איך עושים הדברת פשפשים ?

קינון והתרבות של פשפשים בבית נעשה על ידי שימוש הפשפשים בריפודי המיטות והרהיטים, שם הם מקבלים את התנאים הטובים ביותר שמאפשרים להם גישה קלה למקורות מזון ומקום מסתור מוגן להטלת ביצים ובקיעתן, לכן הדברת פשפשים זו פעולה הכרחית בכל בית שמתגלה בו נגיעות של פשפשים. פשפשים הם חרקים בעלי כנפיים מנוונות ללא יכולת שימוש, הגוף של הפשפשים שטוח ועיקר כושר ההישרדות שלהם בנוי על היכולת לנוע במהירות ולברוח ממצבים מסוכנים שעלולים להביא למותם. פשפשים ניזונים מדם, אותו הם מוצצים ברוב המקרים מבני אדם. לאחר מציצת הדם הם זזים במהירות למקום אחר, כך הם נמנעים מפגיעה אפשרית שתיגרם מגירוד במקום העקיצה.

האם פשפשים מסוכנים לבני אדם?

הפשפש מלווה את בני האדם כבר שנים רבות. למעשה, פשפשים הם חרק שבמקור הגיע אל סביבת המחיה של האדם דרך עטלפים, עוד מהתקופה שהאדם חי במערה והיה חשוף למזיקים שעטלפים נשאו על גופם. בשונה ממה שרבים נוהגים לחשוב, פשפשים לא נטפלים לבעלי חיים והם חרקים שחייבים קרבה לבני אדם כדי לשרוד ולהתפשט. הימצאותם של פשפשים בבית לא מהווה סכנה תברואתית בהעברת מחלות, אך הימצאות פשפשים בבית בהחלט תהווה מטרד ותחושה של חוסר נוחות. שעות הפעילות של פשפשים זה במשך הלילה, אז הם יוכלו לצאת אל המרחב באופן בטוח ולאחר שיזהו בעל חיים באמצעות חום הגוף שהוא פולט - הם ימצצו ממנו דם וישאירו על גופו עקיצות מגרדות.


הדברת חרקים בבית - מתוך התכנית "עושות חשבון" בערוץ 10התפשטות פשפשים בביתהתפשטות של פשפשים בבית היא תוצאה ישירה של התרבות הפשפשים במתחם. הפשפש יטיל ביצים מיד לאחר שהוא עוקץ את האדם, ובכל הטלה הפשפש יטיל כמות גדולה של כמה מאות ביצים. הדם שהפשפש מוצץ מאפשר לו את היכולת להטיל ביצים, אך את הביצים הפשפשים יטילו במקום מסתור הרחק מבני האדם שהוא עקץ כדי להטיל את הביצים. לאחר בקיעת ביצי הפשפש, יצאו זחלים שצבעם כמעט שקוף, לכן קשה מאוד להבחין בהם, והזחלים יתחילו מיד באיתור חומרי מזון אורגניים שישמשו עבורם סביבת מחייה לגדילה והתפתחות, עד שיוכלו לעקוץ את האדם ובשימוש של הדם להטיל ביצים ולהמשיך את קצב ההתפשטות באזור.

למה דווקא בבית ?

מלכתחילה הפשפש יטיל את הביצים באזור שבו יהיה לזחל קל למצוא מקורות מזון - לרוב באזורי הסדקים של משקופי הדלתות, על שטיחים בבית, בתוך רהיטים או במזרן של המיטה בחדר השינה. התפשטות של פשפשים באזור הבית תהיה מהירה מאוד, וללא טיפול הדברה מתאים תהיו מוקפים בהמון פשפשים תוך זמן קצר מאוד. ברוב המפעמים נגיעות של פשפשים בבית תיגרם כתוצאה מחפץ נגוע ששימש את הפשפשים כדי להגיע אל המקום, ומאחר ותנאי המחיה שבית פרטי או דירת מגורים מספקים עבור קינון והתרבות של פשפשים הם תנאים אידאליים - תוך זמן קצר המקום יכיל המון פשפשים ותוכלו לזהות עקיצות צורבות באזורי הבטן והגב. ברגע שזיהיתם נגיעות של פשפשים במקום - חייבים להזמין הדברת פשפשים במהירות ולמגר את הנגיעות כבר בשלב ההתחלתי, לפני שהפשפשים הספיקו להתפשט ותיאלצו להתמודד עם מכת פשפשים בבית.


ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח

הדברת פשפש המיטה בקיטור
הדברה נגד פשפשים בבית

איך לזהות פשפשים בתוך הבית ?

כדי לוודא שאכן מדובר בפשפשים ולא בפרעושים, צריך לשים לב לאזור שבו אתם מזהים את העקיצות על הגוף. פרעושים מקפצים ולכן העקיצות שלהם יהיו באזור הרגליים, אך פשפשים מטפסים על הבגדים של האדם ורק לאחר שיגיעו למקום מבטחים הם ינסו לחדור אל מתחת לשכבת הבגד ויעקצו את הגוף. אמנם גם עקיצת פשפשים יכולה להיות באזור הרגליים, כמו הפרעוש, אך לרוב עקיצת פשפשים תהיה באזור של הבטן התחתונה ובצדדים מתחת לידיים, משם הפשפש עובר את שכבת הבגד ורק אז הוא עוקץ את האדם.


הדברת פשפש המיטה


הסוג הנפוץ ביותר של פשפשים בבית הוא פשפש המיטה. מדובר בפשפש שמתמקם בתוך ריפוד של רהיטים או מזרנים של מיטה, שם הוא מקנן ומתרבה. פשפש המיטה מסתתר במשך כל שעות היום והוא לא יוצא אל פני השטח, רק במשך שעות הלילה פשפש המיטה יצא ויחפש מקורות דם למציצה. סביר להניח שאת העקיצות של פשפש המיטה אתם תרגישו רק בבוקר, אך כדי לזהות נגיעות של פשפש המיטה אפשר להסתכל טוב על הסדינים ולנסות למצוא כתמי דם קטנים שהפשפש משאיר כעקבות, או שנגרמו ממחיצה של הפשפש ע"י גירוד תוך כדי שינה.

דקל הדברות - חברת הדברה נגד פשפשים בבית
תנאי מחיה עבור פשפש המיטה

פשפש המיטה מוצא את דרכו אל תוך אזור הבית כשהוא נישא בתוך חפץ נגוע וממנו הוא יוצא ומחפש אזור נוח לקינון והתרבות. ביצי פשפש המיטה יכולות להחזיק מעמד למשך זמן רב מבלי לבקוע, כך הפשפש מבטיח את הישרדותו במקום באופן תמידי. כדי שהביצה תבקע היא צריכה מקום חם, לכן הפשפש מעדיף להתמקם מתחת למיטה כשבכל לילה חום הגוף שלנו מספק לו את החום שנדרש לבקיעת הביצים.

הדברה מקצועית נגד פשפש המיטה

הדברת פשפש המיטה צריכה להיעשות באופן כזה שאוטם את המזרן הנגוע, לאחר ריסוס המזרן בחומרי הדברה נגד פשפשים שמיועדים לשימוש במזרנים. הדברת פשפש המיטה זו משימה לא קלה והיא מצריכה מדביר מקצועי שמתמחה בביצוע עבודות הדברה מסוג זה. מספיק פשפש אחד שיישאר חי לאחר ביצוע ההדברה ותוך זמן קצר ייווצר קינון של פשפשים בתוך המזרן ובמהרה תרגישו שוב עקיצות של פשפש המיטה כשתתעוררו.

מעבר לפעולת ריסוס נגד פשפשים שנעשית באופן ישיר למזרן המיטה, צריך לקחת בחשבון שיכול להיות מצב שישנם גם פשפשים בין חלקי העץ של המיטה. כדי להגיע לתוצאות הדברה יעילות, לא מספיק לבצע ריסוס נגד פשפשים במזרן וצריך גם לפרק את חלקי המיטה ולוודא שאין פשפשים או ביצי פשפשים שמסתתרים שם. ברגע שתזמינו את השירות אצל מדביר מקצועי המתמחה במתן שירותי הדברת פשפשים מקצועיים, הוא יספק לכם את כל המידע ואת דרכי הפעולה שיביאו להדברת פשפשים בצורה יעילה לאורך זמן ותאפשר שמירה על בית נקי מפשפשים.


