הדברת מכרסמים


הדברת מכרסמים בבית המלצות


מדביר מכרסמים מומלץהדברה ירוקה נגד סוגי חרקים  מתי להזמין חברת הדברה נגד מכרסמים?

עיקר הפעילות של המכרסמים תהיה במהלך הלילה. בשעות היום מכרסמים ישתדלו להתחבא על מנת שלא נבחין בהם, אך במהלך שעות הלילה הם ייצאו מהחורים ויתחילו לחפש אחרי מזון שאפשר לקחת אל מחילת המסתור שלהם. אם אתם שומעים בלילה רעשים שבוקעים מאזור ארונות המטבח - כדאי שתמהרו להזמין חברת הדברת מכרסמים כדי להדביר את הנגיעות הקיימת במקום וכך תמנעו נזק פוטנציאלי שהמכרסמים יגרמו לרכוש שלכם. שיטה נוספת לווידוא הימצאותם של מכרסמים בבית היא מציאת גללים של מכרסמים בתוך מגירות ובכל המקומות שבהם המכרסמים טיילו כאשר הם חיפשו מזון במהלך שעות הלילה, כשאתם ישנים.

אם אתם רואים גללים קטנים שחורים, כדאי שתמהרו להזמין חברת הדברת מכרסמים לטיפול מקצועי ומיגור המכרסמים מהמתחם. בכל מקרה, כאשר החלטתם להזמין חברת הדברה נגד מכרסמים, כדאי לבדוק אם אותה חברת הדברה שולחת אליכם מדביר מיומן ובעל ניסיון בהדברת מכרסמים. יעילות הדברת מכרסמים נמדדת בניסיון של המדביר בעבודת שטח, הדברה מקצועית נגד מכרסמים מחייבת את המדביר להכיר את תנאי השטח ודפוסי הפעולה של המכרסמים. רק מדביר מכרסמים מקצועי יוכל לספק לכם עבודה יעילה ומהירה, שתביא למיגור הנגיעות באזור באופן מלא.

הדברה ירוקה נגד סוגי חרקים  לכידת מכרסמים

אחת השיטות הנפוצות ביותר להדברת מכרסמים היא שימוש במלכודות מסוגים שונים, בהתאמה לסוג המכרסמים אותו אנו רוצים להדביר. יש מלכודות המשמשות לכליאה של המכרסם ולכידתו, ויש מלכודות שתוספות את המכרסם על ידי משטח דבק אליו הוא ידבק בעת מעבר עליו. מאחר ומכרסמים לומדים את השטח במהירות וביעילות, הימצאותן של מלכודות נגד מכרסמים תוכל להיות אפקטיבית רק לפרק זמן קצר בשלב הראשוני של הדברת מכרסמים במתחם. לאחר שהמכרסמים יבינו שמדובר במלכודות, על ידי שיראו מכרסמים אחרים שנלכדו במלכודות שהוצבו במתחם, הם יעבירו את המסר ליתר המכרסמים ויידעו להימנע ממגע מיותר עם המלכודות.

כיום ענף ההדברה מציע מלכודות חכמות נגד מכרסמים, שמונעות מיתר המכרסמים באזור להבחין בלכידת המכרסם שנתפס במלכודת, אך שימוש יעיל במלכודת נגד מכרסמים מצריך אבחון של תנאי השטח ורמת הנגיעות באזור ע"י מדביר מוסמך שידע לאבחן את האזור ולהציב את המלכודות באופן נכון ויעיל שיביא לתוצאות הדברת מכרסמים טובה.הדברה ירוקה נגד סוגי חרקים  רעל נגד מכרסמים

השימוש ברעל נגד מכרסמים חייב להיעשות אך ורק על ידי מדביר מוסמך בעל ידע מקצועי והיתר לעבודה עם רעל נגד מכרסמים! הרעל המשמש מדבירים נגד מכרסמים גורם להפסקת קרישת הדם של המכרסם, כך לאחר פרק זמן הוא ימות כתוצאה מאיבוד דם. הבעיה בשימוש של רעל נגד מכרסמים היא שהרעל פועל באופן איטי ולוקח למכרסם כשבועיים עד שהוא מת, דבר שלא מאפשר שליטה על מקום המוות של המכרסם ופינוי קל ומהיר של הפגר. מצד אחד דבר זה לא מאפשר ליתר המכרסמים באזור לקשר בין המוות לבין הרעל, אך מצד שני מכרסם שמת בתוך קיר או אזור לא נגיש אחר יכול לגרור הוצאות גדולות ביצירת נגישות למקום הפגר המסריח על מנת לפנות אותו.

