידע נוסף, לחצו - הדברה אקולוגית


     -     הדברה אורגנית     -     

הדברה אורגניתהדברה אורגנית נעשית על ידי שימוש בחומרים אורגניים טבעיים, אך שימו לב - זה לא תמיד אומר שהם לא רעילים או מסוכנים לבני אדם וחיות מחמד ביתיות. כאשר אנשים מחפשים הדברה אורגנית הם לרוב נוטים לחשוב שמדובר בחומרי הדברה ירוקה בטוחים, אך כדאי לוודא שהחומרים האורגניים אכן לא מסוכנים.

ישנן שיטות הדברה אורגנית שונות על ידי מוצרים ביתיים שונים, לדוגמה: אבקת טלק או גיר יביאו להרחקת מזיקים, כמו כן אבקת פלפל יעילה מאוד נגד עכבישים או נמלים בבית. שמן אקליפטוס יעזור להרחיק זבובים ודבורים, ותערובת של טבק תעזור לכם נגד זחלים וכנימות מסוגים שונים.

למידע נוסף, לחצו - הדברה אורגנית


ריסוס ירוק נגד חרקים המלצות


דקל מסביר - מה זה הדברה ירוקה?
הדברת קן צרעות באבקה ירוקה בטוחה
הדברת ג'וקים במטבח בג'ל הדברה ירוק

דקל מסביר - מה זה הדברה ירוקה?


הדברת קן צרעות באבקה ירוקה בטוחה

הדברת ג'וקים במטבח בג'ל הדברה ירוק

 

מחיר הדברה ירוקה

מחיר הדברה ירוקה - מחירון הדברה מלא

מחיר הדברה טבעית באמצעות מלכודות

יש סוגים רבים של מלכודות נגד מזיקים ולכל אחד מהם מחיר שונה, שיכול גם להשתנות עם הזמן ובהתאם לחידושים ולדגמים שהחברות מייצרות עבור אותה מלכודת. לפניכם הערכה כללית לטווח המחירים עבור מלכודות נגד חרקים בבית :

 • מחיר מלכודת לכידת זבובים : 80 ש"ח
 • מחיר מלכודת נגד מכרסמים : 150 - 50 ₪
 • מלכודת רב פעמית בטוחה נגד מכרסמים : 250 ₪
 • נר ציטרונלה דוחה יתושים : 25 ₪
 • שואב יתושים קטלן הוריקן : 350 ₪
 • ג'ל הדברה טבעי נגד תיקן גרמני : 100 ₪ עבור כמות של 30 גרם ג'ל
 • ג'ל הדברה טבעי נגד נמלים בבית : 80 ₪ עבור כמות של 30 גרם ג'ל

 

מחיר הדברת ג'וקים או נמלים ע"י ג'ל הדברה טבעי

 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 2 חדרים: 300 - 260 ₪
 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 3 חדרים: 340 - 280 ₪
 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 4 חדרים: 360 - 320 ₪

  הערה - במקרי נגיעות קשה המחיר עלול להשתנות. מחיר טיפול הדברה ירוקה בג'ל מתומחר בעלות של כ - 350 ₪ למשקוף שלם. המחירים הקודמים מתייחסים לטיפול נקודתי ממוקד עבור פתחי מעבר ודרכי גישה של מזיקים אל תוך הבית ומחוצה לו.

 

מחיר ריסוס ירוק נגד ג'וקים או נמלים

 • מחיר ריסוס ירוק לבית עם 2 חדרים: 240 - 220 ₪
 • מחיר ריסוס ירוק לבית עם 3 חדרים: 260 - 230 ₪
 • מחיר ריסוס ירוק לבית עם 4 חדרים: 280 - 250 ₪
 • מחיר ריסוס ירוק לבית עם 5 חדרים: 320 - 280 ₪
 • ריסוס ירוק לבית פרטי : 700 - 300 ₪ (תלוי בגודל)

 

מחיר ריסוס הדברה ירוקה לבניין מגורים

 • מחיר הדברה לבניין 3 קומות: 300 - 280 ₪
 • מחיר הדברה לבניין 4 קומות: 350 - 300 ₪
 • מחיר הדברה לבניין 5 קומות: 390 - 350 ₪
 • הדברה לבניין 6 קומות ומעלה: 550 - 400 ₪

  הערה - מחיר הדברה לוועד בית מקנה לכל דירה בבניין הנחה של 20% לביצוע הדברה ממוקדת בתוך הדירה. חבילת הדברה לוועד בית כוללת את הלובי, הביוב, מקלטים, חדרי זבל, חדרי גז וחדרי שירות משותפים נוספים, מדרגות הבניין, ואת כל מעטפת הבניין הקרובה.

