ריסוס


ריסוס לבית נגד מזיקים


ריסוס ירוק נגד חרקיםריסוס הדברה ירוקה נגד חרקים  ריסוס לבית בצורה אחראית

ריסוס לבית פרטי או לדירה, שיש בהם ילדים קטנים, מחייבים זהירות יתרה תוך כדי הבנה שילד קטן יכול להגיע לכל מיני מקומות שלכאורה נדמה שאין לנו מה לחפש בהם. ילד קטן יכול לשים בתוך הפה כל מיני דברים שלא אמורים להיכנס לפה, לכן חשוב מאוד להקפיד שאף אחד מהדברים הללו לא יבוא במגע עם חומרי הריסוס בעת ביצוע הדברה לבית. בכל מקרה - ריסוס לבית בתוך השטח הפנימי, חייב להיעשות על ידי תרכובת חומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, שאינו מהווה סיכון של ממש במקרה של מגע וחשיפה ישירה. ריסוס לבית פרטי צריך להיעשות באופן מקיף שמכסה את כל מקומות המסתור בהם מזיקים עלולים להתחבא, או שדרכם הם עלולים להיכנס אל תוך הבית.

מדביר מקצועי יבחן את השטח של גג הרעפים, את כל הפינות הנסתרות בחצר של הבית, את הנקודות האסטרטגיות הנכונות לריסוס במטבח, את השטח ההיקפי במעטפת של הבית, וכן את כל המקומות שמאפיינים בית פרטי ועלולים להוות מקור להיווצרות מזיקים. ריסוס לדירה או ריסוס לבניין מגורים מחייב התייחסות לפתחי הביוב של הבניין, לחדר המדרגות וחדר הזבל המשותף לדיירי הבניין, ריסוס למעלית, פתחי האינסטלציה של מערכת הביוב המרכזית, וכן את כל הנקודות האסטרטגיות לקינון מזיקים בדירה או בניין מגורים משותף.ריסוס נגד חרקים בבית המלצות  יתרונות הדברה לבית בריסוס

היתרון הבולט ביותר בביצוע הדברה לבית על ידי ריסוס, הוא היכולת של חומרי ההדברה להגיע אל כל הפינות הנסתרות והחריצים של הבית, בהם לרוב הנגיעות של המזיקים היא הגדולה ביותר. חרקים ומזיקים נוספים רוצים בסך הכל לשרוד, לכן הסביבה האידאלית עבורם תהיה כזו שמאפשרת להם מקום מסתור מוגן, מקורות מזון זמינים, ותנאי מזג אוויר שמאפשרים להם לקנן ולהתרבות. ברגע שאנחנו מבחינים בנגיעות של חרקים בבית, זה אומר שכמות המזיקים כבר גדולה ומה שאנחנו רואים ומהווה עבורנו מטרד הוא רק ההתפשטות שלהם אל תוך מרחבי המחיה שלנו. לרוב חרקים יסתתרו בתוך סדקים בקירות הבית, במשקופים או בחללים פתוחים של רהיטים או מכשירי חשמל.

ישנם חרקים שמגיעים אל הבית אך ורק כדי לגנוב מזון ומיד הם עושים את דרכם אל מחוץ לבית, לרוב יהיו אלו נמלים שמתחזקות קן, או חרקים דומים שצריכים תנאי שטח של גינה חיצונית על מנת להתרבות. על ידי ריסוס לבית נוכל לפזר את חומרי ההדברה באופן יעיל וממוקד, כזה שיחסום את דרכי הגישה אל תוך הבית ומחוצה לו, ויהפוך את אותם מוקדים נגועים לרעילים עבור החרקים בבית. ריסוס זו רק שיטת הטמעת חומרי ההדברה. ניתן לבצע ריסוס לבית עם תרכובות שונות של חומרי הדברה, ולכל אחת מהן ריכוזי רעלים שונים ויעילות שונה נגד מזיקים מסוגים שונים.

חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את סוג הריסוס למקום בו הוא מתבצע, לדוגמה : בתוך חריצים של פרקט עץ בגינה אפשר לרסס חומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים גבוה, כך כל החלל שמתחת לרצפת העץ יהפוך בלתי נגיש לקינון של חרקים ומזיקים. אך בתוך הבית עצמו חברות הדברה חייבות להפעיל שיקול דעת נכון ומקצועי, ולבצע ריסוס לבית בצורה אחראית, תוך כדי התחשבות באופי הבית ובני האדם או חיות המחמד שגרות בו.סוגי ריסוס לבית פרטי  זמן שהייה מחוץ לבית אחרי ריסוס

בעבר זמן השהייה מחוץ לבית לאחר ביצוע ריסוס הדברה היה ארוך ומייגע. כיום כמעט כל חברת הדברה מקצועית משתמשת בחומרי הדברה ירוקה, לכן זמן השהייה מחוץ לבית קצר הרבה יותר וברוב המקרים הוא יעמוד על כשעה. חברות הדברה שמשתמשות בחומרי ריסוס איכותיים, שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, מאפשרים זמן שהות קצר מחוץ לבית אחרי ריסוס, אך בכל מקרה מומלץ לפתוח חלונות ולאוורר את המתחם ברגע שמגיעים לבית שעבר הדברה בריסוס.

שימו לב - חרקים שנחשפו לריסוס יתחילו מיד לנוס על נפשם וינסו לברוח מהאזור, בדרכם החוצה הם עלולים לעבור על שאריות מזון חשופות או על כלי מטבח שמשמשים לצורך הגשת מזון ואכילה. לפני ביצוע ריסוס לבית כדאי מאוד לסגור את כל קופסאות המזון ולהסתיר את כלי המטבח.


 
 


ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח


ריסוס הדברה לבית


ריסוס לבית נגד פשפשים וחרקים


סוגים של ריסוס לבית

ריסוס נגד מזיקים וחרקיםניתן לבצע כמה סוגים של ריסוס לבית, כאשר חברת הדברה מקצועית, שמחזיקה מדבירים מיומנים, תדע לשלב כמה שיטות הדברה לבית על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות ויעילות נגד מזיקים. מדביר מקצועי ידע להתאים את סוג הריסוס לאזור הנגוע ולסוג המזיקים, כאשר כיום כמעט כל חברת הדברה מומלצת משתמשת בחומרי הדברה בטוחים של ריסוס ירוק. סוג הריסוס נקבע על פי התרכובת שאותה מרססים, לכן למראית עין של אדם פרטי הריסוס יכול להיראות בדיוק אותו הדבר אך למעשה יהיה מדובר בסוגי ריסוס בעלי אפקט שונה. אם הזמנתם חברת הדברה שמעסיקה רק צוות מדבירים בעלי ניסיון וידע מקצועי, סביר להניח שהמדביר ישלב בעת הריסוס כמה שיטות הדברה שונות וכך יביא להדברת מזיקים באופן יעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן רב!


     -                  ריסוס לחצר                  -     

ריסוס לחצר

ריסוס לחצר יכול להיעשות על ידי חומר ריסוס אורגני או על ידי חומר ריסוס ביולוגי, שמכיל פטריות וחיידקים שישפיעו על המאזן האקולוגי של המתחם ויביאו לתוצאות הדברת חרקים בגינה באופן יעיל. ריסוס מסוג זה לא יראה השפעה מידית על האזור המודבר, אך לאחר שהמזיקים יבחינו בשינוי שנעשה במתחם הם יעזבו ותוכלו ליהנות מגינה נקייה ממזיקים.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס לחצר     -                  ריסוס בית חדש                  -     

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש לפני איכלוס יכול לאפשר למדביר מרחב פעולה גדול יותר, בהנחה שהבית ריק מרהיטים ותכולה, אז חברות הדברה יוכלו להשתמש בחומרי הדברה רעילים יותר ולהטמיע אותם בתוך המקומות המוסתרים, שברוב המקרים הנגישות אליהם קשה מאוד בעת ביצוע ריסוס לבית מאוכלס.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס בית חדש