סיכון נוסף בשימוש רעל נגד מכרסמים הוא הרעלת בעלי חיים אחרים או ילדים קטנים. כדי להביא למוות של מכרסמים על ידי רעל, נדרשת כמות רעל גדולה שמסוגלת לפגוע גם בחיות מחמד או בילדים, כאשר אצל בעלי חיים הסיכון גדול הרבה יותר מאחר והם יכולים למצוא מכרסם מת ולקבל הרעלה כתוצאה מאכילת הפגר המורעל. אופי הטיפול של הדברת מכרסמים ע"י רעל חייב להיעשות באופן מבוקר על ידי מדביר מוסמך בלבד, שידע למקם את הרעל באזורי הביוב ובמחילות המשמשות את המכרסמים בכל האזור.

הידע המקצועי של המדביר יאפשר לו למצוא את המקומות האידאליים להצבת הרעל מבלי לגרום לסיכונים מיותרים. במקרים רבים חולדות וסוגי מכרסמים שונים יקננו באזורים של מקלטים או מחסנים סגורים. מדביר מוסמך ומקצועי ידע לאבחן את השטח ולזהות את מקורות הנגיעות, כך ההחלטה היכן למקם את הרעל, כדי להביא לתוצאות יעילות של הדברת מכרסמים טובה, תהיה באופן אחראי.


 
 


ליצירת קשר מלאו פרטים ולחצו – שלח
לוכד מכרסמים מומלץ


סוגי מכרסמים נפוצים

בר כותרת לבןרוב המכרסמים הם יונקים צמחוניים בטבעם. למכרסמים שיניים חזקות וחדות שמותאמות לחיתוך, כך הם מצליחים לחפור ולכרסם לעצמם מחילות מסתור וקינון והשיניים אף משמשות אותם להגנה ולאכילה. אף על פי שבטבעם המכרסמים אוכלים מזון מן הצומח, הם לא בוחלים גם באכילת חרקים קטנים כדי לשרוד בטבע. קיימים כמה סוגים של מכרסמים, כמו אוגר, סנאי, בונה ועוד, אך סוגי המכרסמים הנפוצים בישראל הם עכברים, חולדות, וחפרפרת.
     -                  הדברת עכברים                  -     

במשפחת העכברים קיימים כמעט 300 סוגים שונים של מיני עכברים, בהתאם לשטח הגידול בו הם מקננים ומתרבים ובהתאם לאזור הגאוגרפי ולמזג האוויר. יש עכברים קטנים בגודל של אוגרים ויש עכברים גדולים שמגיעים לגודל דומה לחולדה (שגם היא ממשפחת העכברים), אך לכל העכברים מאפיינים זהים שמשייכים אותם למשפחת העכברים המורחבת. ברגל האחורית של העכבר תמצאו חמש אצבעות וברגל הקדמית רק ארבע אצבעות. לעכברים אין לסת חזקה, לכן הנשיכה שלהם לא בעלת עצמה רבה. שיני העכברים מיועדות לטחינה ובקדמת הפה שלהם יהיו השיניים הטוחנות הארוכות ביותר, אלו ישמשו אותם ביעילות לכרסום. עכברים מקננים במחילות וחורים בתוך האדמה, אך כל מחילה מוצלת ומוסתרת שנמצאת בקרבת מקום למקורות מזון זמינים ונגישים, גם אם בתוך בית או דירה, ישמשו אותם נאמנה לקינון והתרבות.

למידע נוסף, לחצו - הדברת עכברים     -                  הדברת חולדות                  -     

הדברה נגד חולדות ועכברים

חולדה היא יונק בעל חוש ריח וחוש שמיעה מעולים, כך הן מנתחות את תנאי השטח ומצליחות לשרוד כמעט בכל תנאי מצוי. לחולדות אין בעיה לשרוד אפילו בתנאי מזג אוויר קרים מאוד, אך אין להן כל בעיה לשפר את תנאי המחיה שלהן על ידי מעבר ממקום למקום באמצעות טיפוס ומסתור בתוך אניות מסע וחבילות סחורה שנמצאות בדרכן ליעד חדש. חולדה היא מכרסם בעל אינטליגנציה גבוהה מאוד וקישורים חברתיים שעוזרים לה לשרוד ולשפר את תנאי המחיה שלה בכל זמן ומקום. חולדה תדע למצוא את היציאה ממבוך מסובך, והיא תדע לחבר רצף של אירועים שונים לכדי תועלת והסקת מסקנות שיקבעו את אופי הפעולה שלה בסיטואציות שונות. חולדות יעדיפו לחיות בתנאי שטח עירוניים, בקרבת בני אדם, זאת מאחר ומקורות המזון ותנאי המחיה בסביבה זו מהווים עבורם תנאים אידאליים להתרבות והתפשטות.