הדברת פשפשים יעילה


פעולה יעילה של הדברת פשפשים בבית צריכה להתבצע בשילוב של כמה שיטות : הדבר הראשון שצריך לעשות הוא ניקיון יסודי של המתחם, כולל שאיבה של השטיחים וכל אזור החריצים של משקופי הדלתות, ובנוסף להרתיח את כל הבגדים והמצעים של המיטה, שאולי נמצא בהם פשפש או ביצי פשפשים שעתידים לבקוע כשתנאי השטח יאפשרו להם. אם יש לכם חיית מחמד בבית, אין כל חשש שעל גופה יהיו פשפשים (על בעלי חיים יש רק פרעושים) אך מקום הרביצה שלה זה בהחלט אזור שיכול להיות מלא בפשפשים שמסתתרות ובביצי פשפשים שמחכות לרגע הנכון כדי לבקוע.

לאחר ביצוע פעולות אלו, ניתן לבצע ריסוס נגד פשפשים וכך לחסל את הנגיעות בכל אזורי הבית.


ריסוס נגד פשפשים בבית

פעולת הריסוס מאפשרת פיזור יעיל של חומרי הדברה בתוך כל החריצים והסדקים שלא ניתן להגיע אליהם כדי לנקות ידנית, כך חומרי הריסוס יחדרו ויחסלו את הנגיעות הקיימת של פשפשים במקום. כאשר אתם בוחרים חברת הדברה מומלצת לביצוע פעולה מקצועית של הדברת פשפשים בבית, כדאי לוודא שנשלח אליכם מדביר מקצועי שמוסמך לביצוע הדברה נגד פשפשים ויש לו ניסיון ומיומנות בעבודת שטח מסוג זה.

הדברה מקצועית

חברת הדברה מקצועית תדע לשלב כמה שיטות הדברה שונות כדי להביא לתוצאות הדברת פשפשים יעילות שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב. יש אבקות להדברה ועוד מגוון תכשירי הדברה יעילים נגד פשפשים, כאשר המיקום בו חומרי ההדברה יוטמעו הוא זה שיקבע את רמת הביצוע של ההדברה בבית. מדביר מקצועי עם ניסיון בביצוע הדברת פשפשים מקצועית ידע למקם את חומרי ההדברה השונים בכל הנקודות שיביאו למפגש ישיר של הפשפש עם חומר ההדברה וכך תוכלו לקבל פעולת הדברה איכותית שתביא למיגור הפשפשים באופן מלא בכל המתחם.דקל הדברות - חברת הדברה נגד פשפשיםמחיר הדברת פשפשים בבית


 • הדברת מזיקים לדירת 2 חדרים : בין 240 ₪ ל – 280 ₪
 • הדברת מזיקים לדירת 3 חדרים : בין 280 ₪ ל – 350 ₪
 • הדברת מזיקים לדירת 4 חדרים : בין 320 ₪ ל – 400 ₪
 • הדברת מזיקים לדירת 5 חדרים : בין 350 ₪ ל – 410 ₪
 • מחיר הדברת פשפש המיטה : בין 800 ₪ ל – 1,000 ₪ לחדר
 • הערה - מחיר הדברת פשפשים עבור בית פרטי לא כולל את שטח הגינה. מחיר הדברת פשפשים בחצר יקבע לפי גודל החצר ולפי רמת הנגיעות שקיימת במקום. ניתן להזמין בדיקת מדביר כדי לקבוע אם צריך לבצע הדברה נגד פשפשים או שמדובר במזיקים מסוג שונה.


מחיר ריסוס נגד פשפשים לבניין


 • ריסוס נגד פשפשים לבניין 3 קומות : בין 280 ₪ ל – 320 ₪
 • ריסוס נגד פשפשים לבניין 4 קומות : בין 320 ₪ ל – 350 ₪
 • ריסוס נגד פשפשים לבניין 5 קומות : בין 360 ₪ ל – 400 ₪
 • ריסוס נגד פשפשים לבניין 6 קומות ומעלה : בין 450 ₪ ל – 550 ₪
 • הערה - מחיר ריסוס נגד פשפשים לבניין יוכל להעניק לכל בעלי הדירות בבניין הנחה של 20% לביצוע ריסוס נגד פשפשים בדירה. ריסוס נגד פשפשים בבניין כולל את שטח הלובי ואת אזור הכניסה החיצוני של הבניין, ריסוס לפתחי הביוב, המקלטים והמחסנים בבניין, אזור פחי האשפה וחדר הזבל של הבניין, ארונות חשמל, חדר גז, וכמובן גם ריסוס נגד פשפשים במדרגות של הבניין.דקל הדברות - הדברת פשפשים