     -                  ריסוס למטבח                  -     

ריסוס למטבח

ריסוס למטבח מחייב שימוש בחומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, כך שגם במידה וישנה חשיפה ישירה של בני אדם לחומרי הריסוס לא תהיה בזה סכנה של הרעלה. בעוד שריסוס פתחי ביוב יכול להיעשות על ידי חומרי הדברה חזקים, כך פתחי הביוב, שלרוב מהווים את המקור העיקרי להופעת מזיקים, יישמרו נקיים ובלתי נגישים עבור מזיקים.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס למטבח


     -                  ריסוס משולב                  -     

ריסוס משולב

מדבירים מקצועיים יידעו לשלב בין כמה סוגים של ריסוס, ואולי גם שיטות הדברה נוספות שאינן כוללות ריסוס, על מנת להביא לתוצאות הדברה יעילות ועדיין לשמור על המתחם נקי ובטוח לבני אדם או בעלי חיים. מדביר מומלץ נמדד בכמות הידע המקצועי שהוא רכש ובניסיון שלו בעבודת הדברה בשטח.

למידע נוסף, לחצו - ריסוס משולב


חברת הדברה מומלצת

חברת הדברה מומלצת תעניק לכם אחריות לאפקטיביות של העבודה שהיא מבצעת. אנשים רבים שמזמינים שירותי הדברה לבית, מתקשים לקבל החזר כספי או ביצוע הדברה חוזרת לאחר קבלת שירות לא מקצועי ויעיל מספיק. חברת הדברה מומלצת ומקצועית לא תפחד להבטיח לכם התחייבות לביצוע חוזר של הדברת מזיקים במתחם, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה. 

אם בעת הזמנת העבודה לא ידעתם לדרוש אחריות מסוג זה, חברות הדברה ינסו לדרוש תשלום נוסף עבור שליחת מדביר למקום שוב פעם. חברת הדברה מקצועית תחזיק רק צוות מדבירים שעובר הכשרות מקצועיות באופן סדיר ושוטף, לכן לא תהיה לה בעיה להתחייב לתוצאות. יחד עם זאת, משך זמן האחריות יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיקים והאזור הנגוע, וישנם מזיקים (פרעושים ופשפשים, חולדות או עכברים) שההדברה שלהם היא טיפול נקודתי בנגיעות קיימת בלבד, ואין חברת הדברה שיכולה להתחייב שמזיקים נוספים מסוג זה לא יגיעו למתחם שוב פעם בעתיד.

הופעת המזיקים תלויה גם בעונת השנה, כאשר ברוב המקרים חרקים ומזיקים נפוצים שמצריכים הזמנת שירותי הדברת מזיקים לבית, יופיעו ממש בתחילת עונת הקיץ. חשוב להבין שטיפול הדברת מזיקים הוא דבר שנדרש לבצע באזורים מסוימים באופן קבוע אחת לשנה, אך את כל המידע המקצועי הנ"ל כדאי לקבל מפיו של מדביר מוסמך שבדק את המתחם ויכול לספק מידע בהתאמה מלאה לתנאי השטח הספציפי.