בארץ נפוצים שני סוגי חולדות עיקריים - חולדה מצויה וחולדת החוף. רבים שואלים מה ההבדל בין חולדה לעכברוש, אך למעשה אין כל הבדל בין השניים והשם עכברוש הוא כינוי נפוץ לחולדה, כאשר השם עכברוש מבוסס על שורש המילה "עכבר", שהוא המשפחה אליה משתייכות חולדות בתוך המשפחה המורחבת של המכרסמים.

למידע נוסף, לחצו - הדברת חולדות     -                  הדברת חפרפרת (חולד)                  -     

החפרפרת היא מכרסם שניזון מחרקים, אך מאחר ויש לה כישרון אדיר בחפירה של בורות באדמה, היא תגיע גם אל שורש של כל ירק אפשרי שגדל באזור ואף לפירות שנופלים מהעץ וזמינים למאכל. בדרך כלל שורשים או פירות שנפלו מהעץ, הם גם סימן שבמקום הזה החפרפרת יכולה למצוא סוגי חרקים שונים למאכל. החפרפרת לא ממהרת לצאת אל פני השטח, היא מעדיפה להסתתר בתוך המחילות שהיא חופרת מתחת לאדמה רוב הזמן, זאת גם הסיבה שבמשך השנים היא איבדה את היכולת לראות והעיניים שלה הפכו קטנות מאוד. חפרפרת שמקננת באזור מסוים יוצרת מערכת מסועפת של מחילות תת קרקעיות, בה יהיו לה כמה פתחי מילוט וכמה מחילות מסתור מוגנות לכל מקרה של איום מוחשי.

החפרפרת מסוגלת לחפור בתוך האדמה מחילה באורך של מטר בתוך דקות ספורות בלבד, לכן בשעת הצורך היא גם יכולה לחבר בין מחילות קיימות וליצור לעצמה מנגנון תת קרקעי שיהיה קשה מאוד להבין ולזהות אותו על מנת להדביר אותה. על מנת לאתר מזון החפרפרת משתמשת בעיקר בחוש הריח שלה, באמצעותו היא יכולה להבין את סוג המזון וגם את מיקומו המדויק. התזונה העיקרית של החפרפרת זו תולעת השלשול, אך מאחר והחפרפרת צריכה לאכול כמות מזון גדולה מאוד ביום, היא עובדת בחפירת מחילות וחיפוש אחרי מקורות מזון חדשים באופן תמידי.

למידע נוסף, לחצו - הדברת חפרפרת
 מתי להזמין הדברת מכרסמים?


עיקר הפעילות של סוגי מכרסמים שונים תהיה במהלך שעות הלילה. בשעות היום הם ישתדלו להתחבא על מנת שלא נבחין בהם, אך במהלך הלילה הם ייצאו מהחורים ויתחילו לחפש אחרי מזון אותו הם יכולים לקחת אל מחילת המסתור שלהם. אם אתם שומעים בלילה רעשים שבוקעים מאזור ארונות המטבח - כדאי שתמהרו להזמין חברת הדברת מכרסמים כדי לחסל את הנגיעות הקיימת במקום, כך תמנעו כל פוטנציאל אפשרי של נזקים, אותם מכרסמים גורמים לרכוש של בית פרטי.

שיטה נוספת לווידוא הימצאותם של מכרסמים במקום והזמנת שירות הדברת מכרסמים מקצועי, היא מציאת גללים של מכרסמים בתוך מגירות ומקומות שבהם המכרסמים עברו במהלך החיפושים אחר אוכל בשעות הלילה.אם אתם רואים גללים קטנים ושחורים, כדאי שתמהרו להזמין חברת הדברת מכרסמים לטיפול מקצועי ומיגור המכרסמים מהמתחם הנגוע. בכל מקרה, כאשר החלטתם להזמין חברת הדברה נגד מכרסמים, כדאי לבדוק האם אותה חברת הדברה שולחת אליכם מדביר מקצועי ומיומן בעל ניסיון בהדברת מכרסמים. יעילות הדברת מכרסמים מקצועית נמדדת בניסיון של המדביר בעבודת שטח להדברת מכרסמים בתנאי שטח דומים לאלו המצויים במתחם הנגוע שלכם!