 

מחיר הדברת חרקים ירוקה

 • הדברת חרקים ירוקה לדירת 2 חדרים: 250 - 230 ₪
 • הדברת חרקים ירוקה לדירת 3 חדרים: 270 - 240 ₪
 • הדברת חרקים ירוקה לדירת 4 חדרים: 280 - 250 ₪
 • הדברת חרקים ירוקה לדירת 5 חדרים: 310 - 280 ₪
 • הדברה לבית פרטי: 700 - 300 ₪ (תלוי בגודל)

 

מחיר הדברת עש בבית

 • מחיר ריסוס ירוק נגד עש המזון באזורי המטבח והסלון של הבית : 300 - 280 ₪
 • מחיר ריסוס ירוק נגד עש הבגדים באזור הארונות ובחדרי השינה : 320 - 280 ₪
 • מחיר הדברה משולבת גם נגד עש הבגדים וגם נגד עש המזון, בכל אזורי הבית שרלוונטיים לסוגי העש : 350 ₪

מחיר הדברה נגד עש בונה הנרתיק בכל אזורי הבית

 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 2 חדרים: 260 - 230 ₪
 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 3 חדרים: 280 - 250 ₪
 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 4 חדרים: 290 - 270 ₪
 • מחיר הדברה ירוקה לדירת 5 חדרים: 320 - 300 ₪

 

מחיר הדברת פרעושים ירוקה

 • מחיר הדברה לדירה עם 2 חדרים: 280 - 260 ₪
 • מחיר הדברה לדירה עם 3 חדרים: 360 - 320 ₪
 • מחיר הדברה לדירה עם 4 חדרים: 390 - 360 ₪
 • מחיר הדברה לדירה עם 5 חדרים: 420 - 390 ₪

  הערה - מחיר הדברת פרעושים לבית קרקע לא כולל את שטח הגינה. בכל הדברה מחיר מדויק יקבע לפי גודל החצר ורמת הנגיעות שקיימת במקום.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה

 • הדברה נגד פשפש המיטה: 1,300 - 800 ₪ לכל חדר, בהתאם לרמת הנגיעות של פשפשי מיטה שקיימת בבית.

  שימו לב - במידה ותרצו, ניתן להזמין מדביר מקצועי לצורך זיהוי הנגיעות ובדיקה שאכן מדובר בפשפש המיטה. העלות עבור בדיקה זו היא 240 ש"ח ובמידה ואכן יהיה מדובר בנגיעות של פשפשי מיטה, מחיר הבדיקה יתקזז מעלות ההדברה עצמה.

 

מחיר הדברת קרציות ירוקה

 • מחיר לדירה עם 2 חדרים: 300 - 260 ₪
 • מחיר לדירה עם 3 חדרים: 360 - 300 ₪
 • מחיר לדירה עם 4 חדרים: 400 - 340 ₪
 • מחיר לדירה עם 5 חדרים: 440 - 380 ₪

  הערה - מחיר הדברה נגד קרציות כולל גם הדברה נגד ג'וקים ונמלים בבית, מאחר וחומר ההדברה חזק ופועל ביעילות גם נגד מזיקים אלו. בכל הדברה לבית פרטי עם חצר, המחיר הסופי יקבע לפי הגודל, תנאי השטח, ורמת הנגיעות בגינה.