מחיר ריסוס מזיקים לדירה


ריסוס לבית נגד מזיקיםריסוס לבית בצורה אחראית

ריסוס לבית פרטי או לדירה, שיש בהם ילדים קטנים, מחייבים זהירות יתרה תוך כדי הבנה שילד קטן יכול להגיע לכל מיני מקומות שלכאורה נדמה שאין לנו מה לחפש בהם. ילד קטן יכול לשים בתוך הפה כל מיני דברים שלא אמורים להיכנס לפה, לכן חשוב מאוד להקפיד שאף אחד מהדברים הללו לא יבוא במגע עם חומרי הריסוס בעת ביצוע הדברה לבית. בכל מקרה - ריסוס לבית בתוך השטח הפנימי, חייב להיעשות על ידי תרכובת חומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, שאינו מהווה סיכון של ממש במקרה של מגע וחשיפה ישירה. ריסוס לבית פרטי צריך להיעשות באופן מקיף שמכסה את כל מקומות המסתור בהם מזיקים עלולים להתחבא, או שדרכם הם עלולים להיכנס אל תוך הבית. ריסוס ירוק נגד חרקיםמדביר מקצועי יבחן את השטח של גג הרעפים, את כל הפינות הנסתרות בחצר של הבית, את הנקודות האסטרטגיות הנכונות לריסוס במטבח, את השטח ההיקפי במעטפת של הבית, וכן את כל המקומות שמאפיינים בית פרטי ועלולים להוות מקור להיווצרות מזיקים. ריסוס לדירה או ריסוס לבניין מגורים מחייב התייחסות לפתחי הביוב של הבניין, לחדר המדרגות וחדר הזבל המשותף לדיירי הבניין, ריסוס למעלית, פתחי האינסטלציה של מערכת הביוב המרכזית, וכן את כל הנקודות האסטרטגיות לקינון מזיקים בדירה או בניין מגורים משותף.


דקל מסביר - איך עושים ריסוס ירוק נגד חרקים במטבח?ריסוס הדברה ירוקה נגד חרקים


ריסוס נגד חרקים בבית המלצות
ריסוס לבית נגד פשפשים וחרקים

יתרונות הדברה לבית בריסוס

ריסוס הדברה לביתהיתרון הבולט ביותר בביצוע הדברה לבית על ידי ריסוס, הוא היכולת של חומרי ההדברה להגיע אל כל הפינות הנסתרות והחריצים של הבית, בהם לרוב הנגיעות של המזיקים היא הגדולה ביותר. חרקים ומזיקים נוספים רוצים בסך הכל לשרוד, לכן הסביבה האידאלית עבורם תהיה כזו שמאפשרת להם מקום מסתור מוגן, מקורות מזון זמינים, ותנאי מזג אוויר שמאפשרים להם לקנן ולהתרבות. ברגע שאנחנו מבחינים בנגיעות של חרקים בבית, זה אומר שכמות המזיקים כבר גדולה ומה שאנחנו רואים ומהווה עבורנו מטרד הוא רק ההתפשטות שלהם אל תוך מרחבי המחיה שלנו. לרוב חרקים יסתתרו בתוך סדקים בקירות הבית, במשקופים או בחללים פתוחים של רהיטים או מכשירי חשמל.

ישנם חרקים שמגיעים אל הבית אך ורק כדי לגנוב מזון ומיד הם עושים את דרכם אל מחוץ לבית, לרוב יהיו אלו נמלים שמתחזקות קן, או חרקים דומים שצריכים תנאי שטח של גינה חיצונית על מנת להתרבות. על ידי ריסוס לבית נוכל לפזר את חומרי ההדברה באופן יעיל וממוקד, כזה שיחסום את דרכי הגישה אל תוך הבית ומחוצה לו, ויהפוך את אותם מוקדים נגועים לרעילים עבור החרקים בבית. ריסוס זו רק שיטת הטמעת חומרי ההדברה. ניתן לבצע ריסוס לבית עם תרכובות שונות של חומרי הדברה, ולכל אחת מהן ריכוזי רעלים שונים ויעילות שונה נגד מזיקים מסוגים שונים.

חברת הדברה מקצועית תדע להתאים את סוג הריסוס למקום בו הוא מתבצע, לדוגמה : בתוך חריצים של פרקט עץ בגינה אפשר לרסס חומרי הדברה בעלי ריכוז רעלים גבוה, כך כל החלל שמתחת לרצפת העץ יהפוך בלתי נגיש לקינון של חרקים ומזיקים. אך בתוך הבית עצמו חברות הדברה חייבות להפעיל שיקול דעת נכון ומקצועי, ולבצע ריסוס לבית בצורה אחראית, תוך כדי התחשבות באופי הבית ובני האדם או חיות המחמד שגרות בו.