רק מדביר מכרסמים בעל ניסיון וידע מקצועי יוכל לספק לכם עבודה יעילה ומהירה, שתביא למיגור הנגיעות של המכרסמים באזור באופן מלא.


דקל מסביר - איך עושים הדברת מכרסמים?הדברה נגד מכרסמים
חברת דקל הדברות מומחים להדברה ירוקה נגד מכרסמים
לכידת מכרסמים

אחת השיטות הנפוצות ביותר להדברת מכרסמים היא שימוש במלכודות מסוגים שונים, בהתאמה לסוג המכרסמים אותו אנו רוצים להדביר. יש מלכודות המשמשות לכליאה של המכרסם ולכידתו, ויש מלכודות שתופסות את המכרסם ע"י משטח דבק אליו הוא ידבק כשינסה לעבור מעליו. מאחר ומכרסמים לומדים את השטח במהירות, הימצאות מלכודות נגד מכרסמים תוכל להיות אפקטיבית רק לפרק זמן קצר, בשלב הראשוני של הדברת מכרסמים באזור. לאחר שהם יבינו שמדובר במלכודות, כשיראו מכרסמים אחרים שנלכדו, הם יעבירו את המסר הלאה ויידעו להימנע ממגע מסוכן עם מלכודות נגד מכרסמים.

כיום ענף ההדברה מציע מלכודות חכמות נגד מכרסמים, שמונעות מיתר המכרסמים באזור להבחין בלכידת המכרסם שנתפס במלכודת, אך שימוש יעיל במלכודת נגד מכרסמים מצריך אבחון של תנאי השטח ורמת הנגיעות באזור ע"י מדביר מוסמך שידע לאבחן את האזור ולהציב את המלכודות באופן נכון ויעיל שיביא לתוצאות הדברת מכרסמים טובה.רעל נגד מכרסמים

השימוש ברעל נגד מכרסמים חייב להיעשות אך ורק על ידי מדביר מוסמך בעל ידע מקצועי והיתר לעבודה עם רעל נגד מכרסמים! הרעל המשמש מדבירים נגד מכרסמים גורם להפסקת קרישת הדם של המכרסם, כך לאחר פרק זמן הוא ימות כתוצאה מאיבוד דם. הבעיה של רעל נגד מכרסמים זה שרעל פועל לאט ולמכרסם לוקח זמן עד שהוא מת, דבר שלא מאפשר שליטה על מקום המוות של המכרסם ופינוי מהיר של הפגר. היתרון - זה לא מאפשר ליתר המכרסמים באזור לקשר בין המוות לבין הרעל, החיסרון - מכרסם שמת בתוך קיר או אזור ללא נגישות, יגרור הוצאות כספיות גדולות כדי להגיע לנקודה ולפנות את הפגר המסריח.

סיכון נוסף בשימוש רעל נגד מכרסמים הוא הרעלת בעלי חיים אחרים או אפילו ילדים קטנים. כדי להביא למוות של מכרסמים על ידי רעל, נדרשת כמות רעל גדולה שמסוגלת לפגוע גם בחיות מחמד או בילדים קטנים, כאשר אצל חיות המחמד הסיכון גדול הרבה יותר מאחר ואלו יכולים גם למצוא מכרסם מת ולקבל הרעלה כתוצאה מאכילת הפגר המורעל. אופי הטיפול של הדברת מכרסמים על ידי רעל חייב להיעשות באופן מבוקר על ידי מדביר מוסמך בלבד, שידע למקם את הרעל באזורי הביוב או בתוך מחילות נסתרות המשמשות חולדות ועוד סוגי מכרסמים בקרבת מקום.

הידע המקצועי של המדביר יאפשר לו למצוא את המקומות האידאליים להצבת הרעל מבלי לגרום סיכונים. במקרים רבים חולדות וסוגי מכרסמים שונים יקננו באזורים של מקלטים או מחסנים סגורים. מדביר מוסמך ומקצועי ידע לאבחן את השטח ולזהות את מקורות הנגיעות, כך ההחלטה היכן מומלץ למקם רעל נגד מכרסמים, כדי להביא לתוצאות הדברה יעילות ללא סיכונים, תהיה אחראית.סוגי מכרסמים נפוצים


רוב המכרסמים הם יונקים צמחוניים בטבעם. למכרסמים שיניים חזקות וחדות שמותאמות לחיתוך, כך הם מצליחים לחפור ולכרסם לעצמם מחילות מסתור וקינון והשיניים אף משמשות אותם להגנה ולאכילה.