 

מחיר הדברת מכרסמים ירוקה

 • מחיר הדברת עכברים ירוקה בדירה: 390 ₪
 • מחיר הדברת חולדות ירוקה בדירה: 390 ₪
 • הדברת חולד / חפרפרת בגינה: 600 - 400 ₪
 • מחיר הדברת מכרסמים ירוקה לבית פרטי עם שטח גינה חיצוני: 800 - 400 ₪
 • ריסוס לבניין נגד מכרסמים: 450 - 350 ₪

 

מחיר הדברת קן צרעות ירוקה

 • טיפול נגד קן צרעות בבית: 400 - 350 ₪

 

מחיר הדברת צרצרים

 • ריסוס נגד צרצרים לדירת 2 חדרים: 290 - 250 ₪
 • ריסוס נגד צרצרים לדירת 3 חדרים: 350 - 280 ₪
 • ריסוס נגד צרצרים לדירת 4 חדרים: 390 - 340 ₪
 • ריסוס נגד צרצרים לדירת 5 חדרים: 420 - 380 ₪

 

מחיר הדברה ירוקה למזיקים נוספים

 • מחיר להדברה נגד זבובים : 700 - 300 ₪
 • הדברת חשופיות וחלזונות : 600 - 250 ₪
 • מחיר להדברה נגד נדלים : 600 - 300 ₪
 • מחיר להדברה נגד עקרבים : 800 - 300 ₪
 • מחיר להדברה נגד חיפושיות : 500 - 300 ₪
 • הדברה נגד חדקונית האורז : 380 - 250 ₪

 

לצפייה במחירון המלא, לחצו - מחירון הדברה

 

מחיר הדברה ירוקה

מחיר הדברה ירוקה - מחירון הדברה מלא

מחיר הדברה טבעית באמצעות מלכודות

יש סוגים רבים של מלכודות נגד מזיקים ולכל אחד מהם מחיר שונה, שיכול גם להשתנות עם הזמן ובהתאם לחידושים ולדגמים שהחברות מייצרות עבור אותה מלכודת. לפניכם הערכה כללית לטווח המחירים עבור מלכודות נגד חרקים בבית :

 

מחיר מלכודת לכידת זבובים : 80 ש"ח

מחיר מלכודת נגד מכרסמים : 150 - 50 ₪

מלכודת רב פעמית בטוחה נגד מכרסמים : 250 ₪

נר ציטרונלה דוחה יתושים : 25 ₪

שואב יתושים קטלן הוריקן : 350 ₪

ג'ל הדברה טבעי נגד תיקן גרמני : 100 ₪ עבור כמות של 30 גרם ג'ל

ג'ל הדברה טבעי נגד נמלים בבית : 80 ₪ עבור כמות של 30 גרם ג'ל

 

מחיר הדברת ג'וקים או נמלים ע"י ג'ל הדברה טבעי

מחיר הדברה ירוקה לדירת 2 חדרים: 300 - 260 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירת 3 חדרים: 340 - 280 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירת 4 חדרים: 360 - 320 ₪

 

הערה - במקרי נגיעות קשה המחיר עלול להשתנות. מחיר טיפול הדברה ירוקה בג'ל מתומחר בעלות של כ - 350 ₪ למשקוף שלם. המחירים הקודמים מתייחסים לטיפול נקודתי ממוקד עבור פתחי מעבר ודרכי גישה של מזיקים אל תוך הבית ומחוצה לו.

 

מחיר ריסוס ירוק נגד ג'וקים או נמלים

מחיר ריסוס ירוק לבית עם 2 חדרים: 240 - 220 ₪

מחיר ריסוס ירוק לבית עם 3 חדרים: 260 - 230 ₪

מחיר ריסוס ירוק לבית עם 4 חדרים: 280 - 250 ₪

מחיר ריסוס ירוק לבית עם 5 חדרים: 320 - 280 ₪

ריסוס ירוק לבית פרטי : 700 - 300 ₪ (תלוי בגודל)

 

מחיר ריסוס הדברה ירוקה לבניין מגורים

מחיר הדברה לבניין 3 קומות: 300 - 280 ₪

מחיר הדברה לבניין 4 קומות: 350 - 300 ₪

מחיר הדברה לבניין 5 קומות: 390 - 350 ₪

הדברה לבניין 6 קומות ומעלה: 550 - 400 ₪

 

הערה - מחיר הדברה לוועד בית מקנה לכל דירה בבניין הנחה של 20% לביצוע הדברה ממוקדת בתוך הדירה. חבילת הדברה לוועד בית כוללת את הלובי, הביוב, מקלטים, חדרי זבל, חדרי גז וחדרי שירות משותפים נוספים, מדרגות הבניין, ואת כל מעטפת הבניין הקרובה.