סוגי ריסוס לבית פרטי

זמן שהייה מחוץ לבית אחרי ריסוס

ריסוס נגד מזיקים וחרקיםבעבר זמן השהייה מחוץ לבית לאחר ביצוע ריסוס הדברה היה ארוך ומייגע. כיום כמעט כל חברת הדברה מקצועית משתמשת בחומרי הדברה ירוקה, לכן זמן השהייה מחוץ לבית קצר הרבה יותר וברוב המקרים הוא יעמוד על כשעה. חברות הדברה שמשתמשות בחומרי ריסוס איכותיים, שמאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה, מאפשרים זמן שהות קצר מחוץ לבית אחרי ריסוס, אך בכל מקרה מומלץ לפתוח חלונות ולאוורר את המתחם ברגע שמגיעים לבית שעבר הדברה בריסוס.

שימו לב - חרקים שנחשפו לריסוס יתחילו מיד לנוס על נפשם וינסו לברוח מהאזור, בדרכם החוצה הם עלולים לעבור על שאריות מזון חשופות או על כלי מטבח שמשמשים לצורך הגשת מזון ואכילה. לפני ביצוע ריסוס לבית כדאי מאוד לסגור את כל קופסאות המזון ולהסתיר את כלי המטבח.סוגים של ריסוס לבית

ניתן לבצע כמה סוגים של ריסוס לבית, כאשר חברת הדברה מקצועית, שמחזיקה מדבירים מיומנים, תדע לשלב כמה שיטות הדברה לבית על מנת להגיע לתוצאות מקסימליות ויעילות נגד מזיקים. מדביר מקצועי ידע להתאים את סוג הריסוס לאזור הנגוע ולסוג המזיקים, כאשר כיום כמעט כל חברת הדברה מומלצת משתמשת בחומרי הדברה בטוחים של ריסוס ירוק. סוג הריסוס נקבע על פי התרכובת שאותה מרססים, לכן למראית עין של אדם פרטי הריסוס יכול להיראות בדיוק אותו הדבר אך למעשה יהיה מדובר בסוגי ריסוס בעלי אפקט שונה. אם הזמנתם חברת הדברה שמעסיקה רק צוות מדבירים בעלי ניסיון וידע מקצועי, סביר להניח שהמדביר ישלב בעת הריסוס כמה שיטות הדברה שונות וכך יביא להדברת מזיקים באופן יעיל שיחזיק מעמד לאורך זמן רב!

סוגים של ריסוס לבית
ריסוס לחצר

- ריסוס לחצר -

ריסוס לחצר יכול להיעשות על ידי חומר ריסוס אורגני או על ידי חומר ריסוס ביולוגי, שמכיל פטריות וחיידקים שישפיעו על המאזן האקולוגי של המתחם ויביאו לתוצאות הדברת חרקים בגינה באופן יעיל. ריסוס מסוג זה לא יראה השפעה מידית על האזור המודבר, אך לאחר שהמזיקים יבחינו בשינוי שנעשה במתחם הם יעזבו ותוכלו ליהנות מגינה נקייה ממזיקים.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס לחצר
 

ריסוס למטבח

- ריסוס למטבח -

ריסוס למטבח מחייב שימוש בחומרי הדברה ירוקה בעלי ריכוז רעלים נמוך מאוד, כך שגם במידה וישנה חשיפה ישירה של בני אדם לחומרי הריסוס לא תהיה בזה סכנה של הרעלה. בעוד שריסוס פתחי ביוב יכול להיעשות על ידי חומרי הדברה חזקים, כך פתחי הביוב, שלרוב מהווים את המקור העיקרי להופעת מזיקים, יישמרו נקיים ובלתי נגישים עבור מזיקים.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס למטבח
 להתייעצות וקבלת מחירריסוס בית חדש