אף על פי שבטבעם המכרסמים אוכלים מזון מן הצומח, הם לא בוחלים גם באכילת חרקים קטנים כדי לשרוד בטבע. קיימים כמה סוגים של מכרסמים, כמו אוגר, סנאי, בונה ועוד, אך סוגי המכרסמים הנפוצים בישראל הם עכברים, חולדות, ובאזורים חקלאיים גם חפרפרת.


     -     הדברת עכברים     -     

במשפחת העכברים קיימים כמעט 300 מינים של סוגי עכברים, בהתאם לשטח הגידול בו הם מקננים ומתרבים ובהתאם לאזור הגאוגרפי ולמזג האוויר. יש עכברים קטנים בגודל של אוגרים ויש עכברים גדולים שנראים כמו חולדה (גם היא ממשפחת העכברים), אך לכל העכברים מאפיינים זהים שמשייכים אותם למשפחת העכברים המורחבת. ברגל האחורית של העכבר תמצאו חמש אצבעות וברגל הקדמית רק ארבע אצבעות. לעכברים אין לסת חזקה, לכן הנשיכה שלהם לא בעלת עוצמה רבה. שיני העכברים מיועדות לטחינה ובקדמת הפה שלהם יהיו השיניים הטוחנות הארוכות ביותר, אלו ישמשו אותם ביעילות לכרסום. עכברים מקננים במחילות וחורים בתוך האדמה, אך כל מחילה מוצלת ומוסתרת שנמצאת קרוב למקורות מזון נגישים, גם אם בתוך בית או דירה, ישמשו אותם נאמנה לקינון והתרבות.

למידע נוסף, לחצו - הדברת עכברים


     -     הדברת חולדות     -     

הדברה נגד חולדות ועכבריםחולדה היא יונק בעל חוש ריח וחוש שמיעה מעולים, כך הן מנתחות את תנאי השטח ומצליחות לשרוד כמעט בכל תנאי מצוי. לחולדות אין בעיה לשרוד אפילו בתנאי מזג אוויר קרים מאוד, אך אין להן כל בעיה לשפר את תנאי המחיה שלהן על ידי מעבר ממקום למקום באמצעות טיפוס ומסתור בתוך אניות מסע וחבילות סחורה שנמצאות בדרכן ליעד חדש. חולדה היא מכרסם בעל אינטליגנציה גבוהה מאוד וקישורים חברתיים שעוזרים לה לשרוד ולשפר את תנאי המחיה שלה בכל זמן ומקום. חולדה תדע למצוא את היציאה ממבוך מסובך, והיא תדע לחבר רצף של אירועים שונים לכדי תועלת והסקת מסקנות שיקבעו את אופי הפעולה שלה בסיטואציות שונות. חולדות יעדיפו לחיות בתנאי שטח עירוניים, בקרבת בני אדם, זאת מאחר ומקורות המזון ותנאי המחיה בסביבה זו מהווים עבורם תנאים אידאליים להתרבות והתפשטות.

בארץ נפוצים שני סוגי חולדות עיקריים - חולדה מצויה וחולדת החוף. רבים שואלים מה ההבדל בין חולדה לעכברוש, אך למעשה אין כל הבדל בין השניים והשם עכברוש הוא כינוי נפוץ לחולדה, כאשר השם עכברוש מבוסס על שורש המילה "עכבר", שהוא המשפחה אליה משתייכות חולדות בתוך המשפחה המורחבת של המכרסמים.

למידע נוסף, לחצו - הדברת חולדות


     -   הדברת חפרפרת (חולד)   -     

החפרפרת היא מכרסם שניזון מחרקים, אך מאחר ויש לה כישרון אדיר בחפירה של בורות באדמה, היא תגיע גם אל שורש של כל ירק אפשרי שגדל באזור ואף לפירות שנופלים מהעץ וזמינים למאכל. בדרך כלל שורשים או פירות שנפלו מהעץ, הם גם סימן שבמקום הזה החפרפרת יכולה למצוא סוגי חרקים שונים למאכל. החפרפרת לא ממהרת לצאת אל פני השטח, היא מעדיפה להסתתר בתוך המחילות שהיא חופרת מתחת לאדמה רוב הזמן, זאת גם הסיבה שבמשך השנים היא איבדה את היכולת לראות והעיניים שלה הפכו קטנות מאוד. חפרפרת שמקננת באזור מסוים יוצרת מערכת מסועפת של מחילות תת קרקעיות, בה יהיו לה כמה פתחי מילוט וכמה מחילות מסתור מוגנות לכל מקרה של איום מוחשי.