דקל הדברות פועלת במתן שירותי הדברת מזיקים וחרקים כבר למעלה מ - 12 שנה. החברה מעניקה שירותי הדברה מקצועיים בכל אזור השרון ואזור המרכז, וכל המדבירים שלנו פועלים בהיתר הדברה של המשרד להגנת הסביבה. יש לנו צוות מדבירים מוסמך שמתמחה בביצוע יעיל של הדברת פשפשים בבית, תוך כדי הקפדה על שימוש בחומרי הדברה ירוקה משולבת שמביאים לתוצאות יעילות ושומרים על סביבה נקייה ובטוחה. חברת דקל הדברות מעניקה גם שירותי הדברה נגד פשפשים לעסקים ואזורי מסחר תעשייתיים, וכמו כן הדברה למשרדים ולחנויות באזורי מסחר. אנו מתחייבים לבצע הדברת פשפשים מקצועית ויעילה שתביא למיגור הפשפשים מהמתחם באופן מוחלט.

יש לנו המלצות מהשטח...

לאחר ניסיון רב שנים של הדברת מזיקים לבתים פרטיים ודירות מגורים, אנו יכולים להתחייב באחריות ל - 100% יעילות בכל עבודת הדברה שאנו מבצעים. אם לאחר ביצוע ההדברה במתחם הפשפשים לא ייעלמו באופן מוחלט - נשלח מדביר מקצועי שיבצע הדברת פשפשים נוספת בחינם. יש לנו המלצות מלקוחות רבים שהזמינו אצלנו הדברת פשפשים לבית או לעסק ומידי שנה הם חוזרים ומזמינים את השירות שוב כדי לשמור על המתחם נקי מפשפשים. אנו מציעים מחירים מעולים ואחריות לשירות מקצועי ויעיל בתאום לפי הזמן שהכי נוח לכם לביצוע ההדברה באזור הנגוע.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו
לקבלת ייעוץ חינם בטלפון

050-8686246

או לשלוח מייל עם הפרטים
עבור השירות שדרוש לכם

בתיבת ה - צור קשר.הדברת פשפשיםטיפים ומידע נוסף
הרחקת דבורים וצרעות

הרחקת דבורים וצרעות

סוגי צרעות בבית צרעות הן סוג של דבורה המזכירה יותר במראה החיצוני שלה נמלים, זאת מאחר והצרעה היא הגרסה המפותחת שממנה בעבר התפתחו דבורים ונמלים מזנים שונים. שני סוגי הצרעות הנפוצים ביותר בארץ הם הצרעה הגרמנית והצרעה המזרחית, היא מה שנקרא דבור. לכל הסוגים של צרעות יש ארס שהן מעבירות על ידי עקיצה, דבר המשמש […]
הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית

מה זה אומר הדברה ביולוגית ? הדברה ביולוגית מבוססת על שימוש טבעי של בעלי חיים בתוך אזור מסוים, כאשר בעל חיים אחד מהווה טורף עבור בעל חיים אחר וכך מאזן הכוחות בניהם מופר וניתן לעודד קינון של סוג אחד ומיגור מוחלט של סוג אחר. הדרך היעילה ביותר לביצוע הדברה ביולוגית בכל בית פרטי או דירה […]
הדברה אורגנית

הדברה אורגנית

איך עושים הדברה אורגנית ? פירוש המילה אורגני, זה – מחובר, שייך. משמעות המילה מעידה באופן ברור על סוג הפעולה שצריך לבצע כדי לקבל הדברה אורגנית לבית או לחצר, זו תהיה פעולת הדברה באמצעות שימוש של חומרים טבעיים בלבד, חומרים שאין בהם כל שינוי או התערבות תעשייתית שמנסה לשפר את אפקט ההשפעה שנגרם על ידם. אנשים […]
ריסוס לבית פרטי

ריסוס לבית פרטי

איך עושים ריסוס לבית פרטי ? השיטה הטובה ביותר לבצע הדברת מזיקים לבית פרטי היא על ידי ריסוס לבית. היתרון הגדול של ריסוס לבית פרטי הוא היכולת של פיזור חומרי ההדברה על שטח נרחב, כך תוצאות ההדברה שיתקבלו על ידי ריסוס לבית פרטי יביאו למיגור המזיקים באופן מוחלט ובצורה יעילה שתשמור על הבית נקי ממזיקים […]