 

מחיר הדברת חרקים ירוקה

הדברת חרקים ירוקה לדירת 2 חדרים: 250 - 230 ₪

הדברת חרקים ירוקה לדירת 3 חדרים: 270 - 240 ₪

הדברת חרקים ירוקה לדירת 4 חדרים: 280 - 250 ₪

הדברת חרקים ירוקה לדירת 5 חדרים: 310 - 280 ₪

הדברה לבית פרטי: 700 - 300 ₪ (תלוי בגודל)

 

מחיר הדברת עש בבית

מחיר ריסוס ירוק נגד עש המזון באזורי המטבח והסלון של הבית : 300 - 280 ₪

מחיר ריסוס ירוק נגד עש הבגדים באזור הארונות ובחדרי השינה : 320 - 280 ₪

מחיר הדברה משולבת גם נגד עש הבגדים וגם נגד עש המזון, בכל אזורי הבית שרלוונטיים לסוגי העש : 350 ₪

 

מחיר הדברה נגד עש בונה הנרתיק בכל אזורי הבית

מחיר הדברה ירוקה לדירת 2 חדרים: 260 - 230 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירת 3 חדרים: 280 - 250 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירת 4 חדרים: 290 - 270 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירת 5 חדרים: 320 - 300 ₪

 

מחיר הדברת פרעושים ירוקה

מחיר הדברה לדירה עם 2 חדרים: 280 - 260 ₪

מחיר הדברה לדירה עם 3 חדרים: 360 - 320 ₪

מחיר הדברה לדירה עם 4 חדרים: 390 - 360 ₪

מחיר הדברה לדירה עם 5 חדרים: 420 - 390 ₪

 

הערה - מחיר הדברת פרעושים לבית קרקע לא כולל את שטח הגינה. בכל הדברה מחיר מדויק יקבע לפי גודל החצר ורמת הנגיעות שקיימת במקום.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה

הדברה נגד פשפש המיטה: 1,300 - 800 ₪ לכל חדר, בהתאם לרמת הנגיעות של פשפשי מיטה שקיימת בבית.

 

שימו לב - במידה ותרצו, ניתן להזמין מדביר מקצועי לצורך זיהוי הנגיעות ובדיקה שאכן מדובר בפשפש המיטה. העלות עבור בדיקה זו היא 240 ש"ח ובמידה ואכן יהיה מדובר בנגיעות של פשפשי מיטה, מחיר הבדיקה יתקזז מעלות ההדברה עצמה.

 

מחיר הדברת קרציות ירוקה

מחיר לדירה עם 2 חדרים: 300 - 260 ₪

מחיר לדירה עם 3 חדרים: 360 - 300 ₪

מחיר לדירה עם 4 חדרים: 400 - 340 ₪

מחיר לדירה עם 5 חדרים: 440 - 380 ₪

 

הערה - מחיר הדברה נגד קרציות כולל גם הדברה נגד ג'וקים ונמלים בבית, מאחר וחומר ההדברה חזק ופועל ביעילות גם נגד מזיקים אלו. בכל הדברה לבית פרטי עם חצר, המחיר הסופי יקבע לפי הגודל, תנאי השטח, ורמת הנגיעות בגינה.

 

מחיר הדברת מכרסמים ירוקה

מחיר הדברת עכברים ירוקה בדירה: 390 ₪

מחיר הדברת חולדות ירוקה בדירה: 390 ₪

הדברת חולד / חפרפרת בגינה: 600 - 400 ₪

מחיר הדברת מכרסמים ירוקה לבית פרטי עם שטח גינה חיצוני: 800 - 400 ₪

ריסוס לבניין נגד מכרסמים: 450 - 350 ₪

 

מחיר הדברת קן צרעות ירוקה

טיפול נגד קן צרעות בבית: 400 - 350 ₪

 

מחיר הדברת צרצרים

ריסוס נגד צרצרים לדירת 2 חדרים: 290 - 250 ₪

ריסוס נגד צרצרים לדירת 3 חדרים: 350 - 280 ₪

ריסוס נגד צרצרים לדירת 4 חדרים: 390 - 340 ₪

ריסוס נגד צרצרים לדירת 5 חדרים: 420 - 380 ₪

 