- ריסוס בית חדש -

ריסוס בית חדש לפני איכלוס יכול לאפשר למדביר מרחב פעולה גדול יותר, בהנחה שהבית ריק מרהיטים ותכולה, אז חברות הדברה יוכלו להשתמש בחומרי הדברה רעילים יותר ולהטמיע אותם בתוך המקומות המוסתרים, שברוב המקרים הנגישות אליהם קשה מאוד בעת ביצוע ריסוס לבית מאוכלס.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס בית חדש
 

ריסוס משולב

- ריסוס משולב -

מדבירים מקצועיים יידעו לשלב בין כמה סוגים של ריסוס, ואולי גם שיטות הדברה נוספות שאינן כוללות ריסוס, על מנת להביא לתוצאות הדברה יעילות ועדיין לשמור על המתחם נקי ובטוח לבני אדם או בעלי חיים. מדביר מומלץ נמדד בכמות הידע המקצועי שהוא רכש ובניסיון שלו בעבודת הדברה בשטח.
 
למידע נוסף, לחצו - ריסוס משולב
 

חברת הדברה מומלצת

חברת הדברה מומלצת תעניק לכם אחריות לאפקטיביות של העבודה שהיא מבצעת. אנשים רבים שמזמינים שירותי הדברה לבית, מתקשים לקבל החזר כספי או ביצוע הדברה חוזרת לאחר קבלת שירות לא מקצועי ויעיל מספיק. חברת הדברה מומלצת ומקצועית לא תפחד להבטיח לכם התחייבות לביצוע חוזר של הדברת מזיקים במתחם, במידה והבעיה לא נפתרה במלואה. 

אם בעת הזמנת העבודה לא ידעתם לדרוש אחריות מסוג זה, חברות הדברה ינסו לדרוש תשלום נוסף עבור שליחת מדביר למקום שוב פעם. חברת הדברה מקצועית תחזיק רק צוות מדבירים שעובר הכשרות מקצועיות באופן סדיר ושוטף, לכן לא תהיה לה בעיה להתחייב לתוצאות. יחד עם זאת, משך זמן האחריות יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיקים והאזור הנגוע, וישנם מזיקים (פרעושים ופשפשים, חולדות או עכברים) שההדברה שלהם היא טיפול נקודתי בנגיעות קיימת בלבד, ואין חברת הדברה שיכולה להתחייב שמזיקים נוספים מסוג זה לא יגיעו למתחם שוב פעם בעתיד.

הופעת המזיקים תלויה גם בעונת השנה, כאשר ברוב המקרים חרקים ומזיקים נפוצים שמצריכים הזמנת שירותי הדברת מזיקים לבית, יופיעו ממש בתחילת עונת הקיץ. חשוב להבין שטיפול הדברת מזיקים הוא דבר שנדרש לבצע באזורים מסוימים באופן קבוע אחת לשנה, אך את כל המידע המקצועי הנ"ל כדאי לקבל מפיו של מדביר מוסמך שבדק את המתחם ויכול לספק מידע בהתאמה מלאה לתנאי השטח הספציפי.

מחיר ריסוס מזיקים לדירהדקל מסביר - איך עושים ריסוס ירוק נגד חרקים במטבח?
המלצות על שיטות ריסוס להדברה
ריסוס נגד קן צרעות על ידי אבקה ירוקה

המלצות על שיטות ריסוס להדברה

ריסוס נגד קן צרעות על ידי אבקה ירוקההמלצות ומידע נוסף
הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית ? חברות הדברה רבות ישתמשו בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח ללקוח דרך ירוקה להדברה בטוחה שאינה מבוססת על חומרי הדברה רעילים, בפועל יכול להיות שמה שהם יקבלו הוא לאו דווקא הדברה אקולוגית כפי שהיא אמורה להיות בהגדרתה המקצועית. הדברה אקולוגית היא דרך טבעית לגמרי להרחיק סוגי חרקים ומזיקים מאזור בו […]
הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