החפרפרת מסוגלת לחפור בתוך האדמה מחילה באורך של מטר בתוך דקות ספורות בלבד, לכן בשעת הצורך היא גם יכולה לחבר בין מחילות קיימות וליצור לעצמה מנגנון תת קרקעי שיהיה קשה מאוד להבין ולזהות אותו על מנת להדביר אותה. על מנת לאתר מזון החפרפרת משתמשת בעיקר בחוש הריח שלה, באמצעותו היא יכולה להבין את סוג המזון וגם את מיקומו המדויק. התזונה העיקרית של החפרפרת זו תולעת השלשול, אך מאחר והחפרפרת צריכה לאכול כמות מזון גדולה מאוד ביום, היא עובדת בחפירת מחילות וחיפוש אחרי מקורות מזון חדשים באופן תמידי.

למידע נוסף, לחצו - הדברת חפרפרתנזקים של מכרסמים

הנזקים שמכרסמים גורמים לבני האדם ולסביבת מחייתו מתחלקים לשני סוגים :

Asset 3 1

1. נזק ברכוש מכרסמים יוצרים נזקים אדירים לרכוש ולתוצרת חקלאית, זאת מאחר ויש להם יכולת כרסום מעולה המשמשת אותם ליצירת פתחי מעבר ומילוט, כמו גם לכרסום מזון.

2. נזק בריאותי מכרסמים נושאים בגופם מחלות רבות, זאת מאחר והם ניזונים מחרקים ומזון רקוב, אותם הם מסוגלים להעביר כאשר הם באים במגע עם מזון שמיועד למאכל בני אדם.

מכרסמים הם המזיקים שיוצרים הכי הרבה נזק לאדם ולסביבת מחייתו. הם משתמשים ביכולת הכרסום שלהם כדי לשבור ולהרוס כל דבר שמונע מהם לחדור אל שטח בו יש פוטנציאל גבוה למציאת מקורות מזון ומקומות מסתור.

מכרסמים יפגעו בצנרת אינסטלציה של בתים, בארגזי תכולה שנמצאים באחסון, בתוצרת חקלאית, ברהיטי הבית ובארונות המטבח, ובכל דבר אחר שכרסום חור בו ישמש אותם להישרדות.

הדברה נגד מכרסמים בגינה של הבית
להתייעצות וקבלת מחיר


הנזקים שנגרמים ע"י מכרסמים

Asset 3 1

הנזקים שמכרסמים גורמים לבני האדם מתחלקים לשני סוגים :

1. נזק ברכוש מכרסמים יוצרים נזקים אדירים לרכוש ולתוצרת חקלאית, זאת מאחר ויש להם יכולת כרסום מעולה המשמשת אותם ליצירת פתחי מעבר ומילוט, כמו גם לכרסום מזון.

2. נזק בריאותי מכרסמים נושאים בגופם מחלות רבות, זאת מאחר והם ניזונים מחרקים ומזון רקוב, אותם הם מסוגלים להעביר כאשר הם באים במגע עם מזון שמיועד למאכל בני אדם.

מכרסמים הם המזיקים שיוצרים הכי הרבה נזק לאדם ולסביבת מחייתו. הם משתמשים ביכולת הכרסום שלהם כדי לשבור ולהרוס כל דבר שמונע מהם לחדור אל שטח בו יש פוטנציאל גבוה למציאת מקורות מזון ומקומות מסתור. מכרסמים יפגעו בצנרת אינסטלציה של בתים, בארגזים של תכולה שנמצאים באחסון, בתוצרת חקלאית, ברהיטי הבית ובארונות המטבח, ובכל דבר אחר שכרסום חור בו יוכל לשמש אותם לצורכי הישרדות.
שיטות הדברה נגד מכרסמים
טיפול נגד חולדות בבית
ריסוס נגד מכרסמים בגינה

טיפול נגד חולדות בבית

ריסוס נגד מכרסמים בגינה   הדברת חפרפרת

חפרפרת, או בשמה המקצועי חולד, ניתנת להדברה בכמה דרכים: הראשונה היא על ידי רעל, והשנייה באמצעות מלכודות. הדברת חפרפרת זו משימה לא פשוטה מאחר והחפרפרת מתחבאת במעמקי האדמה והיא ערוכה למילוט מהיר בכל מצב חירום בו היא מרגישה שהגיעו לתפוס אותה. לאחר שהחפרפרת תרגיש שהאיום הוסר היא תחזור אל המקום ותמשיך בפעילות השוטפת שלה. כדי לבצע הדברת חפרפרת באופן יעיל אתם חייבים להזמין מדביר מקצועי, עם הרבה ניסיון שטח של הדברת חפרפרות. יש שיטות הדברה נגד חפרפרת ע"י גז, שחודר אל המחילות והורג את החפרפרת מתחת לאדמה. יעילות הדברה עם גז נמדדת רק לאחר זמן, כשנראה שהחפרפרת לא שבה אל המקום - אז נוכל להניח שהיא מתה כתוצאה מריסוס הגז.