מחיר הדברה ירוקה למזיקים נוספים

מחיר להדברה נגד זבובים : 700 - 300 ₪

הדברת חשופיות וחלזונות : 600 - 250 ₪

מחיר להדברה נגד נדלים : 600 - 300 ₪

מחיר להדברה נגד עקרבים : 800 - 300 ₪

מחיר להדברה נגד חיפושיות : 500 - 300 ₪

הדברה נגד חדקונית האורז : 380 - 250 ₪

 

לצפייה במחירון המלא,
לחצו - מחירון הדברה

 


דקל הדברות – הדברה ירוקהדקל הדברות מומחים להדברה ירוקה בבית

חברת דקל הדברות מתמחה במתן שירותי הדברה לבתים פרטיים, דירות מגורים, משרדים או עסקים, או כל מתחם נגוע שדורש טיפול של מדביר מקצועי בשימוש של חומרי הדברה טבעית ובטוחה לסביבה, עם יעילות לאורך זמן בשמירה על מתחם נקי ממזיקים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירותי הדברת חרקים ומזיקים עם 100% אחריות והתחייבות לתוצאות!

מוזמנים לחייג בטלפון - 050-8686246, או לפנות במייל דרך תיבת ה - צור קשר

נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע טיפול הדברת חרקים ירוקה בזמן שנוח לכם.


דקל הדברות מומחים להדברה ירוקה בבית

דקל הדברות – הדברה ירוקה

חברת דקל הדברות מתמחה במתן שירותי הדברה לבתים פרטיים, דירות מגורים, משרדים או עסקים, או כל מתחם נגוע שדורש טיפול של מדביר מקצועי בשימוש של חומרי הדברה טבעית ובטוחה לסביבה, עם יעילות לאורך זמן בשמירה על מתחם נקי ממזיקים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירותי הדברת חרקים ומזיקים עם 100% אחריות והתחייבות לתוצאות!

מוזמנים לחייג בטלפון - 050-8686246

או לפנות במייל דרך תיבת ה - צור קשר

נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע טיפול הדברת חרקים ירוקה בזמן שנוח לכם.המלצות ומידע נוסף
הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית ? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים, בהתאם לסוג המכשיר האלקטרוני ולאופן שבו הוא פועל על אותו מזיק. רוב מכשירי ההדברה האלקטרוניים מבוססים על טכניקה של השמעת תדרי קול שאינם מפריעים לטווח השמיעה האנושי, אך בהחלט מפריעים ובלתי נסבלים עבור בעלי […]
מחיר הדברה

מחיר הדברה

מחיר הדברה נגד חרקים לפניכם מחירון הדברה מלא עבור כל סוגי המזיקים והחרקים שנמצאים בסביבת שכונות המגורים של בני האדם ועלולים להוות מטרד בשגרת היום יום. מחיר הדברה סופי נקבע בהתאם לגודל השטח שאותו צריך להדביר, ובהתאם לרמת נגיעות המזיקים שקיימת במקום. לקבלת הצעת מחיר להדברת מזיקים בהתאמה אישית למקרה שלכם – צרו איתנו קשר […]
הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים הזמנת שירותי הדברת טרמיטים היא לא דבר של מה בכך, מדובר בפעולה חשובה במיוחד שעלולה למנוע הרס עצום שנגרם כתוצאה מהימצאותם של טרמיטים בקיר או ביסודות הבית. טרמיטים פועלים כקהילה והם מתרבים בקצב מהיר במיוחד, שיכול להגיע לכמות של עשרות מיליוני טרמיטים בכל מושבה פעילה של טרמיטים בבית. מאחר ומדובר בחרקים בעלי צבע […]
ריסוס למטבח

ריסוס למטבח

למה ריסוס למטבח חשוב ? אחד המוקדים הפופולאריים ביותר עבור מזיקים בבית זה ללא ספק אזור המטבח. יש דרכים רבות לביצוע הדברת מזיקים במטבח באופן יעיל, אך מאחר ומדובר באזור רגיש שנמצא בו מזון וכלים המשמשים לאוכל, חייבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים ולבצע הדברה במטבח באופן מקצועי ואחראי, במיוחד כאשר מבצעים ריסוס למטבח ובעקבות […]