איך עושים הדברת צרצרים ?

המטרד העיקרי שנגרם לבעלי בתים עקב הימצאותם של צרצרים במתחם הוא הרעש הצורם של צרצור הצרצרים בשעות הלילה. הדברת צרצרים לא נעשית בגלל שהצרצרים חרק מסוכן - הם לא מכרסמים או גורמים לאיזה נזק ברכוש, הם גם לא מעבירים מחלות ומביאים לסכנה בהתפשטות של חיידקים וכדומה. במידה ויש לכם צרצרים בבית או בסביבה הקרובה לבית, במשך השעות של הלילה תשמעו קול צורם ומעצבן של צרצור בלתי פוסק, כזה שידיר שינה מעיניכם ויגרום לשעות הלילה להיות קשות וארוכות. את הצרצור המעצבן תשמעו בעיקר בימי הקיץ והאביב, אז הזכרים יוצאים בקול קריאה לנקבות שיבואו להזדווג, זה הצרצור המעצבן שמטריד ומביא אנשים רבים לחפש חברת הדברה מקצועית שתבצע הדברת צרצרים ותביא להרחקם.

חייו של צרצר

משך אורח חייהם של צרצרים הוא קצר יחסית, כשלושה חודשים בלבד. דבר זה הופך את קריאת הזכרים להזדווגות לקריטי ולשלב מכריע ביכולת של הצרצרים לשרוד ולהתקיים במקום. ברוב המקרים לא יהיה מדובר בצרצר אחד שמטריד אלא בכמות גדולה מאוד של צרצרים שקוראים לנקבות לבוא להזדווג איתם. שמיעת קולות הצרצרים יחד יכול להפוך לדבר בלתי נסבל עבור כל בית פרטי שנמצא בקרבת מקום.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10
סוגי צרצרים נפוציםישנם סוגי צרצרים רבים אך בישראל נוכל למצוא רק שלושה סוגי צרצרים בלבד - צרצר השדה, צרצר הבית, וצרצר הגמל. צרצרים צריכים סביבה לחה ורטובה על מנת שיוכלו להתקיים, לכן ברוב המקרים של תלונות ובקשות לשירותי הדברת צרצרים, יהיה מדובר באזורים שקרובים למקורות מים טבעיים כגון נחל או נהר, בריכת שחייה ציבורית או שדה חקלאי, שמטבע הדברים מקומות אלו מייצרים זמינות של שלוליות מים בהם הצרצרים יכולים להתרבות ולקנן בצורה טובה.

הרחקת צרצרים מאזור הבית

בשונה מצרצר הבית וצרצר השדה, צרצר הגמל לא משמיע קולות צרצור על מנת להזמין את הנקבות להזדווג. ברוב המקרים של הזמנת שירותי הדברת צרצרים בבית יהיה מדובר דווקא בצרצר השדה או בצרצר הבית. מדביר מקצועי המתמחה בביצוע יעיל של הדברת צרצרים ידע לזהות את סוג הצרצר שמקנן במתחם וכך להתאים טיפול הדברת צרצרים נכון שיביא למיגור מוחלט של צרצרים והפסקת קולות הצרצור הצורמים שהם משמיעים.

ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח
תנאי הסביבה שנדרשים לצרצר

כל סוגי הצרצרים ניזונים ממגוון רחב של מקורות מזון, החל משאריות של חומרים אורגניים המצויים במתחם כפסולת ועד לצמחים וחרקים קטנים שחיים באזור. לצרצרים יש יכולת תנועה מעולה, הם מסוגלים ללכת או לקפוץ, ויש להם גם יכולת תעופה שמאפשרת להם לעבור ממקום למקום בצורה מהירה וקלה, כך הם מוצאים מזון ומקומות קינון להתרבות והתפשטות בסביבה. במהלך שעות היום לא נוכל להבחין בהימצאותם של צרצרים, זאת מאחר ובמהלך שעות היום הם מסתתרים בתוך מחילות שהם יוצרים מתחת לעצים, צמחים או התאספות של עלים שנשרו.

ברגע שהשמש מתחילה לשקוע הצרצרים יוצאים מהמחילות ומתחילים בפעילות קדחתנית של חיפוש מזון וקריאת הזכרים להזדווגות עם הנקבות.

איך עושים ריסוס לבית ולגינה?
ריסוס נגד חרקים באזור הגינה של הבית

אזורי קינון של צרצרים


צרצרים נמצאים באזורים שונים ורבים במרחבי הארץ אך לרוב תלונות של אנשים פרטיים בדרישה לביצוע הדברת צרצרים בבית תהיה במהלך עונת הקיץ או האביב. בעונה זו מזג האוויר מאפשר לצרצרים את התנאים הטובים ביותר לקינון והתרבות, אז הם גם יהיו בפעילות אינטנסיבית מוגברת ויתפשטו לאזורים רבים שנמצאים בקרבת מקום למקורות הקינון הטבעיים שלהם. כאשר הצרצרים נמצאים בתקופת השיא שלהם, ההתפשטות המוגברת באזורי הסביבה הטבעית שלהם תביא אותם לקפץ ולהתעופף עד לאזורי שכונות המגורים של בתים פרטיים. מהר מאוד הם יהפכו למטרד עבור בני האדם ואלו יחפשו פתרון של הדברת צרצרים מקצועית אצל חברות הדברה המתמחות בביצוע הדברת חרקים מסוג זה.