המלצות ומידע נוסף
הדברה אקולוגית

הדברה אקולוגית

מה זה הדברה אקולוגית ? חברות הדברה רבות ישתמשו בשם הדברה אקולוגית כאקט מכירתי שמבטיח ללקוח דרך ירוקה להדברה בטוחה שאינה מבוססת על חומרי הדברה רעילים, בפועל יכול להיות שמה שהם יקבלו הוא לאו דווקא הדברה אקולוגית כפי שהיא אמורה להיות בהגדרתה המקצועית. הדברה אקולוגית היא דרך טבעית לגמרי להרחיק סוגי חרקים ומזיקים מאזור בו […]
ריסוס לחצר

ריסוס לחצר

איך עושים ריסוס לחצר ? לפני שאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע ריסוס לחצר של הבית, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני וכך להיערך כמו שצריך ולקבל תוצאות ריסוס איכותיות עם אפקט הדברה שמחזיק לאורך זמן. בחירת סוג ריסוס לחצר תלויה כמובן בסוג המזיקים שאותם צריך להדביר, אך מעבר לסוג החרקים שנדרש להדביר יש לקחת בחשבון […]
הרחקת יתושים

הרחקת יתושים

הרחקת יתושים מקצועית מדביר מקצועי נגד יתושים ידע לשלב כמה שיטות הדברה שונות, בהתאמה לאופי המתחם הנגוע, וכך יביא לתוצאות יעילות של הדברת יתושים לאורך זמן רב מרגע ביצוע פעולת ההדברה במקום. אזורים שנמצאים בקרבת מקום לשמורות טבע או נחלים, יחשפו להימצאות יתושים באופן תדיר יותר. מאחר והיתושים משתמשים במקורות המים כדי לקנן ולהתרבות, אך מקורות […]
הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית

מה זה הדברה אלקטרונית ? הרעיון של הדברה אלקטרונית מבוסס על שימוש במכשירים אלקטרוניים באמצעותם ניתן להרחיק מזיקים וסוגי חרקים שונים, בהתאם לסוג המכשיר האלקטרוני ולאופן שבו הוא פועל על אותו מזיק. רוב מכשירי ההדברה האלקטרוניים מבוססים על טכניקה של השמעת תדרי קול שאינם מפריעים לטווח השמיעה האנושי, אך בהחלט מפריעים ובלתי נסבלים עבור בעלי […]

 

מחיר הדברת מכרסמים

stemp2

 

 • מחיר מלכודת נגד מכרסמים : בין 50 ₪ ל - 150 ₪

 

מחיר הדברת מכרסמים בבית

 • מחיר הדברת עכברים : בין 350 ₪ ל - 400 ₪
 • מחיר הדברת חולדות : 380 ₪
 • מחיר איסוף פגר של מכרסמים : 130 ₪

 

מחיר הדברת מכרסמים לעסקים

 • הדברת מכרסמים לעסקים או מחסנים : בין 350 ₪ ל - 700 ₪ 

  הערה - המחיר תלוי בגודל האזור הנגוע וברמת הנגיעות הקיימת

 

ריסוס נגד מכרסמים לבניין מגורים

 • ריסוס נגד מכרסמים לבניין קומות : בין 350 ₪ ל - 450 ₪ 

  הערה - ריסוס נגד מכרסמים לבניין קומות ימנע תנאי מחייה לקינון והתפשטות של מכרסמים באזור, אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קשה של מכרסמים המחיר ייקבע לפי רמת הנגיעות ותנאי השטח במקום. 

  שימו לב - ריסוס נגד מכרסמים לוועד בית כולל את שטח הלובי והכניסה לבניין, חדרי מדרגות, חדר אשפה, מקלטים, ארונות חשמל, בורות ביוב, ואת מעטפת הבניין החיצונית. כאשר אנו מגיעים לבצע ריסוס לבניין, כל דייר יוכל לקבל 20% הנחה עבור מחיר הדברה לדירה באופן ספציפי.