מה זה אומר הדברה ביולוגית ? הדברה ביולוגית מבוססת על שימוש טבעי של בעלי חיים בתוך אזור מסוים, כאשר בעל חיים אחד מהווה טורף עבור בעל חיים אחר וכך מאזן הכוחות בניהם מופר וניתן לעודד קינון של סוג אחד ומיגור מוחלט של סוג אחר. הדרך היעילה ביותר לביצוע הדברה ביולוגית בכל בית פרטי או דירה […]
הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית ? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים, בהתאם לסוג המכשיר האלקטרוני ולאופן שבו הוא פועל על אותו מזיק. רוב מכשירי ההדברה האלקטרוניים מבוססים על טכניקה של השמעת תדרי קול שאינם מפריעים לטווח השמיעה האנושי, אך בהחלט מפריעים ובלתי נסבלים עבור בעלי […]
מחיר הדברה

מחיר הדברה

מחיר הדברה נגד חרקים על ידי ג'ל טבעי מחיר הדברה לדירת 2 חדרים: בין 260 ₪ ל – 300 ₪ מחיר הדברה לדירת 3 חדרים: בין 280 ₪ ל – 340 ₪ מחיר הדברה לדירת 4 חדרים: בין 320 ₪ ל – 360 ₪ שימו לב – הדברת חרקים ירוקה עם ג'ל הדברה טבעי יכולה להשתנות בהתאם לרמת הנגיעות במתחם. […]

 

מחירי ריסוס נגד מזיקים

מחיר ריסוס לבית - הדברת חרקים בריסוס

 

 

מחיר ריסוס נגד ג'וקים או נמלים

 • מחיר ריסוס לדירת 2 חדרים: בין 190 ₪ ל – 230 ₪
 • מחיר ריסוס לדירת 3 חדרים: בין 220 ₪ ל – 250 ₪
 • מחיר ריסוס לדירת 4 חדרים: בין 240 ₪ ל – 260 ₪
 • מחיר ריסוס לדירת 5 חדרים: בין 260 ₪ ל – 290 ₪
 • מחיר ריסוס ג'וקים ונמלים לבית פרטי: בין 300 ₪ ל – 700 ₪ (בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס נגד חרקים בבית

 • ריסוס לדירה עם 2 חדרים: בין 210 ₪ ל – 250 ₪
 • ריסוס לדירה עם 3 חדרים: בין 240 ₪ ל – 290 ₪
 • ריסוס לדירה עם 4 חדרים: בין 250 ₪ ל – 300 ₪
 • ריסוס לדירה עם 5 חדרים: בין 280 ₪ ל – 310 ₪
 • מחיר ריסוס חרקים לבית פרטי: בין 300 ₪ ל – 700 ₪ (בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס לבניין דירות משותף

 • מחיר ריסוס לבניין 3 קומות: בין 280 ₪ ל – 320 ₪
 • מחיר ריסוס לבניין 4 קומות: בין 320 ₪ ל – 350 ₪
 • מחיר ריסוס לבניין 5 קומות: בין 360 ₪ ל – 400 ₪
 • מחיר ריסוס לבניין 6 קומות ומעלה: בין 450 ₪ ל – 550 ₪

 

הערה - ריסוס נגד מזיקים לבניין דירות משותף יעניק לכל דירה בבניין את האפשרות לקבל הדברת מזיקים בדירה עצמה בהנחה של 20%. ריסוס מזיקים לוועד בית של בניין כולל ריסוס חדר מדרגות, ריסוס הלובי וכל אזור הכניסה לבניין, ריסוס נגד מזיקים במחסנים ומקלטים, ריסוס נקודות הביוב, ריסוס חדרי זבל של הבניין, ארונות חשמל, וריסוס בכל המעטפת החיצונית בחצר של הבניין.