קולות הצרצרים בלילה

מספיק צרצר אחד בבית כדי ששעות הלילה יהפכו לסיוט מתמשך, אך אם יש צרצר בבית זה אומר שיש עוד הרבה צרצרים בסביבה שמחוץ לבית ויכולים להגיע צרצרים נוספים לבית בהמשך. מדביר צרצרים מקצועי ידע למצוא את הצרצר, דבר שיהיה קשה מאוד לביצוע על ידי אנשים פרטיים שאינם מתמחים בהבנת אורח חייו של הצרצר. לכן, כאשר אתם סובלים מהימצאותם של צרצרים בבית כדאי מאוד לפנות למדביר מקצועי שימצא את הצרצר ועל הדרך יבצע טיפול של הדברת צרצרים בכל האזור הקרוב. כך תוכלו למנוע את הגעתם של צרצרים נוספים לבית בהמשך, דבר שיוביל למצב של הרחקת צרצרים מאזור הבית באופן יעיל ויחזיק מעמד לאורך זמן רב.


הדברה מקצועית נגד צרצרים


הדברת צרצרים מקצועית יכולה להתבצע בכמה דרכים, החל מהנחת מלכודת צרצרים שפועלת על ידי משיכת הצרצרים אל הלחות שבמלכודת, ברגע שהצרצר יגיע המשטח הדביק ילכוד אותו והוא לא יוכל להשתחרר. צרצרים רגישים לתנאי קור קיצוניים, דבר זה גורם להם לברוח אל תוך הבתים כדי למצוא מסתור והגנה מהקור. המקום המועדף עליהם זה המטבח ואזורים לחים בגינה. ניתן לבצע הדברת צרצרים בבית גם באמצעות ריסוס חומרי הדברה ירוקה נגד צרצרים במתחם הנגוע. הצרצרים הקיימים יברחו ויחפשו מקום אחר לקנן בו וצרצרים חדשים יעדיפו מלכתחילה להתרחק מהמקום. החומר יביא לפעולת הרחקת צרצרים יעילה ויגרום לשקט במשך שעות הלילה.מחיר הדברת צרצרים


  • מחיר הדברת צרצרים בבית : בין 250 - 400 ₪
  • לקבלת מחירון הדברה מלא - לחצו כאן

הדברת צרצרים מקצועית לביצוע הרחקת צרצרים מהביתדקל הדברות - הדברת צרצרים


חברת דקל הדברות מספקת שירותי הדברה נגד צרצרים ועוד סוגי מזיקים שונים כבר למעלה מ - 12 שנים. יש לנו צוות מדבירים מקצועי ומיומן שיודע לבצע הדברת מזיקים באופן יעיל שמביא לתוצאות הדברה שמחזיקות לאורך זמן. אנו מקפידים להשתמש בשיטות הדברה ירוקה וכך מאפשרים מיגור מלא של המזיקים ושמירה על סביבה נקייה ובטוחה לבני אדם ולחיות המחמד הביתיות. אנו מעניקים שירותי הדברת מזיקים לבתים פרטיים, הדברה לדירה בבניין מגורים, הדברה למשרדים או לעסקים, ריסוס חדרי זבל או חדרי מדרגות, ריסוס פתחי ביוב ומקורות קינון של מזיקים בחצר ובסביבה הקרובה. כמו כן, עוד מגוון שירותי הדברת חרקים, מכרסמים או כל סוף מזיקים נוסף.

צוות המדבירים שלנו מבצע הדברה מקצועית ואחראית, תוך כדי שימוש בחומרי הדברה ירוקה בטוחים לסביבה ועם שירות אחראי והדרכה מפורטת לכל לקוח על הנעשה במתחם המודבר. והכי חשוב - עם התחייבות ל - 100% תוצאות! אם טיפול ההדברה לא ימגר את כל המזיקים, נחזור שוב ונבצע הדברת מזיקים בחינם.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת
פרטים נוספים והצעת מחיר 

050-8686246

לפנייה דרך המייל, בכתובת 

dekel.pests@gmail.com


הדברת צרצרים בגינה או בביתטיפים ומידע נוסף
ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש

ריסוס בית חדש – הזדמנות פז! מתכננים מעבר דירה בקרוב? לפני כניסה לבית חדש יש המון סידורים ומטלות שצריך להספיק לבצע. מי שכבר התנסה בחוויה של מעבר דירה, יודע שאחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לא לשכוח בין רשימת המטלות זה ביצוע ריסוס בית חדש לפני איכלוס והעברת תכולת הרהיטים. כאשר מזמינים ריסוס לבית חדש נהנים […]
הדברת תיקנים

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הדרך היעילה ביותר לביצוע יעיל של הדברת תיקנים מתחילה בתחזוקה מונעת. שמירה על ניקיון הבית, הקפדה על אריזת מוצרי מזון בתוך קופסאות אטומות, ניקיון תדיר של מכשירי החשמל בבית ואיטום פתחי המעבר המשמשים תיקנים למציאת מזון, הם שיעזרו בביצוע הדברת תיקנים בבית. הזמנת שירותי הדברת תיקנים אמנם תאפשר לכם לחסל את הנגיעות הקיימת, […]
הרחקת יתושים

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות של הדברת יתושים לאורך זמן רב מרגע ביצוע פעולת ההדברה במקום. אזורים שנמצאים בקרבת מקום לשמורות טבע או נחלים, יחשפו להימצאות יתושים באופן תדיר יותר. מאחר והיתושים משתמשים במקורות המים כדי לקנן ולהתרבות, אך מקורות […]
מחיר הדברה

מחיר הדברה

מחיר הדברה נגד חרקים על ידי ג'ל טבעי מחיר הדברה לדירת 2 חדרים: בין 260 ₪ ל – 300 ₪ מחיר הדברה לדירת 3 חדרים: בין 280 ₪ ל – 340 ₪ מחיר הדברה לדירת 4 חדרים: בין 320 ₪ ל – 360 ₪ שימו לב – הדברת חרקים ירוקה עם ג'ל הדברה טבעי יכולה להשתנות בהתאם לרמת הנגיעות במתחם. […]