 

למחירון הדברה נגד מכרסמים מלא - לחצו

 

מחיר הדברת מכרסמים

מחיר מלכודת נגד מכרסמים : בין 50 ₪ ל - 150 ₪

מחיר הדברת מכרסמים בבית

מחיר הדברת עכברים : בין 350 ₪ ל - 400 ₪

מחיר הדברת חולדות : 380 ₪

מחיר איסוף פגר של מכרסמים : 130 ₪

 

מחיר הדברת מכרסמים לעסקים

הדברת מכרסמים לעסק או מחסן : 350 - 700 ₪

הערה - המחיר תלוי בגודל האזור הנגוע וברמת הנגיעות הקיימת

 

ריסוס נגד מכרסמים לבניין מגורים

ריסוס נגד מכרסמים לבניין קומות : 350 ₪ - 450 ₪

הערה - ריסוס נגד מכרסמים לבניין קומות ימנע תנאי מחייה לקינון והתפשטות של מכרסמים באזור, אך במקרים שבהם ישנה נגיעות קשה של מכרסמים המחיר ייקבע לפי רמת הנגיעות ותנאי השטח.

שימו לב - ריסוס נגד מכרסמים לוועד בית כולל את שטח הלובי והכניסה לבניין, חדרי מדרגות, חדר אשפה, מקלטים, ארונות חשמל, בורות ביוב, ואת כל מעטפת הבניין החיצונית. כשאנחנו מגיעים לבצע ריסוס לבניין, כל דייר יקבל 20% הנחה עבור הדברה לדירה.

למחירון הדברה נגד מכרסמים מלא - לחצו

 


חברת דקל הדברות - הדברת מכרסמים

חברת דקל הדברות מתמחה במתן שירותי הדברת מכרסמים מכל הסוגים והמינים. כבר למעלה מ - 12 שנים שאנו פועלים בענף ההדברה ומעניקים שירותי הדברת מכרסמים לבתים פרטיים, דירות מגורים או עסקים ומשרדים באזור המרכז והשפלה! יש לנו צוות מדבירים מקצועי, המתמחה בהדברת חרקים ומזיקים שונים, בשימוש של חומרי הדברה ירוקה ושיטות הדברה משולבת כדי להגיע לתוצאות הדברה שיחזיקו לאורך זמן רב. הדברה נגד מזיקים בבית - דקל

צוות המדבירים שלנו מוסמך ומאושר לעבודה ברישיון של המשרד להגנת הסביבה, ואנו מקפידים שכל מדביר שנשלח על ידינו יעבור הכשרות מקצועיות והתמחות בסוג המזיקים אותו הוא נדרש להדביר. יש לנו ידע מקצועי נרחב וציוד מתקדם להדברה בטוחה ויעילה, כך שאין לנו בעיה להתחייב על כל עבודת הדברה ל - 100% אחריות. אם המזיקים לא הודברו מהאזור הנגוע באופן מלא - נחזור ונבצע שוב הדברה בחינם.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטל' 050-8686246,
או לפנות אלינו במייל באמצעות תיבת ה - צור קשר.

נשמח להעניק לכם ייעוץ והדרכה חינם, או להגיע אליכם כדי לבצע הדברת מכרסמים יעילה בזמן שהכי נוח לכם.


חברת דקל הדברות - הדברת מכרסמים

חברת דקל הדברות מתמחה במתן שירותי הדברת מכרסמים מכל הסוגים והמינים. כבר למעלה מ - 12 שנים שאנו פועלים בענף ההדברה ומעניקים שירותי הדברת מכרסמים לבתים פרטיים, דירות מגורים או עסקים ומשרדים באזור המרכז והשפלה! יש לנו צוות מדבירים מקצועי, המתמחה בהדברת חרקים ומזיקים שונים, בשימוש של חומרי הדברה ירוקה ושיטות הדברה משולבת כדי להגיע לתוצאות יעילות שיחזיקו לאורך זמן רב.

צוות המדבירים שלנו מוסמך ומאושר לעבודה ברישיון של המשרד להגנת הסביבה. אנו מקפידים שכל מדביר שנשלח לביצוע הדברה על ידינו יעבור הכשרה מקצועית והתמחות בסוג המזיקים שצריך להדביר. יש לנו המון ידע מקצועי וציוד מתקדם להדברה, כך שאין לנו בעיה להתחייב על כל עבודת הדברה ל - 100% אחריות. אם המזיקים לא חוסלו לגמרי - נחזור ונבצע שוב הדברה בחינם.

אתם מוזמנים לחייג אלינו בטלפון 050-8686246,
או לפנות במייל באמצעות תיבת ה - צור קשר.

נשמח לתת לכם ייעוץ חינם או להגיע למקום כדי לבצע הדברת מכרסמים בזמן שהכי נוח לכם.