 

למחירון ריסוס הדברה מלא - לחצו

 

מחירי ריסוס נגד מזיקים

מחיר ריסוס לבית - הדברת חרקים בריסוס

מחיר ריסוס נגד ג'וקים או נמלים

מחיר ריסוס לדירת 2 חדרים: בין 190 ₪ ל – 230 ₪

מחיר ריסוס לדירת 3 חדרים: בין 220 ₪ ל – 250 ₪

מחיר ריסוס לדירת 4 חדרים: בין 240 ₪ ל – 260 ₪

מחיר ריסוס לדירת 5 חדרים: בין 260 ₪ ל – 290 ₪

מחיר ריסוס ג'וקים ונמלים לבית פרטי: בין 300 ₪ ל – 700 ₪ (בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס נגד חרקים בבית

ריסוס לדירה עם 2 חדרים: בין 210 ₪ ל – 250 ₪

ריסוס לדירה עם 3 חדרים: בין 240 ₪ ל – 290 ₪

ריסוס לדירה עם 4 חדרים: בין 250 ₪ ל – 300 ₪

ריסוס לדירה עם 5 חדרים: בין 280 ₪ ל – 310 ₪

מחיר ריסוס חרקים לבית פרטי: בין 300 ₪ ל – 700 ₪
(בהתאם לגודל הבית)

 

מחיר ריסוס לבניין דירות משותף

מחיר ריסוס לבניין 3 קומות: בין 280 ₪ ל – 320 ₪

מחיר ריסוס לבניין 4 קומות: בין 320 ₪ ל – 350 ₪

מחיר ריסוס לבניין 5 קומות: בין 360 ₪ ל – 400 ₪

מחיר ריסוס לבניין 6 קומות ומעלה: בין 450 ל – 550 ₪

 

הערה - ריסוס נגד מזיקים לבניין דירות משותף יעניק לכל דירה בבניין את האפשרות לקבל הדברת מזיקים בדירה עצמה בהנחה של 20%. ריסוס מזיקים לוועד בית של בניין כולל ריסוס חדר מדרגות, ריסוס הלובי וכל אזור הכניסה לבניין, ריסוס נגד מזיקים במחסנים ומקלטים, ריסוס נקודות הביוב, ריסוס חדרי זבל של הבניין, ארונות חשמל, וריסוס בכל המעטפת החיצונית בחצר של הבניין.

 

למחירון ריסוס הדברה מלא - לחצו

 


חברת דקל הדברות - ריסוס מזיקים

חברת דקל הדברות מעניקה שירותי ריסוס והדברת מזיקים לבתים פרטיים או דירות מגורים בבניין משותף, בכל אזור השרון והמרכז. כבר למעלה מ – 12 שנים שצוות המדבירים של דקל הדברות מעניק שירותי הדברה לעסקים ומשרדים, כמו גם ללקוחות במגזר הפרטי, תוך כדי שימוש אחראי ומקצועי בחומרי הדברה ירוקים ובטוחים לסביבה. ריסוס ירוק להדברה

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם הדברה לבית או לעסק באמצעות ריסוס נגד חרקים ומזיקים - עם 100% אחריות והתחייבות לתוצאות!

מוזמנים לחייג בטלפון - 050-8686246, או לפנות במייל דרך תיבת ה - צור קשר.

נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע ריסוס מזיקים בזמן שהכי נוח לכם.


מחיר ריסוס לבית - הדברת חרקים בריסוס

חברת דקל הדברות - ריסוס מזיקים

חברת דקל הדברות מעניקה שירותי ריסוס והדברת מזיקים לבתים פרטיים או דירות מגורים בבניין משותף, בכל אזור השרון והמרכז.

כבר למעלה מ - 12 שנים שצוות המדבירים של דקל הדברות מעניק שירותי הדברה לעסקים ומשרדים, כמו גם ללקוחות במגזר הפרטי, תוך כדי שימוש אחראי ומקצועי בחומרי הדברה ירוקים ובטוחים לסביבה.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם הדברה לבית או לעסק באמצעות ריסוס נגד חרקים ומזיקים עם 100% אחריות והתחייבות לתוצאות!

מוזמנים לחייג בטלפון - 050-8686246

או לפנות במייל דרך תיבת ה - צור קשר

נשמח להעניק לכם ייעוץ חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע ריסוס מזיקים בזמן שהכי נוח לכם.